Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
15. dec 2009

ja som slaboch, co sa lekarskych veci tyka. len ked to citam sa mi robi mdlo, alebo ked to pocuvam, ze co komu robili, tak idem k zemi. ☹ najradsej by som sa vymenila 😀

teraz som sa docitala, ze ovu testy mozu byt den pred ovu blede, ze ten hormon sa rychlo meni zo dna na den. tak som sa potesila troska 😅

kojzarik
15. dec 2009

ahoj kocky tak ja dnes ovulka a snazilkovat este nemozem ☹

ninimimi
15. dec 2009

Ahojte! tak som sem po dlhej dobe urobila kuk a vidím že máme dalšiu budúcu mamičku gratulujem evitka 😀 a ostatným držím palčeky mna tiež začala hrozne chytat bábo ale musím ešte počkat kým si vyriešime to bývanie 🙂)) tak sa teším že aj túto tému oblietavajú bociany 😲

edita84
16. dec 2009

ahojte babule ako sa máte? no včera sme sa s mm dohodli že tento mesiac si dáme taku menšiu pauzu v snažení na silu a podľa teploty lebo nám to nerobilo dobre merať nebudem ani sa podľa toho orientovať. budeme si len užívať. 😅

lilix
16. dec 2009

cauko, spravne edit. 😵
janirea, netrpezlivo cakam na graf.. 😅

dijefcatko
16. dec 2009

Ahojte, no moj manzel je skorpion a ani snazenie "na silu" mu nejak nevadi, zatial 🙂)) len nech ma, co chce a to co najviac 😀 ale nie, vsetko s normou 😉

edita84
16. dec 2009

hehe dijefcatko aj ja som škorpion no ani mne by to nevadilo len ked vidíš na svojej láske že je unavený a že sa mu nechce tak ti to nie je príjemné 😒

dijefcatko
16. dec 2009

tomu rozumiem, ja skorpion nie som a nie vzdy sa mi chce do "vyroby" 😒 tak to uz volame v obdobi ovulky a snazenia, ze "vyroba drobca", lebo to nie je milovanie ale sexík za účelom niečoho 🙂

lilix
16. dec 2009

aj ja som skorpiooooooooon.

dijefcatko
16. dec 2009

tak to znamenie vam niekedy zavidim, idem mrknut, ci sa mm nechce "vyrabat" 😀

edita84
16. dec 2009

presne to sa mi zunovalo sexík len na výrobu drobca a ja nemám rada rýchlofky.

rosannar
16. dec 2009

dobrééé ráánko...dneska sme takto...http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633 ...

lucy_lu
16. dec 2009

Ahojte babulky, dobre ranko vam prajem..

rosa, dijefcatko.. tak sme teda narovnako. ja si tou mojou ovulkou nie som vobec ista. mala byt cez vikend, ale vajickovy vytok nebol,skor len taky vodovy a vikendove teploty mi moc nehovoria,hlavne su skreslene alkoholom den predtym a aj malo spanku bolo.. :(

inak dijefcatko, pamatas predvcerom na ten moj ovu test kde bola jedna ciarka svetlejsia a druha tmavsia? Vcera som testla a uz bola len jedna. Myslis ze to mohlo byt aj tak, ze uz bolo po ovulke predvcerom? Lebo pisu ze ked je jedna slabsia, moze byt tesne pred alebo tesne po ovulke. Tak ja uz neviem baby.. Toto je na nervy..

rosannar
16. dec 2009

lucy_lu...ja si nie som istá ovulkou ale vajíčkový výtok som mala...len teplota mi nejak veľmi nestúpla, tak ja zase neviem... 😖

evitkamalicka
16. dec 2009

ahojky

lucy_lu
16. dec 2009

Ahoj evitka a jika.. ;)

rosa.., ja si tiez nie som ista.. :( od piatku do pond. sme sa snazilkovali, tak ak bola ovulka, aspon nejaka mini sanca hadam je.. aj ked podla teplot to bola marna snaha.. No co uz, v januari druhe kolo.

jika80
16. dec 2009

ahoj lucy
vidim, ze este stale ta trapi ta ovulka, este sa nedostavila, mozno ju mas len posunutu

lucy_lu
16. dec 2009

Ahoj jika..no veru trapi. Najhorsie je,ze som si myslela ze fakt bude, kedze ten folikul tam bol a abol dost velky, ale nic tomu nenasvedcuje ze prebehla. Ale nejdem sa s tym uz deptat. A ty ako?

dijefcatko
16. dec 2009

Rosi, podla mna si po ovulke, to ti krasne stupla teplota! Super, u mna zatial nic, hoci tusim vajickovy vytok zacina a mam sa nejak "mokro" tak uvidime 🙂
lucy, ja uz sa v tych ovu testoch vobec nevyznam, robim ich druhy mesiac a zatial nic, hoci minuly ovulka bola a teraz pred tyzdnom som tiez mala dominantny folik, mal 14 mm v piatok...

ivanulienka81
16. dec 2009

ahojte dievčence,
tak k nám dorazila mrcha ☹ , fňuk, tak ale aspoň dobrá správa, že tento cyklus trval iba 29 dní 😀

lucy_lu
16. dec 2009

Dijefcatko, ta moj dominantny folik mal v stredu 18mm. Tak tebe ovulka este urcite dorazi. Ja uz som asi najskor po.. Teda ak bola.

Ivanulienka, tak v januari dalsie kolo budeme bojovat spolu. ;)

Baby, mohlo by sa zase niekomu dalsiemu podarit, nech sa to tu za chvilku hemzi tehulkami a nech to aj ostatnym doda optimizmu. 🙂

sophie1981
16. dec 2009

aj u nas sa uz konecne mrcha rozbieha ☹ .......si dala na cas, potvora....

evitkamalicka
16. dec 2009

bibka nevadi, Novy rok to isti 😉

ivanulienka81
16. dec 2009

lucy, jasne ideme do ďalšieho kola, tebe ako vychádza cyklus,
aj keď mužím mi povedal, teda chcel pozdvihnúť náladu, že nech sa nad tým neptrápim, že ešte to nie je s nami také zlé, že sme len začali, a jedno bábo už máme a že ono to príde samo 🙂

jika80
16. dec 2009

babky, ja som nejako nervozna
ja len dufam, ze ak by to neklaplo, tak ze aspon mrcha pride nacas, minuly mesiac ma taaak potrapila

evitkamalicka
16. dec 2009

jika nebud nervozna, urcite to dobre dopadne a ked si mala ovulku tak ako ti vyznacil graf tak mrcha by mala dojst najneskor 15-17 dni po nej

lucy_lu
16. dec 2009

Ivanulienka, ja som dnes 18 DC, a minuly cyklus mal 35 dni,tak dufam ze tento sa unormalni a nebude taky dlhy. Mas zlateho muzika,ze ta podpori a ma pravdu. Aj ten moj mi povedal to iste. Este sme len zacali,tak sa nemozme nad tym tolko trapit. Urcite sa nam to onedlho podari.

jika..a to plati aj pre teba. hlavne sa nestresuj a mysli pozitivne. bud to vyjde teraz alebo o m:esiac..neboj..

dijefcatko
16. dec 2009

jika, určite sa neoplatí znervózňovať, iba si tým ublížiš. ja som tiez bola trosku sklamana, ze nedosla ovulka na 14 DC ako na posledy, ale vypocitala som si, že mávam aj 31 dňový cyklus a ak mám 12 dňovú LF, tak do 19 DC má ovulka čas a už sa netrápim. u mňa je to skôr stále zvedavosť, čo sa deje 🙂

ivanulienka81
16. dec 2009

baby, v januari podte do toho bez merania a grafov