Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
29. jan 2010

no tak ja mam v pracovnej naplni toho vela a neda sa to presne specifikovat, napr. ze som mzdova uctovnicka 🙂 Vsetko mozne, ale dost vela citam zakony a take prkotiny a vytvaram smernice, nariadenia a tak pod. 😖 Nudna praca, ale malo stresujuca, mala som moznost ist do banky, ale som to odmietla, lebo som si zvazila, ze ked chcem byt tehu, tak stres nepotrebujem 😉

katkamarek
29. jan 2010

evit, mozno budes prekvapena a vydrzi dlhsie 😉

evitkamalicka
29. jan 2010

no uvidime, akurat som ho ulozila spat, idem sa naobedovat

katkamarek
29. jan 2010

dobru chut, ja tiez papam ale iba taky suchy obed, zemlicku so sunkou 🙂

evitkamalicka
29. jan 2010

aj tebe

mateli
29. jan 2010

Ahoj baby, mozem sa k vam pridat, tiez sa snazime od novembra, no zatial nic. ☹

lilix
29. jan 2010

mateli avoj. jasne. budeme radi. 😅

lilix
29. jan 2010

mateli merias bazalku?

lucy_lu
29. jan 2010

Ahojte babulky,zase sa tu objavujem po dlhej dome, aj ked citam pravidelne vsetko co popisete, len pisat nestiham. Strasne mam toho vela v praci od Noveho roku.

V 1.rade blahozelam vsetkym novym tehulkam.

Ja som si dala mesiac bez testov a merania, tak cakam aky bude vysledok. Mrcha mi meska 3 dni.. Alebo nemeska, len mam zase dlhsi cyklus.. :/

A vy ako sa mavate? 🙂

lilix
29. jan 2010

lucy-lu a ako sa citis? testuj.

lucy_lu
29. jan 2010

lilix, no ja neviem. dodnes som necitila nic. dnes mi zacala taka pichlava bolest v podbrusku na pravej strane. mam pocit ze sa mi ta mrchana hnusna nakoniec rozbehne. :( a testovala som pred 3 dnami,ale s citlivostou 20 a bola len /.. :( tak ja uz neviem..

lilix
29. jan 2010

tak skus opat. mamatest.

lucy_lu
29. jan 2010

lilix, skusim este raz, len musim cestou z prace kupit v leke test. od kedy svieti pri tvojom mene 4tt? A teraz som si to vsimla. Moc ti blahozelam! To je supeeeer!

sophie1981
29. jan 2010

no ja asi vazne chodim stale v ten pravy cas na kona 😀 ....lilix.....superr....blahozelam.... 😉

katkamarek
29. jan 2010

sophie, ahoj, odpoviem za lilix, to je len recesia 😀

ivanulienka81
29. jan 2010

lilix? 😅

lilix
29. jan 2010

dik kati, baby presne tak, to je len tak. ziaden test som nerobila, aj tak je skoro.. ale asi budem nutena si to dat prec, lebo mi bude kazdy gratulovat..

lucy_lu
29. jan 2010

Zeby si z nas lilix naozaj len vystrelila? 🙂 Nieeeee! 🙂

lilix
29. jan 2010

ale ano, jedba baba v grafoch ma 2tt, ja som tam len tak dala poslednu mrchu a je 4tt. ale ked vas to myli ja to dam prec.. alebo dajte si viacere a bude..

lilix
29. jan 2010

oprava> jedna 😀

lucy_lu
29. jan 2010

lilix, ja by som si tiez velmi chcela dat take k menu, ale asi pockam kym bude aj fazulka, machulka alebo aspon //.. 🙂

miru.j
29. jan 2010

...ahojte babulky
😉

miru.j
29. jan 2010

lilix...az mi v srdiecku zabusilo ako som sa potesila...a nakoniec,ze recesia...Ty si potvorka 😉 ,ale uvidis pride to ...coskoro a naozaj to tam budes mat vedla toho mena 😉

miru.j
29. jan 2010

...a potom mi pomozes aby som si to aj ja tam vedela dat? ale az v stredu ked budem vediet na com som

lilix
29. jan 2010

jasne miru. to je najlahsie.. si zlata.. keby som to uz menit nemusela, ze? to by sme boli oktobrovky obe?

mateli
29. jan 2010

lilix: bazalku zatial nemeram, som to nerobila ani pri prvej malej, ale ta sa podarila na druhy sup, takze uvidime, ale asi zacnem.

miru.j
29. jan 2010

...ja som babulky sledovala ten cervikalny hlien,bazalku som merala len mesiac a hrozne ma to stresovalo lilix ja som mala poslednu mrchu 17.12 tak ja asi v septembri ak sa to teda podarilo a bude vsetko ok...ale nemali by sme velky rozdiel 😉 ...velmi ti drzim palce 🙂

miru.j
29. jan 2010

...lilix a brala by si aj dve naraz,ako si napisala v registracii?...ja tiez 😉

sophie1981
29. jan 2010

lilix....no pfuj, klamat kamosky..... 😠 ....ja tu vykladam chlopovi, ze dalsia tehula.....tak smola, uz musis potiahnut a byt tehu....bo zo seba tutu spravim pred mm.... 😀

miru, ako??..uz lepsie?

miru.j
29. jan 2010

...sofi,nespinim 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...len ta nadcha stale...neviem dychat 😒...uz by to mohlo prejst