Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
2. feb 2010

Ahojte som späť od doktorky 🙂

sophie1981
2. feb 2010

juj, ale taku dobru hrusku by som si aj dala....so taaaak davno nem lizla..... 😝

rosannar
2. feb 2010

sophie...ved na šéfa sa veľa zmestí, no nie 😅 ....no ja by som si už takú nikdy nedala...bola velmi zlá 😀

edita84
2. feb 2010

ja som mala večer Becher lemond mňamky

rosannar
2. feb 2010

edit...tak to je dobrééé....taký ženský alkohol 😀 aspon podľa mna 😀

ivanulienka81
2. feb 2010

baby, my sme raz boli v robote taky kolektiv, ze sme v kuse chlastali, ale iba vinko a tak... stale mal niekto meniny, narodky v kancelarii... a sme sa neondeli... kolace povykladali na stol, pohare ponalievane a hocikedy prisli sefovci a nikdy nic nepovedali 🙂 a niekedy pili s nami 🙂 a sme tam mali taku vystavu prazdnych flias 😀

rosannar
2. feb 2010

iva...my sme zase tu v Leviciach len pobočka a vrchnosť máme v Bratislave a ked vieme že sem majú prísť tak všetok alkohol z chladničky dáme k vedúcemu do skrini a jemu tak neublížia ako by ublížili nám radovým zamestnancom 😀 😀 😀 😀

ivanulienka81
2. feb 2010

my sme skryli tie flase jedine ked mali prist ludia co robili personalny audit 😀

rosannar
2. feb 2010

iva...tak to ste mali ešte lepšie ako my... 😀

miru.j
2. feb 2010

Ahojte babulky

miru.j
2. feb 2010

....aj u nas v robote sa vzdy pije na narodky a meninky 😀 ...sefovci si nalievaju snami

edita84
2. feb 2010

ahoj miru ako sa máš?

rosannar
2. feb 2010

miru...ahoooooj....my sme si zvykli nájsť aj iný dôvod aby sme mohli piť 😀

ivanulienka81
2. feb 2010

ahoj miru, ako sa citis?

miru.j
2. feb 2010

edit ja dnes nejako divno asi podobne ako vcera je mi stale na vracanie ale nevraciam 😀 ...sa tesim lebo ma aj prsia bolia,hlavne ked lezim a potom sa chcem postavit tak ma v nich picha,ale inak v pohode...hlavne ze nespinim i ked v podbrusku ma stale popichava a v noci striedavo na oboch stranach ako keby vo vajecnikoch,taka bolest jednorazova take bodnutie az sa zlaknem

katkamarek
2. feb 2010

No tak aby som nevyzerala ako odlud, my tiez pijeme na narodky a meniny, mam pocit, ze kazdy tyzden niekto nieco ma. Ale ja som stale autom,tak mna to obchadza 😀 Len ja som skor abstinent, takzem mne to vobec nevadi, pijem veeeeeeeeeeeelmi malicko. Raz som sa tak opila na velkonocny pondelok na diske, ze odvtedy mam odpor k alkoholu 😅

miru.j
2. feb 2010

...no bud sa zacinam citit ako tehotna,alebo som nervozna co bude zajtra u dokiny,neviem,ale neviem sa dockat kedy budem konecne vediet na com som

edita84
2. feb 2010

miru to je super že už nešpiníš. no u nás v práci to vyzeralo tak že žiaden alkohol ale ani rozprávať sme sa medzi sebou nemohli 🙂

rosannar
2. feb 2010

katka...akože ani ja nepijem, ale len tak priležitostne si dám aj ja v robote a zase ja mám vždy naliatu vodu a hned to tlmím minerálkou 😀

katkamarek
2. feb 2010

miru, verim, ze si nedockava, ja by som bola tiez.

Edit, tak sup, sup, do snazilkovania, kto by sa chcel vratit do takej despotickej prace 😅

miru.j
2. feb 2010

...ja tiz velmi malo pijem,len sa viem tak s toho tesit ked si tam tak strngame a jeme tie kolaciky,ktore tiez moc nemusim lebo nemam rada sledke a zobeme arasidy a cipsy s ktorych mi je potom blbo,ale vsetci sa tak tesia a usmievaju,praju vsetko dobre oslavencovi 😀 Minuli rok som bola chora tak ma to obislo a tento rok tam nebudem zase 😔 ,na 35 som od nich dostala zlate nausnicky ktore mi dali dodatocne 🙂

rosannar
2. feb 2010

miru....my si tu zase dávame samé rastlinky.. 😀

miru.j
2. feb 2010

...ros ja som testovala den pred mrchou a test bol bieli a ked som testla 1den vynechania mrchy bola tam slabunka ciarocka,po styroch dnoch bola uplne vyrazna,na testoch som tiez mala napisane ze uz 3dni pred ocakavanou MS ukaze vysledok,ale neukazal.Test som kupila v DM a stal okolo 1,39eur ...pepino 😉

ivanulienka81
2. feb 2010

tak, ja som sa dnes prvykrat najedla... parada

rosannar
2. feb 2010

miru... no podla grafu som mala možno (dúfam) IP a od toho sú už tri dni...no ale skúsim ešte bud v sobotu alebo v nedelu ak nedojde mrcha 🙂

ivanulienka81
2. feb 2010

sakra a maly jak hodiny, nebude predsa spat o minutu dlhsie

rosannar
2. feb 2010

iva...ja som mala zatial len jogurt akože že ranajky...a asi zachvílku idem aj obedovať 😀

miru.j
2. feb 2010

...tento krat cakam navstevu doma,manzel povedal ze mi pomoze a v sobotu pridu nasi rodinny znami co sa stretavame pravidelne vzdy u niekoho...sme styri pary tak si to viete predstavit...stale sa oslavuje 😅 . No a v nedelu pridu zastupcovia s prace ku nam domko gratulovat mi 😉 ...ja len dufam ze zajtra bude vsetko ok u dokiny lebo inak nemam chut ani oslavovat 😒

miru.j
2. feb 2010

...ros budem Ti drazat silno palce 😉 ....ivi ak mi dokina potvrdi,tehu tak by sme mali byt v rovnakom termine 😉 ...ja som tiez dnes este nejedla,vlastne jedla som o piatej rano rohlik s maslom...dnes mi nejako nic nejde na papanie

ivanulienka81
2. feb 2010

no jo miru, budeme mat asi rovnaky termin 😀
jaj, maly este zaspal, tak mam este kus veget
rozmyslam kam s nim pojdem vonka ked raz chumeli raz nie