Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
1. mar 2010

ros, si tu?
ty sa ako citis?

cukruska1920
1. mar 2010

ja som bola naposledy na zakladnej skole takze ani neviem co to stoji 😅 ale chcem citat aby som sa nejak zamestanala...nemozem byt cely den zavesena na nete

dijefcatko
1. mar 2010

no nechcem byt hnusna, ale ja som hladna stale a ani tehu nie som 😀 baby, ja som strasny zrut inak! vseeetko by som zjedla. takze zajtra idem na aerobik, blizi sa leto, kila musia dolu 🙂

janirea
1. mar 2010

cukrus, to je dobre,,,papaj co ti chuti
ja som nebola v kniznici riadne davno 😅

jika80
1. mar 2010

cukrus - ja chodim to kniznice dost pravidelne, no teraz ju kvoli netu dooost zanedbavam 😅
mnam zemiaciky, to bola jedina strava, ktoru som ako tehu do seba dostala a aj zostali vnutri 😉

ivanulienka81
1. mar 2010

ja som bola naposledy v kniznici minuly rok, bo som zaverecnu pracu este pisala... s bruskom som sa tam premavala medzi studentami 😀
boze, ja asi zabudnem co znamena slovo jest 😒 tak malo do seba dostanem...

evitkamalicka
1. mar 2010

tak zemiaciky sa mi uz pecu v rure

dijefcatko
1. mar 2010

no ja a zemiaciky, no mnam, mozu byt pecene, francuzske, s cibulkou ci bez, s tvarohom alebo s bryndzou, to je jedno a k tomu pohar mlieka, jaaaaaj 😝 ale dnes mam spagety s kuracim maskom a bolognskou omackou 🙂

evitkamalicka
1. mar 2010

aj ja zemiaciky milujem na akykolvek sposob

ivanulienka81
1. mar 2010

no baby, my musime ist vonka, bo ako sa misko zobudil tak iba pri balkone vystava a kukuckuje a zacina byt plany

evitkamalicka
1. mar 2010

ivka tak prijemnu prechadzku, u nas fuci jak besne, mne drobec pojde tak za polhodku az hodku spinkat

janirea
1. mar 2010

,,,idem aj ja vyuzit vychadzku a trochu sa prevetrat,,,ahojte zatial

ivanulienka81
1. mar 2010

no tak baby, my sme uz aj spat, poriadne fuuuuka
ak bude takto aj poobede fukat, tak uz nepojdeme vonka, normalne nam poodfukavalo veci a ani dychat sa neda co do ksichtu fuka 😠

vtacatko2
1. mar 2010

ahojte baby hroooozzzznne dlho som tu nebola, ale dufam ze si ma este pamatate 😀 chcem sa spytat, mavam 28dnovi cyklus a posledna mrcha mi zacala 1.2. cize dnes som 29 den ale rano mi ukazal test iba jednu ciarku 😔 kedy sa mi oplati testovat znova teda ak nedostanem dnes mrchu, dik za radu

vtacatko2
1. mar 2010

a este doplnim ze ovulku mavam 12 den

evitkamalicka
1. mar 2010

vtacatko skus tak za 2 dni najskor

vtacatko2
1. mar 2010

dik

vtacatko2
1. mar 2010

len aby som tolko vydrzala, dufam ze mrcha uz nepride, moc moc dufam

lumimi
1. mar 2010

Zdravim dámy.
som prišla len pozdravit a pridavam sa o vaseho klubu zboznovatelov zemiakov 🙂

evitkamalicka
1. mar 2010

lumi ahoj.....este neviete pohlavie?

evitkamalicka
1. mar 2010

lumi pekne brusko, mas ho spicate tak asi chlapcek

ja som tiez dala do albumu dnesne

cukruska1920
1. mar 2010

kuk.... tak som zase tu.... bola som sa zaevidovat v tej kniznici...pozicalala som si 3 a jednu mam uz rozcitanu...he... mate pekne bruska dievcata.... 😉

evitkamalicka
1. mar 2010

cukrus tak len pekne citaj

cukruska1920
1. mar 2010

evit...hej.. len trosku som si urobila pauzu...lebo precitam vsetky tri uz dnes 😀

evitkamalicka
1. mar 2010

ja som volakedy tiez citala, ale davnejsie ma to prestalo bavit

cukruska1920
1. mar 2010

ja aj vysivam ale to vacsinou pri telke....

evitkamalicka
1. mar 2010

mna velmi bavi skladat puzzle, ale momentalne doma ziadne nemam, tak musim kupit

cukruska1920
1. mar 2010

ja som dostala na vianoce od muza Anne Gedes..... take babo tucnucke 1500ks...ale uz je to poskladane 😅

evitkamalicka
1. mar 2010

ja mam doma asi 4 poskladane, uz ich len zaramovat treba a u nasich tiez nejake 2 uz zaramovane

dijefcatko
1. mar 2010

juj, krasne bruska mate, aj ja mam take, ked sa najem 😀
tiez som vysivala, obrazky alebo richelieu, momentalne strikujem, sice je uz po zime, ale vsak aj o rok pride 😉