Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
10. jan 2010

evit..tak sme dve lebo ja sa v tom nevyznam tiez 😀 tak ale podstatne je aby skoncil tak ako chcem 😅

ludka_r
10. jan 2010

Ahojte...
Ja som dnes akási mimo.. Zas ma chytá migréna... ☹ V tehotenstve ma to dosť často zvyklo chytať... No, nič moc, ked sa chcem popri tom učiť...
Hypotéka: o tej ani nehovorte.. Aj my sme zaviazaný na 30 rokov, platíme len rok.. Som zvedavá, či sa vôbec dožijeme jej splatenie - v dnešnej dobe...

kojzarik
10. jan 2010

ahojte kde ste?

tak my nastastie nemame hypoteku a ani pozicku

katkamarek
11. jan 2010

Dobre rano

co je s vami zienky? nikde nikoho, akosi to viazne 🙂
moj dnesny grafik
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

sophie1981
11. jan 2010

ahoj..... 😉

zasa pondelok.......mm uz v praci...dnes ideme obehat kurenarov.......nech porobia cenove ponuky.....takze napln dna uz mame....este to vybavit....

co sa tyka mojho brucha, boli......mam pocit, ze mrcha klope na dvere predcasne.... ☹ ...takze ja sa hlasim do dalsieho kola..... 😖 ...snad to uz bude lepsie....

a hypo tiez nemame.........ale urcite sa nevyhneme.....aspon pol melona nam bude treba.... 😝

katkamarek
11. jan 2010

ahoj sophie, aspon niekto, nech nepisem sama so sebou. Ja som uz tiez v praci, ale este sa neviem rozhybat. A co ked to nie je bolest pred mrskou, ale nieco ine....? 🙂 Ci nemoze byt?

katlinn
11. jan 2010

Och joj. Tak to vyzerá, že budem chorá. Hrdlo v ťahu, hlava sa mi motá.... Takže môj prvý grafík môžem vyhodiť do koša.

sophie1981
11. jan 2010

no neviem ci to moze byt aj nieco ine...ale nemyslim...bolest cisto mrchova...... 😠 ......pri prvom tehu ma nic nebolelo.......len som zvracala skoro non-stop..... 😝 .....ved uvidime....len mi nieco nahovara, ze tehu to nebude..... ☹ ...ale buduci mesiac uz bude......inac mam pocit, zesom stale niekte prva, co zacina novy mesiac snazilkovania...tak pevne verim, ze vo february uz snazilkujem len ja a vy tehulkujete....by bolo na case..... 😉

katlin....tak sup do postele.....nech to zabijes hned na zaciatku.... 😉

katkamarek
11. jan 2010

ahoj katlinn, tak to ma mrzi aj za teba ☹
toho sa aj ja bojim, ze by som bola chora, ale mozno to nie je stratene, len si k tym teplotam znac, ze si bola chora, jasne, ze ked budes brat antibiotika, tak musite odlozit snazilkovanie, ale aspon ti graf nieco malo napovie 🙂

sophie1981
11. jan 2010

joj, zeny.....aj vy mate stale bordel doma??....neuveritelne......mam pocit ze v jednom kuse upratujem......a to sme este v byte....co bude, ked budeme v dome..... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ....

katkamarek
11. jan 2010

no sophie, nieco mi o tom hovor. Ale som rada, ze nie som sama 🙂 Ja ma pocit, ze som strasna bordelarka, pricom bordel neznasam a v kuse beham s handrou. A stale je niekde bordel, a to nemame este ani deti. My uz sme v dome, ale este nie je zdaleka dokonceny, takze prach je vsade, utriem a o par hodin je tam znova, akoby som neupratovala tyzdne, ma to vie riadne rozhodit. Mam pocit, ze sa stavam otrokom svojho domu, ale verim, ze ked sa uz ako tak zariadime, tak to bude lepsie, a ked pride babo, tak si mozno najmeme niekoho na upratovanie 🙂. Nie z rozkose, ani nie z toho,ze by som to nedokazala urobit sama, ale ked si to tak premyslim, tak radsej stravim sobotu s rodinou a s mojim mm, ako by som ju mala premrhat upratovanim, nakolko moj mm je dost pracovne vytazeny.

ivanulienka81
11. jan 2010

ahojte dievcata,
my teraz cakame navstevu 🙂 tak sa tesim
sohpie aj ja mam doma bordel ako v tanku, pri tomto sprotovi nemam sancu jednoducho...
a dnes som 27DC a tiez ma pobolieva podbrusko ☹

evitkamalicka
11. jan 2010

ahoj babulky, my dnes budeme lenosit, na obed urobim pirohy a muzikovi s malym sosovicovy privarok a poobede ideme na ockovanie

katkamarek
11. jan 2010

Mnam pirohy, to ja mozem tiez 🙂 A ake konretne robis Evit? Ja som minule urobila pre mojho mm tiez lekvarove a nevedel sa dojest a chvalil az do nebies, lebo tie kupene hotove na take domace nemaju, ani zdaleka 🙂

evitkamalicka
11. jan 2010

ja lekvarove nelubim, ja robim klasicke spišské bryndzove pirohy a tie moj MM nema rad, tak si zazelal sosovicu

katkamarek
11. jan 2010

aj tie mozem 🙂 bryndza ja tiez moj kamarat, ja som v podstate velky labuznik, takze je malo jedal, ktore by som asi ja nejedla 🙂 . Okrem toho rada varim, ale v tomto smere som si vzala nepraveho muza, lebo on je velmi vyberavy a velmi rychlo pribera 😀 Tak sa nemozem realizovat naplno

sophie1981
11. jan 2010

mnam pirohy......len skoda, ze ich nelubim robit...ale ked urobi babka.....mnamka..... 😀 😀 😀 😀 ..

som rada,z e niesom sama s mojim bordelom doma...Katka k tomu este aj pridava svoju malu-velku ruku....roztahuje vsetko co sa da..... 😝 ......

nic, idem sa skulturnit, nabalit dieta a ideme po vybavovackach..... 😅 .......to budu ti ludia stastny, ked uvidia matku s kociarom trepat sa do officov......no ale co...nech si zvykaju...ke dnemm kde dieta nechat...

edita84
11. jan 2010

Ahojte dievčatá aj u nás je cez víkend dosť bordelu ale ja si z toho hlavu nerobím radšej sa venujem rodinke ale dnes som to už dala do poriadku spravila som Go bytu lebo dnes ku mne dojde kamarátka zo základky.
no a aj nme má tento týždeň dojsť mrcha ale zatial žiadne predmrchovské znaky ani ciciny ma nebolia 😕

evitkamalicka
11. jan 2010

u nas dnes upratuje manzel, ja strajkujem, som mu povedala, ze ja tu nie som nikoho sluzka, ze on bude cele dni travit pri PC, ani len von s malym nevyjde a ja tu budem robit jak debil a tak aj prat dnes bude, na ockovanie pojde s nami, papiere k uctovnikovi mi pojde odniest, nech troska vidi co je to aj nieco robit

edita84
11. jan 2010

presne evit no ja s tým nemám problém aby mm zobral malú von ked ja musím upratovať alebo variť skôr ho musím prehovárať aby ostal doma jaj aj dnes ju beria von ked sa vráti z práce aby som si mohla v pohode pokecať s kamoškou

edita84
11. jan 2010

ale inak evit klobúk dole pred tvojím mm lebo môj by určite neupratoval ked mi nič nie je on všetko spraví ale len ked som chorá 😀

evitkamalicka
11. jan 2010

edit moj bol za celych 15 mesiacov s Adamkom von 3x aj to az kym som ho nevytocila tak ze uz isiel od nervov, inac ho to ani netankuje

edita84
11. jan 2010

jáj môj mm je rád vonku s malou najmä v lete lebo máme tu jednu krčmičku kde je spravený dvor pre deti ešte tam aj robí naša kamoška s kamošom a tak ked idú von tak tam idú

katkamarek
11. jan 2010

no zienky, s tym, ze mi mm nepomoze v domacnosti sa musim zatial zmierit, aj ked si nemyslim, ze sa to casom nejako zmeni. Nebol tak doma vedeny, mama ho "setrila" a tak si ho musim ja trochu prevychovat 😀, ved presne tak, ze nie sme ich sluzky a nikde nie je napisane, ze ma len zena doma robit. Lenze ked jemu nic nevadi, ked upracem je dobre a ked nie, tak jeho nehne, takze "pomoz si ako vies" 😠

No a najviac ma vie vytocit, ked ja upratujem a on mi z gauca zahlasi, "zlatko zohrej mi jest", vtedy ma ide roztrhnut od zlosit, nie preto ze by som to pre neho neurobila, lebo je ine ked pride domov unaveny, ale ked on len lezi, ja pracujem a este ho aj obskakovat mam 😠 To uz vtedy staci jeden pohlad a je ticho a ide si zohriat sam 😀

edita84
11. jan 2010

katka to je ten bodavý pohlad čo? no zato môj mm začne v sobotu ked náhodou nepracuje akože upratovať to znamená že posunie sošku o cm a utrie pod ňou prach a začne že aký je tu bordel ale ja mu na to nepoviem nič nech si len upratuje poriadok ved v piatok dám doporiadku byt aby som cez víkedn nemusela ale on povie že je bordel 🙄

ivka1984
11. jan 2010

no u nas to bolo tiez tak zo zaciatku ze ved ty si zena to bola jeho odpoved na vsetko ale uz sa pomalicky uci samostatnosti uz aj postel si ustelie minule ked som nestihala tak postlal aj moju no som bola v soku aj si jedlo obcas zohreje aj veci po sebe uprace.... tak uvidime ako to bude pokracovat 😀 co mate inak nove? ja idem dnes 1x na sono tak som z toho nervozna aby bolo vsetko ok

edita84
11. jan 2010

ivka všetko bude ok nestresuj inak ja som si zaviedla pravidlá ked sme začali spolu bývať: on preobliekava postele, jedlo si zohreje sám, povysáva ked je doma ( to aj robil kým sme nemali prerobený byt, lebo teraz ja vysávam každý druhý deň)jáj a smeti a pes sú jeho povinnosť 😀

ivka1984
11. jan 2010

no snazim a mysliet pozitivne

ivka1984
11. jan 2010

a co sa povinnosti tyka tak som mu presne povedala toto ked sme spolu zacali byvat mame 1 izbu tak to sa hadam da udrzat v poriadku ja si upracem ale veci po sebe si moze aj on ale inak on je pracovity na to stazovat nemozem

edita84
11. jan 2010

tak hej každý chlap má nejaké tie svoje muchy ale my ich aj tak milujeme 😀