Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
8. dec 2009

si o sebe myslia, ze ked su sefovia tak mozu vsetko

cukruska1920
8. dec 2009

no ale najvtipnejsie je ze on neni moj priami nadriadeny... ten nehovori nic a zato tento tak vyskakuje... opilec jeden.... jaaaj...cim viac sa blizi datum kedy koncim tym to ide pomalsie

evitkamalicka
8. dec 2009

cukrus ved uz ani nie 2 tyzdne a budes mat pokoj

cukruska1920
8. dec 2009

no hej...len potom od januara musim hladat robotu znova... 😝

evitkamalicka
8. dec 2009

cukrus mozno nebudes musiet ked budes tehu

meruska
8. dec 2009

ahojte, mam dnes za sebou prvu injekciu do ritky... 😠 vcera na hematologii ma lekarka vzhladom na to, ze som v minulosti mala problemy s anemiou a zrazanlivotou nabalila kyselinou listovou a pre istotu aj 10 injekciami B12....vraj to ze beriem Calibrum Babyplan u mna nestaci ☹ a ja som si myslela ze ak ho beriem uz 3 mesiace pre otehotnenim, teda celkovo uz 5 mesiacov ze to bude stacit... ale pre drobceka urobim vsetko ....vraj sa moje telo musi dostatocne vsetky zasobit aby neboli problemy

evitkamalicka
8. dec 2009

ahoj meruska

cukruska1920
8. dec 2009

merus..neboj...ja sa k tebe pridam...tiez budem musiet pichat injekcie a ked nie injekcie tak hltat tabletky cele tehu...

heh...evit..nemyslim... 😅

evitkamalicka
8. dec 2009

cukrus clovek nikdy nevie

meruska
8. dec 2009

baby, aj vy sa bojite toho vystrenia v 12-tom tyzdni? najblizsie idem az nanho...uz aby to bolo za nami...neviete, to mi hned povedia vysledky? ze co tam vidia na ultrazvuku? viem ze na krvne sa caka...

evitkamalicka
8. dec 2009

meruska ja som pri tomto druhom tehotenstve omnoho kludnejsia a nejako sa nebojim

cukruska1920
8. dec 2009

merus...no ja sa teda budem bat ked budem tehu...lebo prave na nom zistili ze babu nebije srdiecko ☹

evitkamalicka
8. dec 2009

baby ja viem, ze vzdy su nejake pochybnosti, ale treba mysliet pozitivne

cukruska1920
8. dec 2009

evit..myslela som pozitivne a aj tak so skoncilo zle... ono sa to niekedy neda najma ked vies ze su problemy....ja len dufam ze tretie tehu uz bude v poriadku

evitkamalicka
8. dec 2009

cukrus urcite bude vsetko ok, ked uz prisli na pricinu

edita84
8. dec 2009

cukrus určite bude
no moja malá princeznička už spinká asi to počasie

janirea
8. dec 2009

ahojte,
baby, ja vas len citam,,,,ked docitam, zase nieco treba a nestihnem ani ciarku 😀
jooj, co ste tak zacali pesimisticky 😕 ,,,,meruska, neboj vsetko bude ok 😉

evit ty kludas,,, 🙂 ,,,

a ja som dnes bola v dvoch ambulanciach hemato,,,,a ani v jednej som ništ nevybavila,,,,,bola tam asi miliarda ludi,,,takze zajtra naklusem asi o piatej rano a cakaaaaam a nepohnem sa odtial, kym mi krv nezoberu,,,,,tak som sa rozhodla 😀

cukruska1920
8. dec 2009

jaj no hadam hej... ma bolia vajecniky ale fest... heh... dneska znasilnim muza 😀

meruska
8. dec 2009

na som nechcela zacat pesimisticky, ja som sa len pytala 🙂 ja sa snazim len vytesovat z mimca 😉

cukruska1920
8. dec 2009

jani...a nebola si objednana? ja mam ist zajtra na pol 10..som zvedava ako ma zas vycica z krvi

meruska
8. dec 2009

keby to neznelo tak hlupo, tak ja uz dnes nabehnem do obchodu a zacnem nakupovat dupacky 😀 ale po kocikoch uz poskulujem tajne na nete.... kedy ste zacali s nakupmi vy? az tesne pred porodom?

evitkamalicka
8. dec 2009

meruska ja uz tiez riesim kociky a vecicky dokupim len minimum ked budeme vediet pohlavie, kedze kopec mame po Adamkovi

janirea
8. dec 2009

cukrus,,,,je moznost aj cakat bez objednania,,,tak zajtra to skusim, kym nestratim nervy,,,,dnes som prisla dost uz neskoro,,,,,no a ak inak nebude tak sa objednam,,,,ja idem na prve odbery zatial

edita84
8. dec 2009

jáj baby záááááávidíííííííííííííím ale len v dobrom

janirea
8. dec 2009

meruska,,,tak to ano,,,to by uz aj mna trhalo, keby som videla detske vecicky,,,,,,a ja urcite budem nakupovat az po 14 tt,,,teda, ked bude na to dovod
🙂

janirea
8. dec 2009

edit,,,ani sa nenazdas a budu dve ciarocky aj na tvojom testiku 😉

cukruska1920
8. dec 2009

jani...a nerobil ti prve odbery gynekolog? lebo mne hej...tam sa vlastne zistil problem a teraz idem na hemato

evitkamalicka
8. dec 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cukruska1920
8. dec 2009

mnam mnam mnam mnam mnam mnam....chrum chrum chrum...aaaaale boli dobreeee 😀

edita84
8. dec 2009

siete rozloženéééééééé
chytááááááááááááám