Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
22. mar 2010

juj evit čo mu nedávaš dosť jedla že takéto veci chce papať? 😀

evitkamalicka
22. mar 2010

edit co ti sisi, on tolko zje, ze tolko nezjem ani ja a furt si este pyta, ja mam pocit ze v tomto bude po svagrovi a to by teda bola cista katastrofa to zivit, to je jak kyselina, nema dno 😅

edita84
22. mar 2010

evit to je dobré že toko papá aspoň bude silný chlap

evitkamalicka
22. mar 2010

hej, ale na to kolko papa vela nepribera, takze metabolizmus zas bude mat zrejme po muzovi

edita84
22. mar 2010

to je dobré aspoň nebude jak macko 😉

evitkamalicka
22. mar 2010

no nic, na dnes koncim, tak ahoj zajtra a dobru noc potom

edita84
22. mar 2010

ahoj 🙂

dijefcatko
23. mar 2010

Dobré ránko kočky, tak ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75
uvidíme, či ovu bola, či dnes bude, v každom prípade snažilkovalo sa ostošesť 😀

edita84
23. mar 2010

ahoj dijef ty nevieš spať? inaj ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84

dijefcatko
23. mar 2010

edit, ale vieeeem, ja by som spala aj do obeda, ale praca vola 😒 a ja sa musim rano kludne najest, dat kavu a kuknut na konika, tak musim vstat skor, aby som to stihala 😀

edita84
23. mar 2010

jáj tak jasne 😉

dijefcatko
23. mar 2010

hadam sa mi dnes podari nakuknut aj cez den, tolko toho vzdy popisete a ja len takto rano, no, budem sa snazit 🙂

ivanulienka81
23. mar 2010

dobre rano dievcata, co vy tu tak skoro rano? 😨
my dnes ideme s misinkom na gastroenterologiu, no moc sa netesim, uz tyzden grcka ako slon ☹
prajem pekny den

edita84
23. mar 2010

ivi držím palce aby bolo všetko ok

evitkamalicka
23. mar 2010

dobre ranko

slavulilienka
23. mar 2010

Dobré ránko krásavice...
Juj ako je dnes zamračené či čo...a to som chcela umyť aspoň jedno okno... 😒 , zase sa mám na čo vyhovoriť.. 😀 , inak babky ja som mala dnes také návaly či čo...raz mi bola zima, potom som sa spotila....nechápem z čoho to mohlo byť..žeby z toho utroša? Ale doteraz mi s neho nič nebolo...ktovie čo to. 😕

edita84
23. mar 2010

ahoj slavu no s tými oknami som asi rovnako ani mne sa nechce čistiť 😒

evitkamalicka
23. mar 2010

slavuli ahoj.....u nas je krasne ako vzdy

edita84
23. mar 2010

aj u nás 🙂 už ma to ťahá von ale mm ešte nenamontoval na byke chrániče na nohy tak zatiaš nechcem ísť 🙄

slavulilienka
23. mar 2010

no baby , asi sa tam u Vás lepšie modlíte... 😉 , lebo tu v MT je pod mrakom...tak asi kašlem na tie okná, budem sa venovať iným zanedbaným činnostiam ako je napr. žehlenie..už tam mám poriadnu kôpku.. 😖 no a vôbec, ale vôbec netuším čo idem dnes variť...uvítam Vaše tipy.. 😉

evitkamalicka
23. mar 2010

slavuli no mna by ani nehlo nic robit, v poslednom case sa mi strasne nechce

rosannar
23. mar 2010

ahojteee a dobree ráánko...u nas je tak pod mrakom...len dúfam, že nebude pršať....lebo nechcem dážď....a ináč ako sa máte? 😀

evitkamalicka
23. mar 2010

ros ahoj, inac mame sa fajn 😀

evitkamalicka
23. mar 2010

akurat kukam, ze mi dnes nabehol 21tt

slavulilienka
23. mar 2010

evit..no ja som na tom podobne ako Ty, ale už je to fakt neúnosné...a to som doma, nechodím do práce a som ako taká lemra...a aj keď veľmi rada varím, posledné dni strácam akúkoľvek fantáziu a aj chuť...už neviem čo by som varila...a najhoršie je, že vždy keď si navarím na dva dni, tak sa to hneď zožere a ja môžem rozmýšľať odznova...už som fakt hotová..chcem ísť niekam do práce...lenže tu v MT je to riadna bieda...každý deň som na nete a sliedim, píšem a posielam životopisy a nič...ako zakliate. 😒

evitkamalicka
23. mar 2010

ja teraz kaslem na to, sak na velku noc aj tak nebudeme doma, ideme na tyzden k nasim na vychod

rosannar
23. mar 2010

evit...tak je super...bože, ked vidím, že ako sa ťahajú tie mraky tak ma ťahá do spánku 🙂 ...ináč už zase ma bolí hrdlo, presnejšie mandla, ale tak sa bojím ísť k doktorke, že mi dá antibiotiká....čo mám robiť 😒

slavulilienka
23. mar 2010

ross vyskúšaj najprv nejaké ľudové fígle... 😉 čo takto kloktať niečo...napr. slanú vodu...je to hnusné, ale pomáha to...alebo husacia masť do čaju, alebo mlieka... 😉 no neviem či by to Tvoj žalúdok teraz zniesol, ale skús také niečo.

rosannar
23. mar 2010

slavu...no radšej skúsim len tú slanú vodu klokať a uvidíme, len sa bojím aby to aj malému neuškodilo táto moja choroba...dúfam, že bude v poriadku ☹

evitkamalicka
23. mar 2010

ros neboj nic sa nestane a keby si aj sla k dr. tak on urcite bude vediet co ti moze dat ked si tehu