Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
15. nov 2009

lumi,,,,maminy to vacsinou zistia veelmi skoro 😉
edit,,,,tento dalsi cyklus bude náš 🙂

evkasto
15. nov 2009

no, vidím to tak, že zajtra bežím do lekárne a hneď sa na ne pýtam. ak po 18.11. nebudú //, tak si ich hneď nasadím, nech to trochu znormalizujem.

janirea
15. nov 2009

evkasto,,,,skus sa opytat po lekarnach,,,ja som ich dostala v tescovej lekarni,,,,mozno v NR v maxhypernove,,,,

kojzarik
15. nov 2009

lumimi aj mne mamina vravela ze som tehotna ked som otehotnela z malim a este som o tom nevedela ani ja

janirea
15. nov 2009

lumi,,,ja ked som bola predtym tehu, tak sa mi brusko zdulo zo zaciatku,,,,ale zase nechcem ta míliť,,,,,

janirea
15. nov 2009

aku hrubku som tam seklaaaa 😅

evkasto
15. nov 2009

no my sa snažíme o prvé, ale tiež som viackrát počula, že to mamy poznajú....
lumimi tak daj vedieť, ako to dopadlo, či mala mamina pravu

lumimi
15. nov 2009

no, brucho mam trochu vacsie , az som sa včera v sprche zlakla, ale viem na isto že mama to hovorila podla tých šiat.
ale baby dufam že máte pravdu a ak áno tak Vám potom dám darček pre Vase mimátka 🙂

evkasto
15. nov 2009

lumimi, kedy testuješ?
aby sme to vedeli skontrolovať

snáď do konca budúceho týždňa dám aj ja na známosť dobré správy

edita84
15. nov 2009

no lumi to majú baby pravdu mamy to vycítia

evitkamalicka
15. nov 2009

lumi podla mna si tehu 😉

evkasto
15. nov 2009

lumi, aj ja si myslím

edita84
15. nov 2009

lumi kedy nečakáš mrchu?

kojzarik
15. nov 2009

a ktora je este na rade z testovanim?

evkasto
15. nov 2009

no ja niekedy po 18.11.
je niekto skôr?

lumimi
15. nov 2009

ja som chcela testovat zajtra ale to je len 10dpo- a čím viac sa to blíží tým menej chcem testovat. ale možno v stredu 🙂

evitkamalicka
15. nov 2009

ja nie

edita84
15. nov 2009

tak budeme držať všetky palce

evkasto
15. nov 2009

lumi, počula som, že stačí 7 dní, tak to skús
ja viem, že sa ti veľmi do toho nechce, pravdu povediac ja som na tom podobne. už som bola ja v pokušení kúpiť test, ale nemám odvahu. síce si nerobím veľké nádeje, ale človek nikdy nevie
tak to nechám na konie týždňa, nech mám pekný víkend.

janirea
15. nov 2009

tak to mozte aj naraz testovat 🙂 ,,,,uz sa tesim ,,,drzim palce

evkasto
15. nov 2009

uvidíme, čo prinesie víkend (ten budúci)
lumi, dúfam, že ty budeš prvá a po tebe ideme my ostatné 🙂

kojzarik
15. nov 2009

no a ja sa ku vam pridam uz vo februari ( teda aspom dufam ze nenecha na seba dlho cakat mimi) 😅

janirea
15. nov 2009

a meruska sa tu neukazala?,,,,mohla by nam tehu virusiky poslat,,,,
evka,,,lepsie je este trosku pockat,,,lebo ked bude na teste len slabunky duch, tak za chvilku budete aj tak znovu testovat,,,,,,a ked chvilku pockate bude druha ciarocka pekna, silnejsia 😉

lumimi
15. nov 2009

ja ju nečakám až buducu nedelu (22.11) ale nebojte baby dám vam vediet , však som tu každý den ako inventár 🙂

evkasto
15. nov 2009

jani, ako dlho myslíš že by sme mali počkať?
kamoška mi vravela, že je to isté až keď 7 dní mešká, až potom je vraj výsledok 100%
u mňa je to ešte o to komplikovanejšie, lebo mne mešká pravidelne každý mesiac také 3-4 dni to mám vždy
ten môj nepravidelný cyklus, je to potom o to ťažšie rozhodnúť sa, či testovať alebo nie

lumimi
15. nov 2009

meruska urcite strasne oslavuje 🙂 a zasluži si.

ja sa skusim otestovat a potom sa budem asi oorientovat podla teploty - podla nej je to vraj 100%

janirea
15. nov 2009

evka,,,len podla mojej skusenosti,,,,ja by som testovala 2-3 dni po termine mrchy,,,,,tak ked ty mavas cca 31 dnovy cyklus, tak az o dalsie aspon 2 dni,,,,,,aj ked aj slaby duch na testiku je uz pozitivny, ale predsa istota je, ked uz je ciarocka silnejsia,,,,,a tym aj toho hcg je viac,,,,,,,,,a to, ci je to na 100% by som nechala len na krvne testy,,,,,ale to je naozaj len podla mna,,,,a urcite, ked bude ten cas, tak ma uz budu skor palit prsty nad testom 😀

evkasto
15. nov 2009

lumi, ako dlho sa už snažíte?
my sme začali iba v októbri aj to bez nejakého sledovania alebo merania, iba tak naslepo, bude-nebude
a zatiaľ v tom takto aj pokračujeme, len už nad tým začínam premýšľať, a asi aj ja začnem merať

lumimi
15. nov 2009

evkasto my tiež odkonca septembra- tak na skusku a na ostro od 23.10 🙂 aj s meranim teploty a tak. a mimi mam v diari naplanovane že počatie 1.11 . no lenže sa mi posunul cyklus po tabletkách tak to asi nevyšlo na ten dátum 🙂 takže budem radaked to vý(í)de vobec.

jika80
15. nov 2009

evkasto - aj my sme zacali v oktobri a tiez som nemerala a neboli sme uspesni, tak chcem teraz zacat aj s meranim aj s ovu testami
uz som si kupila novy teplomerik 😀