Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
9. nov 2009

evit,,,a hned sa vam podarilo? neviem, ci si to pisala 😅

evitkamalicka
9. nov 2009

ano hned

lumimi
9. nov 2009

chystam sa na štatnicu- sa to nebezpečne blíži.

mamuschka
9. nov 2009

lumimi, ja som z ba, ale ziadnu taku pozicovnu nepoznam. jedna bola na dunajskej, ale tu tusim zrusili. neskusila si zadat do google?

lumimi
9. nov 2009

no jo, google to isti 🙂

jika80
9. nov 2009

caute baby. mozem sa pridat?
my sme povodne planovali zacat az buduci rok v marci, v aprili, ale povedali sme si, ze naco planovat, ze to nechame na nahodu a zacali sme v oktobri 🙂

janirea
9. nov 2009

ahoj jika,,,len sa pridaj,,, 🙂

edita84
9. nov 2009

ahoj jika pridaj sa budeme radi 🙂

lumimi
9. nov 2009

akosi to tu stíchlo.
povedzte mi pravdu som jedina co sa tesi ako si vždy ráno odmerá teplotu a zaznačí?

lumimi
9. nov 2009

odkedy chodím na koníka - tak začínam rozmýšlat či sa nezačnem po škole orientovat smerom - na ženy tužiace po mimču - že by som sa strasne nadupala info o BT a roznych metodach pomáhajucich otehotniet . myslite že by som s tým mala úspech?

edita84
9. nov 2009

lumi jasne že by si mala s tým úspech vieš koľko žien o tom nevie nič ani ja som nevedela kým ste mi to tu nevysvetlili.

meruska
9. nov 2009

ahojte, pisomky mam opravene tak sa idem venovat vam 😉

vitajte nove snazilky 🙂

lumini...kym som sa sem nezaregistrovala a nevsimla si ze vsetky nieco meriate a robievate si akesi grafy, ja by som sa o tom ani nedozvedala...ale stihla som sa zapojit do meriania hned v prvy cyklus snazenia 🙂

meruska
9. nov 2009

teda urcite budes mat uspech

mamuschka
9. nov 2009

a meriate vsetky? ja nemeriam. predtym, nez som prvy raz otehotnela, som si kupovala ovulacne testy a aj mikroskop na sliny, ale aj tak sa nam nase babo podarilo az po vyse dvoch rokoch snazenia.

evitkamalicka
9. nov 2009

ja meriam, ovulacne testy som nikdy neskusala

mamuschka
9. nov 2009

lumimi, a co studujes? priznam sa, ze som necitala vsetky stranky, co ste popisali. proste som dnes objavila tuto super temu a hned som sa prihlasila, lebo ste presne moja paria!!! 🙂

lumimi
9. nov 2009

mamuschka - studujem medicinu - takze titul mi pridá na dvovere 🙂
ja nechcem robit lekárku v nemocnici - hnevá ten blbý systém - zamestnat sa na úvazok 0,1 a robit ako normálne zamestnaný... nene- ja chcem normálnu prácu. a hlavne normálne zaplatenu.

meruska
9. nov 2009

dnes som pozerala vianocne katalogy s darcekmi....mne by sa aj aj tak najviac pacila tehu knizka 🙂 po kolkych tyzdnoch ju lekar dava? stihame to do vianoc?

edita84
9. nov 2009

po 10 tt. a to by sme brali všetky

meruska
9. nov 2009

po 10 tt od pocatia ci od poslednej mrchy?

evitkamalicka
9. nov 2009

heh tak taka tehu knizka by bola super vianocny darcek

edita84
9. nov 2009

od poslednej mrchy ak sa dobre pamätám

mamuschka
9. nov 2009

lumimi, a aku specializaciu budes mat? neviem, ako sa tomu spravne vo vasej terminologii hovoir - atestacia? chces mat vlastnu prax?

lumimi
9. nov 2009

knižka je až od 10 tt? ☹ ja som dufala že už od nejakeho 6-7tt.

mamuschka
9. nov 2009

joj, baby, ja som strasne dufala, ze dam mangelovi na narodky zabaleny pozitivny tehu test. no ale on ma narodky za 2 tyzdne, tak to urcite nestihame. snad aspon pod stromcek....

evitkamalicka
9. nov 2009

co ja viem tak knizku davaju ako komu, niekomu hned niekomu neskor, ja som napr. dostala az v 12tt

meruska
9. nov 2009

12tt to je vlatne po 3 mesiacoch:

lumimi
9. nov 2009

mamuschka - najprv musim skončit školu - budem v podstate nikto s titulom a potom sa zamestnám a požiadat o zaradenie do atestačného programu a za nejakých 4-5 rokov po vykonaní všetkých predpísaných úkonov a ústnej skuške budem mat atestaciu a mohla by som ist teoreticky robit nasukromno - ale neviem či na to netreba 2 atestácie.... je to celé na hlavu. a teraz v podstate neviem nič a to mám za 3 týždne štátnicu z interny - jo a inak vo februári sa buddem učit na gyndu takže vtedy Vám budem schopná sofistikovane zodpovedat všetky vase tehu-otázky 🙂

mamuschka
9. nov 2009

lumimi, uz sa tesime 🙂 🙂 🙂 ale snad dovtedy uz nebude treba 😉

lumimi
9. nov 2009

ale pravež bude treba - budem Vám radiť v tehotenských veciach - nie v príprave na tehu .-) ked Vás niekde pichne, alebo mimčo kopne- ja Vám budem moct s čistým svedomim povedat že to nič nie je 🙂