Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
26. nov 2009

ved ja asi aj budem,,,len tak premyslam, ze budem dost aj cez december cestovat,,,a ine miesto,,,a tak,,,,to bude husenkova draha ten graf 😀

rosannar
26. nov 2009

baby, ako je to s tou teplotou? ked sa uhniezduje vajíčko by mala teplota klesnúť? alebo má zostať hore?

evitkamalicka
26. nov 2009

ros moze klesnut a nemusi

rosannar
26. nov 2009

evit...nepoznáš nejakú stránku kde by som sa k tomuto viacej píše...alebo nejaké heslo, čo by som zadala do google a našlo mi tam niečo viacej..

evitkamalicka
26. nov 2009

na predoslej strane je odkaz

rosannar
26. nov 2009

evit...dakujem krásne...už mi bolo blbé sa stále vypytovať a otravovať s takými vecami.. 😅

vejinka
26. nov 2009

ahojte dievcata maly az teraz zaspal na prvy spanok a a asi aj posledny...no nevadi bavite sa o darcekoch? no my uz mame darceky od oktorba..naco na poslednu chvilku kupovat a neznasame moc ludi vsade preto tak skoro..a mam kazdemu kazety kozmeticke sampony sprchace mydla..to sa zdy vyuzije a potom cely rok mam a nemusim kupovat..a muz mi objednal papuce a rukaviice s pc..je to usb kluc pekne zapichnem do pc a hreje ma to..len skoda ze v tom nemozem behat aj po dome..lebo to ma kable 😀 ale aj to poriesim a kupim extra hunate papucky..pre mna lebo ja mam zamrznute nohy cely den a aj hrubanske ponozky ale aj tak je zima 🙄

rosannar
26. nov 2009

evit...na tej stránke je fakt všetko a ja som ťa koľkokrát otravovala a kludne som si to tam mohla prečítať...prepáč ešte raz za toľké otravovanie...

evitkamalicka
26. nov 2009

ja mam malemu zatial kupene na vianoce pyzamko s Mackom Pooh a dvoje riflicky, hracky kupime tesne pred vianocami

evitkamalicka
26. nov 2009

a papucky som zabudla

cukruska1920
26. nov 2009

Ahojte tak uz som doma...da sa to opravit do 10 pracovnych dni a bude to stat 10 ecok...som ale zvedava kolko to vydrzi

slavulilienka
26. nov 2009

evit ďakujem za odkaz na veľmi zaujímavú stránku...fakt sú tie grafy rôzne...tak to tento mesiac už nejako dotiahnem do konca a uvidíme...človek nikdy nevie... 😉 aspoň zistím kde je pravda. 🙂

evitkamalicka
26. nov 2009

cukrus super

cukruska1920
26. nov 2009

citam co ste popisali....

jani...aky recept na trpezlivost si mala na mysli?

vejinka
26. nov 2009

evit ja som malemu hovoriaci hubodny klavir a sanky...oblecenie kupujeme ked treba 😅

evitkamalicka
26. nov 2009

veji nam prave teraz oblecko treba, lebo akurat nejako odrazu narastol, takze podjednym mame aj vianoce vybavene

janirea
26. nov 2009

cukrus,,,,kym si dame k menu "snž" aspon,,,no netrpezliva som 😅

cukruska1920
26. nov 2009

jani...tak co mam robit... bez vysledkov sa do snazenia pustat nechcem...aj ked by sme uz mohli...tretiu mrchu mam za sebou ale riskovat ked neviem vysledky? naco? radsej si pockam uz ten tyzden dva a potom sa uvidi... 😉

janirea
26. nov 2009

mas pravdu,,,to ano,,,,aj ja budem mat jedny vysledky az o mesiac,,,,radsej idem aj ja vymyslat nejake tie darceky na vianoce lebo mi to ostane na poslednu chvilu
ja len, ze vcera sme sa trochu bavili s mm a sa smial, ze teda dopadol, ze je manzel a musi si aj tak davat pozor 😀

cukruska1920
26. nov 2009

jani...ani nehovor... nam to tiez pripomina casy ked sme spolu chodili 😀

janirea
26. nov 2009

😀 ,,,presne tak,,len mame aspon "legalne" miesto a nemusim cakat, kedy nasi pojdu niekam a uvolni sa byt 😀 😀

edita84
26. nov 2009

ahojte ale to bolo vzrúšo nie?

cukruska1920
26. nov 2009

jani...a aspon je to v posteli 😀

janirea
26. nov 2009

cukrus 😀

no, vzruso to bolo to ano,,,sranda, co vsetko clovek dovyvadzal, ked bol mlady a krasny,,,,teraz sme uz len krasne a vek sa nehovori 😀 😀

evitkamalicka
26. nov 2009

baby ja mam zas chut na nieco sladke, najlepsie nejaky dobry kremovy kolacik

cukruska1920
26. nov 2009

evit...neprovokuj 😠 ja mam dnes ovocny den....si idem urobit salat

evitkamalicka
26. nov 2009

cukrus dnes nerobis? ja asi nieco pojdem upiect

cukruska1920
26. nov 2009

evit...ee dnes mam volno.... chvalabohu...ide mi to tam uz na nervy...ale do 21.12 este musim vydrzat

evitkamalicka
26. nov 2009

to uz nejako vydrzis, uz to nie je tak vela

cukruska1920
26. nov 2009

tak je kazda hodina vela... su tam totalne strigy...to si este nevidela... katastrofa...podaktore nemaju ani strednu skolu ani ucnovku a ja s mojou skolou tam robim... ale uz nie dlho 😝