Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
10. nov 2009

no nic, idem si dat desiatu - nejake ovocko a makat na tortickach, ale sem tam som tu

rosannar
10. nov 2009

janirea
pravdu povediac, ja mám len 20 rokov a s manželom už chcem bábätko...(manžel je o 12 rokov starší)...a niekedy mám pocit že by som ešte mala čas ale ked si pozriem tie detičky tak by som už aj chcela mať malé 😀

jika80
10. nov 2009

dobre ranko 🙂
no my sme zacali so snazenim v oktobri, lenze prave v tie najdolezitejsie dni draheho seklo v krizoch, tak sme sa aj dosnazili 😠 teraz by som mala kazdym dnom dostat a v novembri to snad uz rozbehneme na plno 😀

janirea
10. nov 2009

jika ahoj,,,,,mame nieco spolocne 😀 mojho muzicka vcera seklo,,,,,no ako strasne sa dostenal, som mu natierala potom krize, aby uz tolko neochkal,,,,no takze z neho nic nebude teraz 😀 ,,,,sa aj nahneval, ze si srandu z neho robim

janirea
10. nov 2009

evit,,,som sa ta chcela aj spytat, ze ci mas nejake recepty alebo "zauzivane dni" ze co papas, co striedas tych 5 x do dna,,,ci vymyslas len v priebehu dna ?

rosannar
10. nov 2009

jika80
ahoooj, chudatko, možno sa tak velmi snažil, že ho seklo, nie? 😀 😀

evitkamalicka
10. nov 2009

jani papam to co ma akurat napadne, resp. niekedy ked sa mi nechce ist do obchodu tak co dom dal, ja milujem cestoviny takze tie mam pomerne casto a inac kuracie masko, zeleninka a vselico mozne, ale desiata ovocie a olovrant jablko to mam zauzivane a hlavne to jablko funguje velmi dobre

evitkamalicka
10. nov 2009

dnes napr. bude kelovy privarok

janirea
10. nov 2009

rosannar,,,ved to je fajn,,,vies, aka by som bola ja stastna keby som mala 20 alebo 25,,,,,a nebola by som taka hlupa ako som bola a neodkladala stale tehotenstvo,,,,,, 😒 ,,,,,teraz, ked som sa uz rozhodla, tak prvy krat to nedopadlo dobre,,,,,a mam uz 29 rokov za chvilocku

takze nic si z toho nerob, ze mas "len" 20,,,,,zalezi na tom, ze to mimi naozaj chcete a tesite sa 🙂

jika80
10. nov 2009

rosannar - no zial to bolo pri inej cinnosti 😀
janirea- neboj, ono ho to rychlo prejde, mojho preslo, potreboval len troska polutovat, ale 3 dni boli hned v cudu

edita84
10. nov 2009

rosanar to je super že máš len 20 ja som mala 22 a je to super že teraz mám 2,5 ročnú malú.je to super ked si "mladá" mamina.

edita84
10. nov 2009

akurát som si prezerala net a tam bolo že to môže byť aj uhniezdovanie vajíčka, alebo už len vymýšľam?

jika80
10. nov 2009

jej baby, to tu budem robit asi skolsky dozor, bo ja uz o tri mesiace 30 budem mat 😀 a to doma nemam ziadne babatko, len take cierne chlpate, nasho trojrocneho kocurika 😀

evitkamalicka
10. nov 2009

ja mam 27

jika80
10. nov 2009

edita - tiez ma to hned napadlo ako si to napisala ze troska krvacas, tak nestracaj nadej 😉

janirea
10. nov 2009

jika,,,tak dnes ho idem riadne polutovat, ze by mu to cim skor preslo 😀 ,,,,

edita84
10. nov 2009

netrácam a jika to neva že máš 30 moja kamoška mala 32 ked porodila svojho malého.

rosannar
10. nov 2009

jika80
tak nech sa rýchlo uzdraví, aby ste mohli v klude pokračovať v snažilkovaní....

edita84
dakujem...som rada, že si nemyslíte že som na dieťa ešte mladá...

janirea
10. nov 2009

edit,,,ano, je to mozne, ze pri uhninezdovani vajicka mozes mierne spinit

meruska
10. nov 2009

ja mam 28 🙂

janirea
10. nov 2009

evit,,,,ja sa vzdy "kazim" v robote,,,,,niekedy ani nestihnem jest,,,a uz je poobede 😠 ,,

janirea
10. nov 2009

baby ja zamrznem,,,brrr,,,zima v robote, nekuria 😕 ,,,robili nejaku reviziu a niekto sikovny asi zabudol, ze aj kurit by nebolo na skodu 😀 ,,,,

jika80
10. nov 2009

rosannar - ved na veku vobec nezalezi, je to tvoje rozhodnutie, ty sama musis vediet, ci si na baby pripravena, nie okolie 😉 drzim palceky, aby to co najskor vyslo
edita - ved sa necham prekvapit, kedy to vyjde, lekarka mi ale povedala, ze ked to po pol roku neklapne, hned sa mam u nej hlasit

edita84
10. nov 2009

no dufam že to bude to uhniezdovanie.
a rosanar jedna moja kamoška prvý krát rodila ked mala 16 teraz má 19 a dve deti s vekovým rozdielom 1,5 roka. to je mladé aspoň podla mňa

rosannar
10. nov 2009

jika80
no ja viem, vidím to na mojich rodičoch, pretože ja mám ešte starších bratancov a sesternice (niekde je rozdiel aj 6 rokov) a oni ešte nemajú deti ale ja už chcem, a ked som to povedala našim, tak boli len radi a nevadilo im že som ešte mlada, len to im prekázalo, že sme nemali vlastný byt ale už aj na tom sa pracuje, už len pár papierov na podpis a byt je už náš... 😀

rosannar
10. nov 2009

edita84
no ved to záleží podľa situácie a pocitu, či je na dieťa pripravená alebo nie

evitkamalicka
10. nov 2009

jani no treba sa nejako snazit premoct aj v robote

meruska
10. nov 2009

inak baby mne sa dnes rano zas ukazalo slabulinke spinenie...tak dufam ze su to len dozvuky z nedele, kedy bolo teda intenzivne....ved teplotka sa mi drzi pekne hore

edita84
10. nov 2009

tak to áno ale ked má dobrého chlapa tak je to ok 🙂

jika80
10. nov 2009

babky, ja utekam, dnes mam pred sebou dlhy den, najprv skola a potom do vecera robotka, bleeee
prajem pekny dnik