Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

jika80
2. feb 2010

ahojte
tak ja zase bojujem s mojimi nevolnostami, zazrak sa zial nekonal, zeby skoncili ☹ ale neva, uz si na to pomaly zvykam a neberiem to uz tak tragicky
ivi - mas pekny termin, moj ocino ma vtedy narodky 🙂

rosannar
2. feb 2010

miru...dakujem pekne...aj aj by som chcela by nám to už vyšlo....ale je tam malá šanca lebo den po ovu sme až kexíkovali...takže tam tá šanca je menšia 😒

rosannar
2. feb 2010

jika...ahooooooj....neboj, tie nevolnosti prejdú aj samé... 😉

ivanulienka81
2. feb 2010

ahoj jika, urcite prejdu a druhy trimester si budes uzivat tehu

miru.j
2. feb 2010

...jika mne to zacalo vcera,mam hlad ale nic neviem do seba dostat...je to ono?Este aj jablko ma napina

jika80
2. feb 2010

rosi - ale sanca tam stale je, tak drzim moooooc pasticky
miru - no mne to pred troma tyzdnami zacalo vracanim, ja som mala nechutenstvo uz od zistenia tehu a potom od 6.tt rovno vracanie 😝 ale spolieham sa na 12.tt 😀

miru.j
2. feb 2010

...ros ja som mala ovu 30-teho ale ak som tehu tak sa to stalo 31 na silvestra...ja nemeram bazalku lebo ma to stresovalo,ale sledovala som cervikalny hlien a ten tam bol toho 31,takze sancu stale mas 😉 ...len keby som ja uz konecne zajtra videla bijuce srdiecko,velmi chcem

miru.j
2. feb 2010

...jika nestras....a co robis preto aby to bolo lepsie,mne sa aj hlava kruti ako na kolotoci som...da sa tomu predist?

jika80
2. feb 2010

miru - no u mna sa to riesi zial lieckami, inak nic nepomahalo a kedze som len chudla a chudla, tak ina moznost nezostavala
vyskusala som i akupunkturu, no ani ta nezabrala

miru.j
2. feb 2010

..jika a co na to beries? pomaha to?

miru.j
2. feb 2010

...jika ja mam nastastie s coho chudnut...pri vyske162cm vazim 72kg...za styri roky som pribrala 20kg ani neviem ako ☹

miru.j
2. feb 2010

...ivi,chcem sa spytat Ty si kedy bola na sono a bola uz akcia srdiecka?Ja by som mala byt podla tehu kaukulajdy 6tt+6dni zajtra

jika80
2. feb 2010

miru - ja som bola podla poslednej ms tiez 6+6 na sone a nebolo vidiet este srdiecko - zavisi to aj od toho, ake kvalitne sono ma dr., dva dni na to, som bola na sone v nemocnici a tam si srdiecko uz veselo bilo a dr. mi povedala, ze uz bije urcite dlhsie ako tie dva dni, takze ak nahodou nebude nic vidiet, nerob si starosti
ale ja verim, ze ho uz krasne uvidis
ja neviem ako sa tie lieky volaju na svk, tu v de sa to vola vomex a

rosannar
2. feb 2010

jika...no šanca tam je, len dúfam, že to aj výjde 🙂

miru.j
2. feb 2010

...jika ja sa asi zblaznim ked tam to srdiecko nebude 😒

miru.j
2. feb 2010

...preco si bola v nemocke?

vejinka
2. feb 2010

ahojte ahojte tak my mame dutinku tam kde ma byt..juuuj tesim a mozno su tam dutinky dve ale nevedel na isto len fotka ma dost prekvapila 😀

miru.j
2. feb 2010

Ahoj veji,ako sa mas?

rosannar
2. feb 2010

veji...takže je možnosť že tam budú dvojičky? 🙂

miru.j
2. feb 2010

...veji mas foto,das do albumiku?

jika80
2. feb 2010

miru - no kvoli tomu vracaniu - musela som na infuzky, bo som uz bola skoro total dehydratovana

miru.j
2. feb 2010

...veji v ktorom si presne tt?

miru.j
2. feb 2010

...jika,chudatko,...hlavne ze si uz ok a 12t to isti...drzim palceky 😉

jika80
2. feb 2010

miru - ako nevolnosti este stale su, ale ako divne by mi to pred tymi troma tyzdnami znelo, da sa na to zvyknut 😅

miru.j
2. feb 2010

...mne je zatial len nevolno,ale nevadi mi to 😀 😀 😀 ,aspon je tusanca 😉 ,ze pridal sa ku bolavim prsiam nejaky... Aj tesit,sice len opatrne som sa koli tomu zacala 😅 ...boze neviem sa dockat zajtrajska

miru.j
2. feb 2010

pridal sa priznak tehu som cela napisat 😀

rosannar
2. feb 2010

boože baby, dnešný den sa vlečie ako nikdy predtým, ved ešte je len jedna hodina...už by som brala keby bolo aspon tri aby som mohla vypadnúť z práce 😀

miru.j
2. feb 2010

...babulky je tu niekto? ...aha uz Ta vidim ros 😅 ...mas pravdu den sa vlecie...a ked som tu sama to je hruza,neviem na nic mysliet len na tehotenstvo,cez den,v noci, stale

rosannar
2. feb 2010

miru asi tak nejak....keby som aspon mala nejakú zábavku, ktorá ma pozabáva a nebudem na to myslieť tak by bolo super...asi by sme mali kupiť druhý byt a začať ho prerábať, vtedy som sa vôbec nenudila a nebol ani čas myslieť na to, či som alebo nie som tehotná, či si kupiť alebo nekupiť test a tak...ale teraz myslím len a len na to.... 😀

miru.j
2. feb 2010

...ja tiez 😀 ...moj kolega mi povedal ze mi stoho siblo 😀 😀 😀 😀