Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
20. mar 2010

my sa okolo 11tej chystame do Nitry, dame si tam aj nejaky obed a tak, treba vyuzit pekne pocasie

edita84
20. mar 2010

no ja dnes idem len k mamke ako každú sobotu ked mm pracuje ale popoludní tam nechám malú a budeme sa s mm troška tulkať 😀

evitkamalicka
20. mar 2010

moj muzik nastastie cez vikend nerobi, obcas len vynimocne

edita84
20. mar 2010

joj môj skoro každý víkend ale neva aspoň bude viac peniažkov 😉

evitkamalicka
20. mar 2010

peniazky sa vzdy zijdu a hlavne ak niekto zaraba menej

edita84
20. mar 2010

veru menej ale mm sa nelení a vždy si nájde nejakú fušku 🙂

evitkamalicka
20. mar 2010

to je dobre, ze sa vie takto obracat, pochybujem, ze moj by nieco take robil, na to je moc pohodlny, ale mozno keby penazenka nepustila tak ano

edita84
20. mar 2010

evit určite by to robil keby musel, ani môj mm by nešiel keby sme to nepotrebovali ale niekedy to už preháňa 🙄 ale večer mi sľúbil že bud. víkend ostane s nami doma tak dúfam že aj ostane 😅

evitkamalicka
20. mar 2010

drobec sa mi zobudil, idem mu dat ranajky a potom pridem

edita84
20. mar 2010

tak prajem dobrú chuť 🙂

ivanulienka81
20. mar 2010

dobre rano dievcata,
joj, dnes to vyzera na super krasny jarny den 😀 , ale my mame ocka v robote ☹
inac uz nebudem ani pisat o tom, Misko zase spinkal celu noc vo svojej postielke, v obvyklom case okolo druhej sa kus pomrvim a prebudil, ale stacilo mu len pohladkat hlavicku a ukludnil sa... rano o pol siestej si dal v nasej posteli mliecko a teraz buva... tak celkom parada... len tak dalej 😅

edita84
20. mar 2010

ahoj dievčatá aký ste mali deň ja super malá sa dobre vybehala a unavila už leží pred telkou 🙂

edita84
21. mar 2010

ahoj kočky mne sa tá teplota nejak drží na dne a pri tom mám krčok tvrdý a dole ale teraz je fakt dole lebo ani nemusím vemi načahovať môj krátky prst 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 nechápem už len čakám rchu 😒

edita84
21. mar 2010

jáj dievčatá tu je tak krásne počasie že okolo 10 tej sa ideme byciklovať už sa teším na svalovku 😀

ivanulienka81
21. mar 2010

ahojte dievcence
my teraz buvkame ale vonka je pod mrakom cely den, ani slniecko nevykuklo ☹

slavulilienka
21. mar 2010

Kde ste všetky? Čo všetky spinkáte a vychutnávate nedeľňajšiu siestičku? Inak baby akože mne sa ten nový koník vôbec nepáči...zle sa v ňom orientuje...a také témy, do ktorých som chodila, už vôbec nevidím...sa mi nechce veriť, žeby babule neprispievali... ☹

evitkamalicka
21. mar 2010

nespinkame....tak co este netestujes?

slavulilienka
21. mar 2010

evit ee...netestujem...v stredu idem na sono a krv, tak sa nejdem zbytočne stresovať...vydržím...veď už je nedeľa.. 😉

evitkamalicka
21. mar 2010

tak drzim palceky, verim ze uz si tehulka....a ako sa citis?

slavulilienka
21. mar 2010

evitik zatiaľ nič necítim...je mi tak normálne...občas trošku pichne v podbrušku, ale inak nič..okrem toho , že nosím stále slipovú vložku, lebo mi vyteká ten utroš čo si dávam ráno a večer.. 😒

rosannar
21. mar 2010

ahojte.....no a už je nedela...víkend ubehol ako voda....ešte taký jeden den volna by bodol ale teším na na velkú noc lebo vtedy bude volný aj piatok aj pondelok 😀 len smola je v tom, že schytám vodu 😀...no aký ste mali víkend?

slavu...držím palceky, a myslím na teba 😉

slavulilienka
21. mar 2010

ros ďakujem...zatiaľ som celkom v kľude, no myslím, že z utorka na stredu a zo stredy na štvrtok budem riadne nervná... 😀

edita84
22. mar 2010

ahojte graf mám o ničom takže ho sem ani dávať nebudem .
slavu držím palce aby to vyšlo.

dijefcatko
22. mar 2010

Dobre ranko dievcata, cez vikend som sem nazrela iba raz a aj to som nestihala pisat. Mali sme tu navstevu, boli svokrovci a kmotrovci a faaajne bolo, ale teraz by jeden den volna este bodol 🙂
toť moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

edita84
22. mar 2010

ahoj dijef 🙂

dijefcatko
22. mar 2010

ahoj edit, nechce sa mi do roboty, bleee 😖

edita84
22. mar 2010

jaj dijef verím ti mne sa zas nechcelo vstávať 🙂

dijefcatko
22. mar 2010

ach, tak ja idem, ozvem sa z roboty, tento novy konik sa mi zacina pacit, hoci nemam rada zmeny 🙂

edita84
22. mar 2010

jaj ja sa zas neviem z neho vysomáriť 😠

evitkamalicka
22. mar 2010

dobre ranko