Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

renata32
21. nov 2009

Ahoj Lumimmi,aj ked som sem dlhsie nepisala,kazdy den som si citala,co ste .Z celeho srdca Ti to prajem a gratulujem. 🙂 🙂 🙂

nanula1108
21. nov 2009

pekny den prajem, dievcata, mali ste tu vybornu temu, ze svokry a svagrine, u nas ma dokazu tieto dve osobky dostat do takej vivtrky, ze by som ozaj potrebovala ladovu sprchu 🙂. rosi, zistila som, ze mame tusim rovnaky cyklus 🙂

dijefcatko
21. nov 2009

Dobré ránko, dievčatá, aj u vás je tak pekne, ako u nás v BB? šikovne raňajky a padáme niekam von! 😀
Ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

evkasto
21. nov 2009

ahojte babenky, tak mne síce mrcha ešte nedorazila, ale na teste stále iba jedna čiarka ☹ ☹ ☹
lumi, gratulujem
dúfam, že čoskoro takéto fotočky budeme pridávať aj my ostatné

jika80
21. nov 2009

dobre ranko
baby u mna ta mrcha este stale nedorazila ☹ som hrozne smutna, ze ked je clovek na to pripraveny psychicky, tak telo zacina strajkovat

nanula1108
21. nov 2009

jika, asi som to nepochopila, ved je dobre ze neprisla, ci??

jika80
21. nov 2009

nanula - no ona neprisla preto, lebo sa mi poblbol cyklus a nie preto zeby som bola tehotna 😠

lumimi
21. nov 2009

juj, baby ste zlate 🙂
posielam vam nejaké to hcg-ečko 🙂

evitkamalicka
21. nov 2009

lumi dakujeme za hcg 😀

vejinka
21. nov 2009

ahojte kocky..tak ja stale nic mrcha v nedohladne..a v noci sa mi snivalo o rybach obludach..ale to s tehotenstvom asi nebdue mat vela spolocneho lebo vcera som pozerala nejaky film kde chytali ryby 😀

evitkamalicka
21. nov 2009

veji servus, tak snad uz ani nepride a mozno sa zas stretneme v spolocnom termine 😀

vejinka
21. nov 2009

evit...myslis? 😀 ale ja bduem verna septembrovkam2008 😅 neviem ci sa bduem trepat do novych terminov..ved ani nestiham nas termin 😅 ale mam taky divny pocit...joj dnes som na pleciach niesla dobrych 7 kil tovaru a na rukach maleho 11 kiloveho Erika...ak som tehula tak pruuuser 😔

evitkamalicka
21. nov 2009

veji ja do aktualneho terminu pojdem 🙂

evkasto
21. nov 2009

lumi, ďakujeme, toh hcg sa zíde, už len aby to aj naozaj bolo

veji, a prečo je to pruser?

evitkamalicka
21. nov 2009

evka no lebo v tehu by sa tazke veci nosit nemali 😉

evkasto
21. nov 2009

aha, no ja som to celkom nepochopila, ja som si myslela, že pruser je, že je tehu 😅 😅 😅
tak sory baby, ja sa tu ešte len začínam orientovať, snáď mi odpustíte
dúfam, že čoskoro budem aj ja patriť medzi tie úspešné 🙂

evitkamalicka
21. nov 2009

evka ale ved sa nic nestalo 😉

evkasto
21. nov 2009

tak dík

baby, máte niektorá skúsenosti s tvrdením, že výsledok testu je spoľahlivý až keď mešká viac ako 7 dní?
som to minule počula a nie som si istá, či je na tom niečo pravdy

evitkamalicka
21. nov 2009

podla mna je to hlupost, ja som pri malom testovala skoro a bola to pravda

evkasto
21. nov 2009

aj ja si myslím, ale vzhľadom na to, že mi mešká a test bol negatívny, tak mám aspoň malinkatú nádej, že možno ešte..............
ale asi nie, takže moc veľké nádeje si nerobím
som z toho iba trochu smutná, že ani tento mesiac nič 😢

ivanka85
21. nov 2009

evkasto: aj mne meska uz od minuleho stvrtku a vcera som sa testovala a ukazalo mi negativny, tak teraz neviem..este pockam budeme sa snazit dalej a o take 2tyzdne skusim zas, ale ostala som z toho sklamana..

evkasto
21. nov 2009

ivanka úplne ťa chápem, ja som bola tiež sklamaná, keď stále len jedna /
ale tak som si povedala, že ešte počkám a keď aj ďalej nič, tak ešte budúci týždeň testnem každopádne to budeme skúšať ďalej, snáď to vyjde

evitkamalicka
21. nov 2009

babulky co vsetky snazilkujete?

slavulilienka
21. nov 2009

haľó je tu niekto? 🙂

dijefcatko
21. nov 2009

halooo, tu som 🙂

dijefcatko
21. nov 2009

babenky, mate niektora skusenosti s ovu-testami?

slavulilienka
21. nov 2009

čáááves...ako máš? Ja s ovu testíkmi mám až jednu skúsenosť a aj to negatívnu,takže o tomto Ti moc nepoviem...čo máš mať ovulku?
😉

dijefcatko
21. nov 2009

no prave, ze netusim, na co sa spoliehat... ani som nedufala, ze by som nejaku mat mohla, no ale grafik mi ju na 14DC vyznacil, cuduj sa svete. A presne 14DC som zacala s ovu-testami ale tie su uz 4 dni negativne (teda testovacia ciarka je slabsia ako kontrolna). Neviem, na co sa spoliehat. V ovu-teste sa sice pise, ze ten hormon, ktory sa testuje, vzrasta pred ovulaciou, teda neostane zvyseny aj po nej? To by mozno aj sedelo, ze ak bola ovu na 14DC, tak zrejme bolo vhodne testovat skor, ale v navode bolo podla trvania cyklu 14-18 den. Celkom miš-maš mam z toho.

slavulilienka
21. nov 2009

inak ja dnes takto....myslíš že mi začína ovulka? 😕 http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6