Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

vejinka
19. dec 2009

ahojte hlasim ze mrcha nidke a uz som si kupila aj testik rovno dvojbalenie mamatest tak uvidim citlivost ma 20 tak dufam ze to bdue stacit..ak zajtra mrcha nedorazi tak pondelok rano testujem

cukruska1920
19. dec 2009

Ahoj veji... juha...dalsia tehulka na obzore?? 😵 😵

vejinka
19. dec 2009

cukrus...ja ti neviem 😀 😀

vejinka
19. dec 2009

mam vlozku a cakam co bude..ale zatial len ten vytok poondiaty 😅

cukruska1920
19. dec 2009

veji...tak vlozku zahod nebudes ju potrebovat... ja som dnes niekam vyslapala s teplotou 😅

vejinka
19. dec 2009

ale mam blby pocit ze sa mi mrcha posunula..alebo mozno aj nie koli tomu pohrebu...a vsetkymi vecami spojenymi som citovo naockovana od zaciatku cyklu tak kludne moze byt ze mrchana dojde o dva tyzdne 😔

vejinka
19. dec 2009

cukrus no jo videla som holka ved to vyzera ako keby si bola tehulka...no kiezby ze? 😉

cukruska1920
19. dec 2009

veji... tak vyskusaj jeden test teraz...ved su dva v baleni...tak vyskusaj...haha....zartujes? nehrozi

😀

vejinka
19. dec 2009

no mala som take nutkanie ze hned vyskusat...ale nie...vacsinou ak testnem tak hned na druhy den dostanem mrchu 😔

cukruska1920
19. dec 2009

veji.. vyskusaj....prosiiiiim...budem nervozna...a mrchu si neprivolas tym ci testnes alebo nie 😅 no taaaak

vejinka
19. dec 2009

kurnik ale laka ma to neskutocne moc...nooo preto som doteraz test nekupila..ale aj tak maly spi kde mam ten test takze ak to dnes nevydrzim tak testnem az vecer...ale to uz radsej zajtra rano aby sa mi to ratalo a ak som musi uz nieco byt vidiet ale teraz nemusi vidiet nic 😔

cukruska1920
19. dec 2009

veji....ked ti meska dva dni tak bude vidiet...ja som testovala na 8DPO a uz boli vidiet

vejinka
19. dec 2009

ale mne este nemeska 😔 mala som nasledovne oktober:22.10 november 21.11. a december by malo byt 20.12

cukruska1920
19. dec 2009

a mas aj nejake pocity?

vejinka
19. dec 2009

mam blbe 😀 😀 😀

vejinka
19. dec 2009

no ale nic svetoborne...v bruchu mi skvrka aj ked niesom hladna nieco sa tak hybe.. 😀 😀 😀 cicky su ako vzdy..aspom myslim tyzden dozadu som zarala ako kyselina vsetko sladke..no ten osial ma uz presiel vcera som zasa furt revala a dnes citim mrchu vo vzduchu...no som ja normalna? 😀

cukruska1920
19. dec 2009

normalna? ved ty si tehotna....a okamzite urob ten teeeeeeeeeeeeeeeeeeeest

vejinka
19. dec 2009

hehehhe cukrus...ukludni sa ...urcite niesom len moje telo si so mnou robi co chce 😀 😀 😀

cukruska1920
19. dec 2009

vej..no ved uvidis... 😉

vejinka
19. dec 2009

cukrus...spravim zajtra rano alebo ked sa zobudi maly o hodinu 😀 😀

cukruska1920
19. dec 2009

veji..ok..tak budem cakat na vysledok

vejinka
19. dec 2009

hehehhe no ale ma rozosmievas 😀

ludka_r
19. dec 2009

Zuzike, podľa mňa si to ešte mala skoro na robenie testu.. Ja som si robila test nejaký týždeň po meškaní a druhá čiarka bola aj tak dosť slabá.. Tak musíš vydržať, držím prsty..
Evitka, tak už začali nevoľnosti?? 😖 Hovorí sa, že začínajú tak od 8tt. Ja to teda neviem, keďže mne zas tak zle nebývalo... Ale dúfam, že je to len chvíľkové, nech Ti nebýva zle..
Kŕče v bruchu mávam aj ja, niekedy tiež dosť silné... Ale môže to byť aj rastom maternice, tak v podstate je to dobré znamenie...

evitkamalicka
19. dec 2009

ahoj kocky, tak dnes pre zmenu jedine jedlo co som zjedla a teda obed, vyslo hned zadkom

cukruska1920
19. dec 2009

evit....tak pekne na striedacku nie? 😀 😀

evitkamalicka
19. dec 2009

cukrus veru hej, takto nemam sancu pribrat

cukruska1920
19. dec 2009

evit... bud rada...ale zas na druhej strane to neni asi najlepsie ...ale sak hadam to prejde......evit ty sa vyznas v grafoch ze? kukni na ten moj sialeny...je niekde v predu

evitkamalicka
19. dec 2009

podla mna bola ovu

cukruska1920
19. dec 2009

no ale kedy? vobec som nemala ovulacne pocity...

ivanka85
19. dec 2009

mne nebyva zle okrem nizkeho tlaku ale ten som mala aj predtym, takze uz som zvyknuta🙂len teraz ked som bola u doktora, tak mi predpisal Utrogestan, nemala som ziadne problemy, nic, povedal ze kvoli tomu, ak mame v praci stres a namahu a podobne aby sa malemu nic nestalo,ale bojim sa toho lebo zatial co som si v diskusiach precitala takmer kazda baba ho znasala tazko..