Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
8. feb 2010

evit za koľko? to je perfektná cena a sú nové alebo použité?

janirea
8. feb 2010

baby, kde ste objednavali a kupovali nohavice ?,,,hladam aj ja, sice este zapnem stare, ale taha ma to uz na tehu gate 🙂

lumi, bud rada ze ta obisli tie nevolnosti,,,nevravim, ze sa to neda prezit, ale ked sa citis ako vyplakane zmoknute kura,no nic moc 🙂
,,,a niekedy som sa uz aj bala, ze od toho napinania sa moze aj drobcovi niec stat

evitkamalicka
8. feb 2010

edit nove, ja by som nic pouzite na seba nikdy nedala, ja si dokonca ani manzelove tricko neobleciem, proste mi to vadi

evitkamalicka
8. feb 2010

mam ich v albume

janirea
8. feb 2010

ved prave, tie veci su teda fest drahe,,,mne sa tiez oci pri niektorych zatocili

edita84
8. feb 2010

evit ja som kupovala pred 3 rokmi za 1650 sk no pekelne drahé
a ked objednávaš tak aké miery pýtaš?

evitkamalicka
8. feb 2010

ja pytam miery pas a boky, lebo to su moje problemove partie, hlavne teda tie boky

janirea
8. feb 2010

evit, dobre su, pekne vyzeraju,,,,take nieco chcem aj ja,,,s upletovym pasom hore, lebo vkuse som zamrznuta

evitkamalicka
8. feb 2010

ja mam ten problem, ze kvoli bokom potrebujem vacsie cislo a v pase su mi potom velke, ale tieto podla mier vyzeraju, ze aj v pase budu ok

edita84
8. feb 2010

vyzerajú veľmi dobre je to riflovina?

evitkamalicka
8. feb 2010

ano riflovina

edita84
8. feb 2010

tak ked budem tehu budem vedieť kde hľadať 🙂

evitkamalicka
8. feb 2010

no nic, idem sa ja troska natiahnut do postele asi nieco citat a cakat kym pride muzik, dnes konci skor v praci

janirea
8. feb 2010

idem aj ja zalahnut trochu,,,ahojte

rosannar
8. feb 2010

maya...no ti poviem že 18teho je fest daleko ale dúfam, aby to tu bolo....

janirea....je to dobrý nápad...aj potešíš seba aj tích ktorím to oznámiš 😀

evit...pekné bruško a aj tehu nohavice 😉

rosannar
8. feb 2010

booože baby, keby ste vedeli ako zle mi je...práve som po obede a normálne cítim ako keby celý chcel ísť von...a ako som zjedla polievku tak som mala rovnaký pocit, je to hroznéé... 😒

edita84
8. feb 2010

ros jááj 😒

rosannar
8. feb 2010

edit...presne jáááááj...teraz neviem, či mám ísť na vecko, alebo to predýcham, no je mi kvalitne strašne 😖

edita84
8. feb 2010

ty ros skús poriadne perlivú minerálku aby sa ti dobre grgalo možno to pomôže

rosannar
8. feb 2010

edit..no takú poriadne perlivú minerálku nemám, mám len jemne perlivú lucku...ale trošku pomáha aj ona...inak mi je dobre, až kým neotvorím ústa... 😀

edita84
8. feb 2010

tak ticho sed 😀

edita84
8. feb 2010

inak ros aj mne je zle a to tehu nie som už 3 večer za sebou 😨

rosannar
8. feb 2010

edit...no idem sa trošku prejsť s kolegynkou na poštu, dúfam, že mi bude lepšie 😉

edita84
8. feb 2010

tak peknú prechádzku 🙂

rosannar
8. feb 2010

edit...tááák a som späť...prechádzka trošku aj pomohla....ale mohlo by to byť ešte trošku lepšie.. 😀

rosannar
8. feb 2010

baby, ja normálne cítim ako mi padá hlava na stôl...keby som mala možnosť tak hned zaspím 😀

ivanulienka81
8. feb 2010

no my sme boli fasa vymrznut vonku, ale je kosa sakra
ja nastastie tehu gate nemusim riesit, dobre budu tie co som nosila pred rokom 😀 😀 😀 mam 2ks

rosannar
8. feb 2010

iva..tak to máš dobre...a ja to budem riešiť až potom ked bude treba 😀

lumimi
8. feb 2010

rosannar - skus cocacolu.

rosannar
8. feb 2010

lumimi...nenávidím cocacolu.... 😀 ale potom to už prešlo..už aj teraz mi je ovela lepšie 😉