Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

meruska
6. nov 2009

a aky odbor?

lumimi
6. nov 2009

všebecné lekárstvo.

meruska
6. nov 2009

jejda...pani doktorka 🙂

lumimi
6. nov 2009

ešte nie... až v aprili,

meruska
6. nov 2009

v apríli už mamina doktorka 🙂

lumimi
6. nov 2009

no, chcela by som najprv dokoncit a poto porodit 🙂
som zmierená ze asi pojdem ako 1-2 mesiace na urad prace ... ale nech. hlavne že bude mimco.

meruska
6. nov 2009

jasnacka...vsetky cheme mimco ...nech sa deje co sa deje 🙂

edita84
6. nov 2009

pekný večer je tu niekto alebo každý snažilkuje?

edita84
7. nov 2009

pekné ránko dievčatá večer ste všetky asi snažilkovali
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...
nechápem prečo sa zmenilo rátanie DPO

lumimi
7. nov 2009

mam problem, moja tabulka skončila 15 dnom. Ako ju mam rozšírit?

sophie1981
7. nov 2009

holaaa......sudruzky......ako???...nejake tehule...ja nestiham.........snazilkujem.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janirea
7. nov 2009

ahojte,,,,
sophie,,,,to tolko vladzete, ked ta tu tak malo vidiet 😀 😉

tehulky zatial dalsie asi nie,,,,,meruska vyzera podla grafiku celkom pekne ,,,a ostatne ovulkujeme, snazilkujeme,,,,a ja mrchujem 😀 ,,,,,ale najradsej by som asi byvala v kupelni 😀 😀

janirea
7. nov 2009

,,prepacte ak som na niekoho zabudla 😅,,,dufam, ze november bude taky prelomovy a uz pribudnu dalsie tehulky a pozitivne testiky

janirea
7. nov 2009

edit,,,,ti posunulo ovulku,,ake dlhe mavas cykly?

janirea
7. nov 2009

lumi,,,tam ti asi fakt daco zblblo s tou teplotkou,,,moze to byt aj tou chladnejsou izbou,,,,,ja som tiez do dnes rana spala u nasich a rano mi bola zima na nos 🙂 ,,,zajtra odmerias a v podstate by si mohla tu velmi nizku teplotu aj vyhodit, aby neskreslila graf,,,,,,tusim, ze som to niekde citala, ze sa moze takto upravit, ak nieco vyskoci, ci uz hore alebo dole.

meruska,,,kludne tie male pichance v lavom podbrusku moze byt aj zahniezdujuca sa fazulka,,,, 😉 a este ak bola aj ovu z llaveho vajecnika

meruska
7. nov 2009

ahojte ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ab8d3 som sla kusticok dole :( ale lavu stranu citim stale...vyslovene neboli, ale citim ju...dufam ze mate vsetky pravdu a fazulka sa na mne zabava, a nie je to nieco horsie....mozem si dat na to zensky caj? nemalo by to uskodit? hadam len pomoct by mohlo, co myslite?

lumimi
7. nov 2009

janiv - teplota mi dnes rano vyskocila na 36,7 - len to nemam kam zapisat. asi si vytlačím papierový zaznam a budem si to značit po starom. ten FF ma sklamal.

janirea
7. nov 2009

meruska,,,drzim palceky a neboj,,,nic horsie to nemoze byt,,,,a nech mrcha stratila tvoju adresu,, 🙂,,,,caj si mozes dat,,,,aj ked neviem ako je to s tymi cajmi co je v nich alchemilka,,,,niekde pisu, ze sa v tehu ma pit,,,niekde zase naopak,,,,no tak potom si z toho ma clovek vybrat 😒

lumimi,,,,no nechapem, ze sa ti tam neda nahodit dalsi den,,,,to co blbne,,,,a skusala si vsetko popzerat, ci nieco nechyba v nastaveni ?,,,,ked ja tam tiez nerobim graf,,,,zabudla som stare heslo a nanovo ma neprihlasil lebo zrejme si pamata aj IP PC,,,,,tak robim na www.wunschkinder.net

lumimi
7. nov 2009

keby som vedela po nemecky tak sa tam tiež zaregistrujem -- ale skusim to...

janirea
7. nov 2009

lumi je to jednoduche,,,aspon si myslim v porovnani s FF,,,,,ja som tiez len oprasila nemcinu zo skoly 😀

lumimi
7. nov 2009

ja nemam čo oprasovat. a vobec mi to nejde - dokonca som si to cez google nechala preložit a aj taak sa mi to nepodarilo - kašlem na to

lumimi
7. nov 2009
janirea
7. nov 2009

,,, 😵 ,,,,sa ti to dalo poriesit

slavulilienka
7. nov 2009

čao slečny....ešte ste tu niekto?

evitkamalicka
7. nov 2009

ja som tu este

slavulilienka
7. nov 2009

ahojky evit...ako víkenduješ? Vonku je hrozne...drahouš išiel niečo upratať v garáži a mne sa do ničoho nechce pustiť... a mám dilemu...bo mrcha ešte nedorazila.....trochu špiním, pobolieva ma občas brucho, aj pohár vína som včera vypila....a akosi sa nie a nie rozmrchaviť......viem že po Duphastone to chvíľku trvá, ale ja som ho vysadila už v utorok....tak neviem......všetko ma rozplače, ešte aj blbá rozprávka.....asi mi už prepína. 😒

janirea
7. nov 2009

ahojte, aj ja som tu,,teda az teraz

janirea
7. nov 2009

slavi,,,a robila si test?,,,asi si pisala, ale napamatam presne 😅

slavulilienka
7. nov 2009

jj robila...v utorok....a bola len jedna / , neviem či si mám urobiť ešte jeden , alebo počkať či sa to rozbehne...mužíček mi kúpil ďalší, ale ja ešte asi počkám do večera a urobím ráno ak tak......už som si dala aj vložku, lebo občas so mňa ide také tmavohnedé..tak to už bude asi tá mrcha....jój toto čakanie.. ☹