Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
19. nov 2009

evit....a potom ten výtok nič neznamenal?

evitkamalicka
19. nov 2009

ros pozri sa na moj graf, ja som mala vytok 2x a ovu nikde, to este nemusi nic znamenat, dolezita je pritom aj teplota

rosannar
19. nov 2009

evit...no ved uvidím večer...ja sa teraz vzdialim.....idem k zubárke ☹ ...

janirea
19. nov 2009

ros,,,uvidis ako bude vyzerat cely grafik,,,
joj zubarka ,,brrrr 😒 ,,,drzim palce

evitkamalicka
19. nov 2009

mna dnes caka upratovanie, ale len troska, lebo uz toho nie je vela, zajtra pridu moji rodicia na vikend tak sa tesim

evitkamalicka
19. nov 2009

a este chcem upiect nejaky kolacik a vecer uvarit svieckovu na zajtrajsi obed, aby som mala zajtra pokoj

sabik
19. nov 2009

babule, poslite aj mne prosim pozvanku na tu stranku, kde si znacite teploty.. evitka, ty si ta dobra dusa, co sa o to stara? 🙂

evitkamalicka
19. nov 2009

sabik napis mailovu adresu 🙂

janirea
19. nov 2009

evit,,,no radsej by som brala piect ten kolacik,,,,ja mam za hodku poradu,,,brrr,,,zase kopec roboty,,,ale dnes chcem skor ist aspon domov,,,,dnes je mm v praci a uvidime sa az zajtra poobede, tak mam cas pre seba a leháro 😀

evitkamalicka
19. nov 2009

jani no nezavidim

evitkamalicka
19. nov 2009

sabik poslala som ti 😉

sabik
19. nov 2009

dakujem moc, skusim vyplnit a potom to sem ulozim.. ale ja mam este len 11 den cyklu, takze to toho este vela nebude na pozeranie..

evitkamalicka
19. nov 2009

nevadi casom sa to bude zaplnat

sabik
19. nov 2009

baby, ja ked kliknem na tu my home page, skopirujem ten link a skusim ho otvorit, tak mi to ziaden graf neukaze.. neviete, co robim zle?

rosannar
19. nov 2009

evit...no som späť, bolo to hrozné...asi by som mala prestať jesť sladké... 😒

evitkamalicka
19. nov 2009

ros 😅

rosannar
19. nov 2009

evit...ked som čakala dneska v tej čakárni, tak som mala taký zvláštny pocit, ako keby som chcela vracať a aj teraz mám taký pocit... 😅

evitkamalicka
19. nov 2009

ros ved uvidis

ja som uz stihla upratat detsku, chodbu, spalnu, kuchynu tak napoly to potom dopracem ked dovarim a dopeciem a ked maly zaspi tak este zbucham obyvacku a mam poriadok, potom uz pracka bude prat sama

rosannar
19. nov 2009

evit...no to by si mohla ísť aj kumne... 😀

evitkamalicka
19. nov 2009

eee nemohla, ja tak neznasam upratovanie, ale zial nema to kto za mna urobit, tito moji dvaja chlapi mi tu len bordel robia

rosannar
19. nov 2009

evit...no ja mám len jedného chlapa a tiež len bordel robí....a ja upratovať priam neznášam... 😀

evitkamalicka
19. nov 2009

ved pockaj ked ti tam zacne behat dietatko a vsetko rozhadzovat

rosannar
19. nov 2009

evit....neuveríš ale veľmi sa na také obdobie teším...ináč teraz ma strašne pichá asi do vaječníka...

evitkamalicka
19. nov 2009

ros pichanie vajecnikov moze byt ovulka

rosannar
19. nov 2009

evit...žeby prišla len teraz? nie je to hovadina? lebo ved už som tých asi 22 DC, nie je to neskoro? alebo jej je jedno kedy príde? 😀

lilix
19. nov 2009

ahojteeeee. prosim si hlas
http://www.staropramen.sk/fotosutaz/image.php?p...
daaaaakujeeeeeeeeeeeeeeem moooooooooooooooc. 😅

evitkamalicka
19. nov 2009

ros ja som minuly mesiac mala ovu na 23DC a navyse ked teraz po vysadeni HAK nemas pravidelny cyklus tak moze prist fakt hocikedy

lilix
19. nov 2009

evitka zmenila fotooosku. oo pjekne 😅 😕 😉

evitkamalicka
19. nov 2009

lilix mas to tam, moje dieta este tlaci do serblika a potom pojde spat a ja si dam kavicku

rosannar
19. nov 2009

evit...no toto...teraz som bola na obede doma a ked som šla späť do roboty tak mi zase prišlo tak zle od žalúdka, tak isto ako ked som bola u zubárky....