Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katlinn
4. jan 2010

No ja nie som registrovaná na tých teplotkových weboch ale robím graf presne podľa knihy PPR. No možno by bolo zaujímavé porovnať, čo mi výde doma a čo na nete. Baby vy ste šiši 🙂 🙂 🙂 MM je teraz na nákupe, alek keď dôjde, tak si od neho poprosím vzorku. Aj ja chcem sledovať spermijky 😀

lilix
4. jan 2010

rosa normalne sme tam dali mojho spermije a pozorovali. oni po case umru, uschnu. je to mikroskop, da sa pozorovat hocico. ja som aj jeho kvapku krvi pozrela. videla som cervene krvinky. 😀

rosannar
4. jan 2010

lilix...to akože na to tom teste tak vidno? 😀

ivka1984
4. jan 2010

lilix velmi sa nudis ? 😀

lilix
4. jan 2010

ros ano. 😀

katlinn
4. jan 2010

rosi predpokladáme že pod tým superspoľahlivým slinovým mikroskopom 😀

lilix
4. jan 2010

ivka ja som len chcela zistit, ci ma zive sperma.

rosannar
4. jan 2010

a baby, viete mi poradiť nejaký dobrý ovu test? ktorý je fakt spolahlivý?

lilix
4. jan 2010

ja nie. nepamatam si moju znacku a neviem ci je spolahlivy.

janirea
4. jan 2010

ahojte babulky, uz som tu,,,nesiel net, v noci mrzol, tak asi aj ten zamrzol 🙂

mam dobru spravicku,,,,na testiku su //, nie celkom rovnake, ale viac silnejsie ako duch
len nemam tu u svokrovcov fotak ani kabel od mob. tak az zajtra dam foto do albumu,,,,,a zajtra este asi rano znovu testnem
dakuje, ze ste na mna mysleli 😵

ivanulienka81
4. jan 2010

jani to je supeeeer... tesim sa 🙂

lilix
4. jan 2010

janireaaa, super. gratulujeme. 😅

janirea
4. jan 2010

dakujeem ,,,aj ja sa tesim, aj ked aj obava je asi rovnaka,,,
este si zbehnem do mesta kupit dalsi testik, uz ma draplo testovanie 🙂 , aby som mala v zasobe, tak sa potom poobede ohlasim, dufam, ze sa bude dat.

pekny dnik zatial

dijefcatko
4. jan 2010

Ahojte, tak Janirea sa tu neukázala, strašnéééé 😀
Ahoj katkamarek, vítam ťa medzi nami, ako tak čítam, tak ty si podobný prípad ako ja a navyše sme rovnako s cyklom. Tiež som mala diagnostikované PCO, hyperandrogénny syndróm, plus navyše mam RVF maternicu. No a ako som teraz zmenila gyndoša, hneď mi robil sono a PCO nikde, našiel dominantný folilkul, už dva grafy som mala vyznačenú ovulku, takže obrat takmer o 180 stupňov, až na tú maternicu 🙂
tebe diagnostikovali PCO pred začiatkom snaženia?

jika80
4. jan 2010

jani - supeeeeeeer, hrozne sa tesim
takze podoba grafikov nesklamala 😀

lilix
4. jan 2010

papa

ja som vcera troska zaplnala detsku. aby tam nebolo tak smutno, na policky som naukladala plysaky, sosky apod.
lebo sa mi nepacilo, ked som tam bolo prazdne, hoci tam nebyvame. teraz je to trosken veselsie. 😵

katlinn
4. jan 2010

jani som vedela, že nesklameš! Držte sa obaja 🙂

dijefcatko
4. jan 2010

Jani, super! Ten môj príspevok je vyššie asi trošku odveci, písali sme asi naraz a ja som ho odoslala neskor, tak ja sa tam stazujem. ze sa neozyvas a nado mnou tvoje prispevky 😀 no pekne

katkamarek
4. jan 2010

dijefcatko, ano diagnostikovali mi to pred snazenim, lebo som bola na hormonalny profil, lebo sa mi hrozne zhorsila plet, a to pred svadbou, tak som hladala pricinu, endokrinologicka mi urobila teda ten profil no a z toho mi to vyslo, ona mi vsak nepovedala ze je to PCO, iba mi povedala, ze mam zvysenu hladinu muzskych hormonov a ze nemusim mat kazdy mesiac ovulaciu. Nasadila mi HAK, ze musim brat aspon pol roka. Az gynekolog mi povedal pred tyzdnom, ze mam PCO, z tej spravy od endokrinologicky to vycital, ale UTZ mi nerobil, lebo som brala este HAK a povedal, ze aj tak by to nemalo zmysel, idem na preventivku vo februari tak sa uvidi, ze co a ako, teraz zacinam merat, prvy cyklus po vysadeni HAK tak uvidim ako to dopadne a ci ovulka bude, dal mi aj Duphaston, ale take divne davkovanie, uz som sa tu na koniku dozvedela o tom viac, cize nasadim ho az ked bude ovulka, lebo ked ho dam skor ako by bola ovulka tak ju uplne zablokuje. Idem este za jednou lekarkou, lebo nechcem to nechat len tak, aj ked moj doky mi povedal, ze ked sa nebude darit tri mesiace, tak to budeme riesit dalej, asi stimulacia clostylbegytom atd. mm pojde na spermiogram. Ale ja dufam a verim, ze to nebude potrebne.

Gratulujem jani, super spravicka, ale ono to uz aj tak vyzeralo. teraz len nech vsetko ide dalej ako ma 🙂

katkamarek
4. jan 2010

inak dijefcatko, tebe to PCO diagnostikovali len na zaklade UTZ?

evitkamalicka
4. jan 2010

jani gratulujem, velmi sa tesim 🙂

dijefcatko
4. jan 2010

mne ho diagnostikovali viackrat. prvykrat v 18tich na zaklade hormonalne profilu, pričom UTZ tomu nenasvedčovalo. Potom dvakrát po UTZ v rámci preventívnej prehliadky a kontroly jednej cysty. Minuly mesiac som zmenila lekara a zrazu je vsetko inak. Hned na prvom stretnuti mi robit UTZ s tym, ze podla neho mu sono nedava obraz PCO a mam dominantny folikul, ktory by som vraj pri PCO taky nemala. A meranie teploty aj ovu testy nasvedcuju tomu, ze ovulka skutocne bola. Takze tento mesiac pojdem opat na folikulometriu a hormonalny profil. Pytala som sa, preco mi to potom na predoslych sonach napisali a doky povedal, ze to zvyknu doktori pisat, ked sa ponahlaju a nie su si isti tym, co na sone maju... no pekne. inak, ja som vzdy mavala dlhe cykly, alebo vobec neprisli. potom mi do diagnostkovani PCo v 18tke dali HAK, to som mala 5 rokov a zrazu odvtedy cykly su pravidelne, ochlpenie slabsie, celkovo je to ovela lepsie. tak uvidim.

ivka1984
4. jan 2010

no jani tka super spravicky... pekne zacina ten novy rok 🙂

ivanulienka81
4. jan 2010

chcem sa opytat, ktora najblizsie necaka mrsku... ze sa budeme tesit na dalsi testik 😎
my az 15. takze casu este dost....

lilix
4. jan 2010

mne sa dnes den taaaaaak vlecie. najblizsie asi ja. dnes. 😀 ju necakam. to by bola ZAZRAK keby mi nepride. takze netestujem, az ked bude meskat tyzden.

lilix
4. jan 2010

oprava, bol vypadam jak madar. a to po madarsky neviem.

rosannar
4. jan 2010

tak a som spať...
jani...gratulujem ti fakt...som rada, že ti to vyšlo a držím ti palčeky a žiadne obavy...bude to super.... 😉

rosannar
4. jan 2010

lilix...držím palce aby neprišla 😀

lilix
4. jan 2010

rosa dakujem pekne.
ale svinucha ona pride, ja ju uz dobre poznam 😀 😠 😀

rosannar
4. jan 2010

lilix....neboj, nepríde...treba veriť tomu, že nepríde... 😉