Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
2. jún 2010

baby co dnes budete robit ked v kuse prsi... mne uz z toho harasi a myslim ze aj miskovi..... tak nic mi neostava iba varit a vymyslat

rosannar
2. jún 2010

edit...na tom nie je nič smiešne...to je normálny názov pre bábo 😀 a akého buba z paneláku myslíte?

evitkamalicka
2. jún 2010

u nas uz neprsi

rosannar
2. jún 2010

už ani u nas, našťastie...hádam už aj náš potôčik sa ukludnil a znížil trošku 😀

rosannar
2. jún 2010

neuhádnete čo teraz vidím...slnko 😀 ...to až nie je normálne 😀

janirea
2. jún 2010

ros,,posli ho aj k nam na chvilu,,,tu je chladno ,,brrr,,,a dazdu stale nohy visia
a ahojte 🙂

rosannar
2. jún 2010

janirea...ahooooj, no už asi nepošlem, už sa aj schladilo a ešte aj mraky sa natiahli a tiež to vyzerá na dážd

cukruska1920
2. jún 2010

Ahojte...tak som doma z poradne...vsetko je v poriadku, len mi trosku tvrdne brusko tak mam brat 3x denne magnezium...pozeral mi krcok, ten je vysoko a cely takze ok.....a viem uz aj pohlavie 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
2. jún 2010

cukrus chlapcek?

rosannar
2. jún 2010

cukrus...no vidíš, ja som vedela že je všetko v poriadku a no čo to bude? 😀

rosannar
2. jún 2010

nenapínaj 😀

cukruska1920
2. jún 2010

kuk do profilu 😵 😵 😵 😵

janirea
2. jún 2010

ja si myslim tiez ze chlapcek 🙂

janirea
2. jún 2010

😵 😵

evitkamalicka
2. jún 2010

cukrus hned som si myslela, gratulujem 🙂

cukruska1920
2. jún 2010

evit...a podla coho? ja som si to myslela uz od zaciatku.... len dufam ze sa nezacnem otvarat z toho tvrdnutia

janirea
2. jún 2010

aj ja gratulujem 🙂

cukruska1920
2. jún 2010

dakujem dakujem....len nech to dobojujeme co najdalej

evitkamalicka
2. jún 2010

no ked to bolo vidno tak skoro

rosannar
2. jún 2010

cukrus...jeeeeeej tak gratulujem....to je super správa...inač ja čo som ešte v téme oktobroviek, tak tam robím tabulku ja a zistili sme už minule že zatial 11 báb bude mať chlapčeka a 6 bude mať dievčatko...takže asi sú chlapci teraz v mode 😀 ..tak ešte raz gratulujem 😉 a fotečku máme?

cukruska1920
2. jún 2010

evit... ja som to tusila od zaciatku tehu ale vsetci ma presviedcali ze to bude dievka...ale uvidime o 2 tyzdne idem na velky UTZ ze ci sa to potvrdi...

ros...dakujem....vy este neviete?

rosannar
2. jún 2010

cukrus...no my ešte nie...minule sa nám neukázal a najbližšie idem budúci týžden, tak dúfam, že krpec sa nám ukáže, no ale ja neviem, ja aj na tom poslednom utz vidím pindúra, ale každý ma predsviedča, že si to mýlim z niečím iným, že to je lne náhoda, že to tam tak vyzerá 😀 ..no uvidíme...mala som ísť už v pondelok ale drahý chcel ísť tiež, tak som si to preložila na štvrtok 😉

cukruska1920
2. jún 2010

no ja som babo nevidela...neotocil mi obrazovku 😔 ale to nevadi...hlavne ze je vsetko v poriadku

rosannar
2. jún 2010

cukrus..a to tam má ako? lebo ja ked chodím na utz tak má tak obrazovku že vidí aj ona aj my 😀 ....no nevadí, hlavná vec, že viete čo to je, že ste šťastní, že to bude chlapček a hlavne nech ste všetci v priadku 😉

cukruska1920
2. jún 2010

on ma obrazovku len pre seba a otaca ju ale teraz mi ju neotocil.... ale o dva tyzdne ked pojdem na ten velky UTZ tak uz mu ju vyrvem z ruky nech mi ju otoci 😀 velmi velmi sa tesim... este ani ocko to nevie

rosannar
2. jún 2010

cukrus...no naša má tak ten monitor alebo obrazovku že vidíme všetci, a vtedy nám aj pekne hovorí, že čo tam vidno, čo je čo a tak...moja dr. je na toto velmi zlatá, ved aj pohlavie tak velmi chcela zistiť no ale nedalo sa a ešte mi dala aj jednu fotku akože grátis 😀...ja si totiž fotku stáále vypýtam, je to také pekné, ked si to potom môžem doma pozrieť 😀

cukruska1920
2. jún 2010

no..nasho pindura muselo vidiet hned ked mi to tak zfleku oznamil 😀

ivanulienka81
2. jún 2010

babulky, tak my sme sa konecne boli vyvetrat vonka
ros, aj u nas v septembrovkach prevladaju chlapci 😀
cukrus, gratulujem k chlapcekovi 😵 ja ked idem na utz tak jednu obrazovku teda monitor ma doktor a druha je na plafote pre pacientku taka velka 🙂

edita84
2. jún 2010

@cukruska1920 gratulujem k chlapčekovi 🙂

cukruska1920
2. jún 2010

@edita84 dakujem