Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
26. jan 2010

Na taky mensi nakupny vylet v Budapesti a v Parndorfe, no ale nic moc som nekupila 😀

katkamarek
26. jan 2010

Spime, pracujeme, starame sa o deticky, alebo co porabame babenky? 🙂

Ja som si vcera kupila knihu o tehotenstve, su tam super veci popisane, sice bola drahsia, ale je dost hruba a myslim, ze sa mi zide, a dostala som na nu odporucanie, je tam vela veci od planovania pocatia az po narodenie dietatka. Dokonca su tam rozpisane aj mozne priciny neplodnosti. Vola sa "Velky sprievodca tehotenstvom". Poznate ju niekto?

lilix
26. jan 2010

ja pracujem. nepoznam. zatial som nekupovala ziadnu taku knihu..

miru.j
26. jan 2010

ahojte 😉

miru.j
26. jan 2010

...ja som dostala na vianoce od kolegu nieco podobne...su to dve knihy...tehotenstvo otazky a odpovede 🙂 a dieta otazky a odpovede 🙂 ,su ozaj vyborne ...no ale co mam robit ked mam nadchu,boli ma hrdlo a mam teplotu to som sa tam nedocitala,tak sa nalivam cajom medom a citronom ...katkamarek ty v tej svojej mas take daco?

rosannar
26. jan 2010

katka...no ja som sa robila že robíím...mali mi teraz prerábať pc v robote kvôli zmene mena ale presúva sa to na štvrtok

evitkamalicka
26. jan 2010

ja mam doma: Velka kniha o matke a dietati- je super a teraz som si kupila Tehotenstvo den po dni, je tam na kazdy den foto z 3D ultrazvuku ako vyzera babo a vsetko mozne popisane

ivanulienka81
26. jan 2010

dobre rano dievčatá 🙂

slavulilienka
26. jan 2010

aj Tebe ivi...🙂
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
idem dole, myslím, že ďalší neúspech pred dverami... ☹

miru.j
26. jan 2010

..evit tu knihu tiez poznam,mala som taku,ale pozicala som ju a uz sa mi nevratila 😒 ,ozaj bola super,ja som to spominala tomu mojmu kolegovi,ze mi chyba ta kniha a on ma prekvapil,dostala som od neho tieto a su dost podobne 🙂 tak sa tesim

rosannar
26. jan 2010

ja som videla tú knihu u nas v obchode...ale videla som že stojí stráááášne veľa tak som to nechala tak... 😀

ivanulienka81
26. jan 2010

Ja mam doma knihu Nase dieta, ale aj tak obycajne vsetko vycitam na nete

miru.j
26. jan 2010

...babulky idem ja do periny...strasne som zmrtnuta...potom ozvem....pekny dnik vsetkym 😉

katkamarek
26. jan 2010

Miru, neviem ci tam je aj toto, musim kuknut, keby bolo na mne tak vykupim vsetky knihy, lebo vsetky sa mi zdali dobre 🙂 Ale ako sa poznam, tak pribudnu este nejake, len musim zistit co vsetko je v tejto knihe a doplnim o dalsie 😀

Slavuli, nevesaj hlavu, smutok mozes prejavit az ked pride mrcha, aj to len na par minut 😉 Raz to pride, neboj.

Neviem co sa mi porobilo, ale ja normalne zacinam uvazovat, ci naozaj uz teraz chcem babo. A pritom kym sme sa nesnazili o nicom inom som nesnivala, neviem ci to nebude tym, ze ked uz som "dostala co som chcela" (snazenie), tak uz to pre mna nie je az take zaujimave 🙂 Boze, ja budem asi nejaka rozpoltena osobnost. Normalne sa mi uz ani merat nechce, chcem sa na to vybodnut a nechat tomu volny priebeh. Ale viem si predstavit, ze ked dojde mrcha, tak budem sklamana, lebo aj ked tento mesiac je mala pravdepodobnost, tak ista nadej tam je 🙂

lilix
26. jan 2010

katka z toho ci nic nerob, aj ja mavam take stavy, hlavne ked si pozrem porody. 😀 alebo ked si pomylim, aka unavena byvam niekedy, a ze teraz by som sa este mala starat o babo.. sak by som to nezvladla..

ludka_r
26. jan 2010

Ahojte..
Ja som dnes v noci mala zas nadherny sen... ☹ Snívalo sa mi,že chlap išiel do krčmy a som sa s ním kvôli tomu pohádala. No a ako odišiel, som začala krvácať... Joj, milujem takéto sny...

Vidíš lilix, to ja som riadne trúfalá... Tento rok dve deti,o rok štátnice a ja sa v pohode usmievam.. Veď si to v máji možno rozmyslím... 😀
Aj ja keď som si pozerala pri Vilkovi pôrody, nebolo mi všetko jedno. Ale potom, keď som ich videla už ozaj dosť, tak to bolo lepšie. A realita nebola až taká hroná, takže dalo sa.. No a malý bol v podstate od začiatku dobrý, tak som si nemohla sťažovať.. Len sa niekedy bojí, že práve to druhé bude presný opak a dá mi riadne zabrať..

lilix
26. jan 2010

dieta nam da energiu, ze? pud nam nedovoli byt zlou matkou, aj ked i take su.. ale to nie je nas pripad..
ludka tak to ta obdivujem..
a si pozri snar, co to znamena.

katkamarek
26. jan 2010

Ludka, aj ja hovorim klobuk dole, ja by som na tvojom mieste pockala aspon do statnic, ale to ja som bojko 😀

Lilix, urcite budeme dobre matky, to nie je pochyb 🙂

edita84
26. jan 2010

dievčatá jasneže budete dobré maminy

katkamarek
26. jan 2010

alebo som sa zle vyjadrila, nie bojko, ale pohodlna 😀 vsetko po poriadku 😎

lilix
26. jan 2010

ja som teraz aj rada, ze este nemam baby, tiez som pred statnicami. no rada ako rada, viete ako to myslim.. berem to z tej lepsej stranky.

janirea
26. jan 2010

ahojte 🙂

evitkamalicka
26. jan 2010

ahooj jani

ludka_r
26. jan 2010

No, ja som tiež rozmýšľala, že by som chvíľu ešte počkala, ale to by som zas musela do roboty nastúpiť a odtiaľ by mi isto nedávali dovolenku kvôli škole. Takže to chcem spraviť všetko popri materskej....Len držte palce, aby som si to nepredlžila 😀
Tak som kukala ten sen v snári.. Na jednej strane sa mi budú ľudia vyhýbať a budem mať problémové dni,ale na druhej budem spojkoná a dostanem dobrý nápad... Tak si môžem vybrať.. 😀

rosannar
26. jan 2010

čautééé, ja som späť...obed mám za sebou... 😀

katkamarek
26. jan 2010

ahoj Jani,tak ako tehulka? 🙂
Inak Jika tu uz dlho nebola, ci len ja som ju nezaregistrovala?

Uz som nasla tu nasu tabulku v albumoch, tak dijef, moje udaje:
Vek 26
Doba snazenia 1 mesiac
Meno, ani srnka netusi 😀 (teda tusi chlapcenske, ale ja nechcem, aby sa moje dieta volalo po ockovi, tak to sa bude este prehovarat 😀 😀 😀 - no a dievcatko mozno Laura, ale tych je v rodine uz vela, Ema, Sofia, a potom sa mi pacia aj typicke slovenske ako Zuzka, Terezka, Hanka, biblicke Rebeka, Sara, orientalne Jasminka....) No tak to bude asi tazky vyber 🙂 , ale chlapcenske nemam vobec vybrate, zaujimave, hmmm

rosannar
26. jan 2010

halooooo, je tu niekto?????? 😀

slavulilienka
26. jan 2010

ja som tu...🙂

rosannar
26. jan 2010

slavu...ahoooooj, teba som dávno nevidela, čo nového?

jika80
26. jan 2010

caute babky
tak mam novinky - som dnes dostala tehuknizku, tak aspon jeden dovod na radost
inak mi je nadalej hrozne zle, pomahaju iba jedny liecky, aj tie su hrozne oblbovaky, ale aspon nevraciam a mozem obcas aj nieco zjest - ale treba to vidiet pozitivne, mozno az tak vela neskor nenaberiem, kedze som teraz 4kg schudla 🙂
lekarka mi odporucila na to vracanie akupunkturu - zajtra mi ju ide robit, tak uvidime, co to pomoze
drzte mi palceky
inak gratulujem novym tehu - veji - super 😉