Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanka85
28. dec 2009

ahojte, my sme dnes boli v poradni,sme vitalni, kyveme ruckami aj nozkami,dr povedal ze sme ho asi zobudili🙂

ivanulienka81
28. dec 2009

ivanky, tak si zazelajme vsetko najlepsie k meninam 😀

ivka1984
28. dec 2009

tak tak 😀

slavulilienka
28. dec 2009

Pekný deň všetkým..gratulujem všetkým Ivankám... 🙂 inak ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 včera ma hrozne boleli prsia, ani spať som nemohla, ale dnes už akosi nič... ☹ takže budem vyčkávať asi mrchu.

ivka1984
28. dec 2009

diky moc slavulilienka ty si z MT? no teda aj ja 🙂

ingulienocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jika80
28. dec 2009

caute babky, tak a uz som spat pri manzelikovi, polovicu noci som cestovala, tak snad bublinka v zdravi prezila to vlacenie tazkeho ruksaku pri prestupovani 😕
zajtra testujem spolu s mm, tak som zvedava
inak babky aj vy ste tak trpeli nechutenstvom na zaciatku? neviem nic poriadne do seba nacpat, ale zle mi nie je a potom mam v kuse zvysenu teplotku, hlavne vecer, hrozne ma to unavuje 🙄

vejinka
28. dec 2009

jika ahoj mne tiez nic nechutilo az po 20tt lebo ja som od 7tt vracala 😒

jika80
28. dec 2009

ahoj veji - to ti tak dlho bolo zle? no mam sa na co tesit

ivanulienka81
28. dec 2009

jika, ja som trpela tiez totalnym nechutenstvom, nejak zle mi nebolo, ani som nezvracala, ale vobec mi nechutilo jest, trvalo to asi do 15tt potom som sa nejak rozpapala
veji, tak si musela aj poriadne schudnut na zaciatku tehu... potom si to snad dobehla 😀

katlinn
28. dec 2009

Ahojte. Všetkým čerstvým tehuľkám zo srdca gratulujem. Dúfam, že sa k vám čoskoro zaradím 🙂 Chcem sa opýtať, akým teplomerom meriate bazálnu teplotu? čítala som, že ak digi tak by mal byť na dve desatinné miesta, ale taký neviem zohnať ☹ a ortuďový som rozbila. Môže byť aj obyčko na jedno desatinné miesto?

slavulilienka
28. dec 2009

ivka1984 áno som z MT...🙂 odkiaľ z MT si?

slavulilienka
28. dec 2009

katlin,ja meriam digi s jedným desatinným miestom...podľa mňa to úplne stačí... 😉

katlinn
28. dec 2009

Slavulilienka, tak potom super idem do toho s vami baby - budeme grafovať 😉 Teraz čakám na mršinu. Už som si aj myslela, že nám to tento mesiac konečne vyšlo, objavilo sa mi slabé špinenie v strede cyklu tak som testla ale výsledok bol negatívny ☹ Nejak mi to šantilo v podbrušku a po týždni sa ojavilo zase špinenie a bolesti v krížoch, tak to asi budem prechladnutá. Počkáme uvidíme. Dúfam, že to cele neskomplikuje nejaký hnusný zápal. Je to pravda, že graf na fertilityfriend je po mesiaci spoplatnený???

edita84
28. dec 2009

ahoj katlinn nie nie je spoplatnený len ti tam nebude rátať DPO.
no a ja mám dnes asi ovulku lebo ma pichajú vaječníky a mám hlien takže dúfam večer budeme snažilkovať.

edita84
28. dec 2009

halooooo je tu niekto?

rosannar
28. dec 2009

evit..no mala si pravdu....mrcha prišla ☹

katlinn
28. dec 2009

Díky edita. Však sa mi to aj nezdalo, že toľko ľudí tam má grafíky...Idem do toho snáď ovulku mám a môžeme sa snažiť v ten pravý čas 🙂

vejinka
28. dec 2009

jika..no hej ale to je skor vynimka vacsina tehuliek nema vobec problemi..to len par zien.. 😔

snow.angell
28. dec 2009

holky mohu se zeptat na BT, je pravda že když se měří třeba odpoledne že se má odečíst 0,5st?

evitkamalicka
29. dec 2009

Dobré ránko sa praje

evitkamalicka
29. dec 2009

ros to ma mrzí....snáď ďalšie kolo bude úspešné

ivka1984
29. dec 2009

dobre ranko.... no slavulilienka ja niesom priamo z mt a ty?

lilix
29. dec 2009

ahojte. dobre rano.
ros tak budeme dve..
ja ju uz tiez citim za dverami. 😠 a uz sa nad tym ani nerozplyvam. ja sa tych // ani nedozijem. som beznadejny pripad! vlastne sa uz pomaly zacinam zmierovat s tym, ze dieta mat nebudem. co uz 😒 😔 ja na umele nie som..

ivka1984
29. dec 2009

lilix kolko sa snazite?

lilix
29. dec 2009

od maja 2008. takze pomaly a isto dva roky. 😝 ☹

ivka1984
29. dec 2009

a bola si u doktora?

evitkamalicka
29. dec 2009

lilix a preco to nechces riesit s dr. ked sa nedari? ja by som teda skusila vsetko mozne na tvojom mieste

lilix
29. dec 2009

ale jasne, ze som bola. chodila som tam istu dobu ako na klavir. vsetky mozne vysetrenia. hormonalny profil. na folikulometriu... no ved skusam vsetko mozne. gynex, duphaston, alchemilku, medokriptine na ten prolaktin. kyselinu. vit E. ovu testy. prstikovu metodu. zo zaciatku aj sviecku.
este skusim femibion. v lete ak sa podari ist k pani anke kopacovej. 🙄

katlinn
29. dec 2009

lilix klobúk dolu, máš toho dosť za sebou. Nechápem, ako tá naša psychika funguje, že keď chceme dieťa, tak ani za svet. Keby to tak fungovalo napr pri horobe - poviem si že sa neviliečim aj just sa vyliečim 😉
Moja kamoška tiež nemohla otehotnieť viac ako rok, potom behala po vyšetreniach a zistili jej, že jej nedozrievaj vajíčka, dali sa do liečky a dnes ma doma 2 krásne bamabuľky. Tebe niečo zistili, alebo len tápajú a predpisujú a predpisujú?