Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
3. máj 2010

caute...u nas stale nalada na prd.... 😒 ....aj pocasie sa pokaslalo.... 😝

rosannar
3. máj 2010

sophie....ahoj....a prečo je u vás nálada na prd?

evitkamalicka
3. máj 2010

dobre ranecko

rosannar
3. máj 2010

evit...dobréé ránko 😉

dijefcatko
3. máj 2010

lucy, este nevesaj hlavu, 11 DPO vobec nemusi byt na teste nic. ak sa vajko uhniezdovala na 9DPO napríklad, tak tam este nic ani byt nemoze. ja prave preto netestujem, aby som nebola sklamana predcasne, staci to vtedy, ak dôjde mrcha. ale ty este nevesaj hlavu, este sa moze diat vselico 😉 mas graf?

evitkamalicka
3. máj 2010

ja sa uz neviem dockat stredy 😀

rosannar
3. máj 2010

evit...jaaaaj ty ideš tento týžden na 3D....joooj....to ja by som ani nespala 😀

evitkamalicka
3. máj 2010

ano 😀

lucy_lu
3. máj 2010

dijef, ja som si aj hovorila ze ziadne testovanie nebude, ale nevydrzala som. :( graf nemam, ja uz som prestala merat,lebo z toho som bola uz uplne v strese. No ved uvidim co bude, ci mrcha dorazi ci nie.. Aleuz nie som vobec optimisticka. Inak, pozitivny ovu test som mala presne den pred dnom,na kedy mi vyslo ze otehotniem podla toho Jonasa.. Vies, co si davala ten link, ze podla datumu a casu narodenia to vypocita.. Ale asi to nebude az take uplne spolahlive.. 🙂

sophie1981
3. máj 2010

ja uz tiez uvazujem tento mesiac kupit ovu test....a zajst za dokim...nech kukne ci to je vsetko ok..... 😕 ...bo uz zacinam mat zo seba pocit, ze asi vo mne chyba..... 🤐 ......tak ked mrcha skonci, pojdem sa nechat ocucat kundosom.....ale radsej by som uz do poradni chodila....

lucy_lu
3. máj 2010

sophie, to aj ja mam taky pocit zo seba, ze asi je niekde chyba.. :( potom ma napadne, ze co ked su spermosky neni uplne ok.. Lenze moj drahy nechce o vysetreni ani pocut.. :( Tak stale skusame, triafame presne do ovulky a stale niiiic.. :( Chystam sa aj ja znova k dokyne nech mi spravi ten hormonalny profil,alebo ja neviem co....

rosannar
3. máj 2010

lucy...a koľko sa už snažíte?

lucy_lu
3. máj 2010

ros....teraz ideme do 8 kola... baby,ja som fakt necakala ze to bude take tazke.. :(

ivanulienka81
3. máj 2010

dobre rano dievcata

sophie1981
3. máj 2010

lucy...tiez som rozmyslala,...ale silou mocou sa snazim nemysliet.. 😨 ..len vacsi pocit mam so seba.....kedze mm na tri krat splodil dieta bez problemov....aj ked viem ze moj doki povie ze to bolo ovplyvnene dojcenim malej...ale je tu nie jedna kamoska, co otehotnela pocas kojenia..... 😒 .....tak neviem.....zosaliem....boooze, nech ta depka prejde abo co....uz som aj rozmyslala niekam vypadnut, zmenit aspon na tyzden prostredie, ale po prve niet kedy, po druhe niet za co.... 😝

lucy_lu
3. máj 2010

sophie, nesmieme sa tomu poddavat. viem,ze tie myslienky si cloveka stale najdu. ale musime sa zamesnat niecim a hlavne verit ze sa tych vytuzenych anjelikov dockame..

edita84
3. máj 2010

som späť vyžehlila som a vyprala upiekla mäso a konec som unavená
a sophie nie si sama ktorá má tieto pocity niekedy mám chuť to vzdať ale viem že ked to teraz vzdám potom už dieťa nebudeme chcieť ☹

evitkamalicka
3. máj 2010

edit ja dnes nic nerobim, prala som vcera, nezehlim, polievku mame zo vcera aj kolacik, takze len veget

edita84
3. máj 2010

evit dobre ti je ale aj ja mám už veget zajtra ešte povysávam a bude to ok 🙂

evitkamalicka
3. máj 2010

ja som upratovala a troska menila izby v sobotu, takze tu mame poriadok....spalnu uz mame pripravenu na mimi, pocitac presunuty v obyvacke, do kuchyne sme dali koberec, gauc premiestnili troska inac atd atd

edita84
3. máj 2010

evit takéto prerábanie kvôli mimi by som zvládla aj ja teraz a to s radosťou 😉

evitkamalicka
3. máj 2010

hej len muz my vynadal, lebo kym on bol tie 2 hodky v robote tak ja som tahala koberec do kuchyne 😅

edita84
3. máj 2010

no to by si už fakt asi nemusela 🙂
no ja som si vypočítala podľa Jonáša kedy by som mala počať a je tam 16, 20, 20 takže tieto dni budem ničiť muža 😀

evitkamalicka
3. máj 2010

ale ked ja som musela nieco robit no 😀

edita84
3. máj 2010

haha mám VIP na FF 😀

ivanulienka81
3. máj 2010

edit co mas?

rosannar
3. máj 2010

ahojteeee....no tak som späť...chvílku ma vedúci zamestnal ale som šikovná a mala som to hned spravené 😀

edita84
3. máj 2010

vip to je že mi ukazuje také prkotiny čo inokedy nie 😅

evitkamalicka
3. máj 2010

prave mi volal muzik, ze dnes pride o 2 hodinky skor z prace tak sa tesim.....inac sa mi dnes nic nechce, tak je pod mrakom, ze by som spala

rosannar
3. máj 2010

evit...ani nehovor...ja som včera dostala chuť na pizzu tak sme si objednali jednu veľkú a tú sme spráskali do seba a potom v noci som nič nespala, okolo pol druhej som sa zobudila, že ma páli záha ale nechcela som si dávať sodubikarbonu lebo od toho som zvykla stále vracať, tak som sa napila a vycikala a potom som ako tak zaspala...ale išlo to ťažko 🙂