Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
4. jan 2010

janiiiiiiiiiiiiiiiiiii kde si?

edit a tak skoro preto, lebo manzel uz dnes siel do roboty a ked odide ja uz neviem spat

ivanulienka81
4. jan 2010

ahojte dievcata,
to my sa z postele vytahujeme len pred osmou 😎
Janirea, kde si, aj ja som zvedava. Samozrejme drzim palceky 🙂

lilix
4. jan 2010

nemoze sa spamatat z //

ivka1984
4. jan 2010

dobre ranko kocky bola som dnes u dokyho potvrdil mi tehu buduci tyzden idem na sono 🙂

evitkamalicka
4. jan 2010

ivka super, gratulujem

rosannar
4. jan 2010

dobrééé ránko babule...konečne som tu...ako sme si presťahovali, tak ešte nemáme internet, tak len v práci sa sem viem dostať....ako sa tu máte? nejaké nové tehulky nepribudli? ja som unavená ako zbytý pes...nevládzem vôbec nič...a naša druhá šanca sa premárnila...práve mi končí ďalšia mrcha...tak už tretia šanca, dúfam, že výjde....lebo mužík bol dosť sklamaný, ked som mu povedala, že došla mrcha....

lilix
4. jan 2010

ivka gratulujem, baby vy sa mate 😔

ivka1984
4. jan 2010

dakujem... 🙂

evitkamalicka
4. jan 2010

ros ahojky....musis byt trpezliva, ved sa este az tak dlho nesnazite

jika80
4. jan 2010

dobre ranko
ivka - blahozelam, mna to caka dnes poobede, tak snad budem mat tiez taku dobru spravu 😵
ros - neboj, do trojice vsetko dobre

rosannar
4. jan 2010

evit...dakujem...ja viem, že sa dlho nesnažíme, ale ono je to také, vieš, čakáš a nič...to sklamanie je najhoršie....

jika...no teraz len dúfať, aby to už teraz vyšlo...a ináč gratulujem k //....ešte som to nestihla asi... 😀

katkamarek
4. jan 2010

Ahojte dievcata, ja som tu nova, ale citam vas uz dlho. Snazit sa zaciname az teraz od noveho roka, ale keby bolo na mne tak je to od oktobra, novembra 2009 🙂 . Preto som vas aj citala, ale neprispievala, lebo nemala som cim, kedze sme sa nesnazili. 🙂 Ale akosi vnutorne sa citim byt medzi vami doma, lebo uz aspon trosku vas poznam. Myslite si, ze by som sa mohla medzi vas pridat?

evitkamalicka
4. jan 2010

katka jasne kludne sa pridaj 🙂

rosannar
4. jan 2010

katka....jasné, že sa môžeš pridať...vitaj medzi nami... 😀

lilix
4. jan 2010

vitaj katka. kazda kto to tu cita sa moze pridat, ved nezalezi od kedy sa snazite. ja sa snazim od maja 2008 a som tu 😀 😀
lebo kocky z nasej temy su takmer vsetky tehule, maminy.

ivanulienka81
4. jan 2010

baby ja som taka optimistka tento cyklus, ze som si zatial nezalozila ani novy mestruacny kalendarik na rok 2010 😀
vitaj Katka

katkamarek
4. jan 2010

dakujem pekne, hned by som sa aj chcela spytat, ze ako sa da zmenit 1. DC na FF. Lebo som sa zaregistrovala a udala som tam za prvy den 4. december, teda predchadzajucu mrchu, ale to som nemerala, lebo som este brala HAK. No a teraz by som chcela zadat novy cyklus, ktory zacal 1. januara, ale akosi to tam neviem najst, stale sa dostanem len k tabulke, do ktorej mam zadavat teplotu, ale tu este neviem, cakam kym skonci mrska.

rosannar
4. jan 2010

ivanulienka....tak to by som nechcela ani ja...ale ja som sa rozhodla, že asi si ani nebudem sledovať teplotu....kupim si tie ovulačné testy (lebo ved doteraz som sa spoliehala na teplotu) a pôjdeme na to takto trošku inak... 😀

katkamarek
4. jan 2010

uz som to nasla 🙂

rosannar
4. jan 2010

katka...no ja ked som si zadala v tom predchádzajucom grafe začiatok novej mrcha, tak mi automaticky vytvoril nový graf na nový cyklus...

jika80
4. jan 2010

ahoj katka
ivi - tak drzim pasticky, aby sa tento cyklus skoncil s dvoma ciarkami 😀

katkamarek
4. jan 2010

Inak vam vsetkym prajem do noveho roka vsetko naj, hlavne zdrave babatka a pre netehulky dve //.... 🙂 Pozitivne myslenie je velmi dolezite, ja uz teraz viem, ze moje snazenie bude asi beh na dlhe trate, ale nevzdavam sa a budem dufat a verit.

evitkamalicka
4. jan 2010

katka vsetko dobre aj tebe

rosannar
4. jan 2010

katka...podobne, všetko dobréé do nového roku....ja ti poviem, ja som HAK vysadila v strede oktobra a odvtedy ideme bez akejkolvek ochrany a dá sa povedať, že druhý pokus zlyhal, ale už som počula aj také, že po vysadení HAK aspon dva alebo tri mesiace musí prebehnuť cyklus (mrcha) aby sa to telo vyčistilo od tých hormonov z HAK...

sophie1981
4. jan 2010

nazdar zeny,.......

tak.....a po sviatkoch uz uplne.......sa nemozem docakat tepla...bo toto pocasie je normal na nervy..... 😝

vitam Katku.......a skore //....nech sa podari na prvy sup...a ked nie na prvy, tak na ten druhy urcite.... 😉

dnes je Kaca nejaka cudna.......a posledne 3 noci stale odo mna vyzaduje, aby som ju hladkala....no des......som rano uz mm budila, nech pokracuje v hladkani on, bo ja som uz nevladala.... 😝 ......a to este dalsie chcem>>> 😀 😀

evitkamalicka
4. jan 2010

bibka servus

katkamarek
4. jan 2010

No tak mne lekar povedal, ze sa nemam bat hned po vysadeni snazit, ze HAK sa z tela dostane do 48 hodin, tak co ja viem. Ale ja mam iny problem, diagnostikovali mi PCO, mam zvysenu hladinu muzskych hormonov, takze nemam kazdy mesiac ovulku, ale to som netusila, lebo kym sme sa nesnazili som sa ani nesledovala. HAK som brala kvoli tym hormonom, lebo som mala zhorsenu plet a akne a vsetko sa to udialo pred svadbou, tak som chtiac nechtiac zacala brat HAK. Ale teraz uz idem naplno merat, testovat, kupila som aj Lady tester, ale neviem nakolko je spolahlivy, mate s nim skusenosti? Nechcem to prehanat, ale potrebujem zistit ci mam ovulku, takze chcem si to potvrdit z viacerych zdrojov 🙂

ivanulienka81
4. jan 2010

vdaka jika
ros vsak ani ja nemeram, no jo, treba vyskusat aj inak... dnes som 20DC a ako skoncila mrcha, tak sme sa milovali obden, ak to nevyde, slahne ma

rosannar
4. jan 2010

katka....no ja som to čitala aj na nete a aj od kamarátok som to počula...ale možno je to individuálne...

ivanulienka...ja som mala ešte večer také malé špinenie, tak možno už dneska skončila...takže som 1 DC a chcela som si kupiť tie ovu testy ale práve ich vypredali, takže ked bude čas tak ešte zbehnem do lekárni kupit...

evitkamalicka
4. jan 2010

ros ako mozes byt 1DC ked ti teraz koncila mrcha? 1DC je prvy den mrchy