Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
edita84
16. mar 2010

ahoj ivi no veru teraz sa musíte s mm zaťať lebo ked bude starší už to nepôjde viem to ver mi ani ja už neviem dostať malú z našej postele každú noc si pekne prejde knám ale ja ju chcem v lete ked bude dobre horúco v noci nacapíme sa na ňu obaja a hned pôjde späť do svojej 😀

ivanulienka81
16. mar 2010

edit, ked moj muz ma jeden sprosty argument, ze sa chce vyspat 😠
tuto noc sa krpec zobudil o druhej v noci, ja som ho sla utisit, prikryt a nechala v postielke... samozrejme on nebuval, postavila a revkal si tam, ja som si lahla... a po chvili ocko ako velky hrdina ho vybral z postielky, dokonca ho ponosil na ruckach, krpatemu sa to neskutocne paci a potom sup do postele medzi nas, no fasa
no neviem...
cez velku noc ideme k nasim, budeme tam s Misinkom cca. 2 tyzdne, ocko bude doma, bo musi do roboty a tak planujem tam ho nejak prevychovat, myslite ze dobry napad, alebo zle? ze ine prostredie a tak?

katkamarek
16. mar 2010

dobre ranko 🙂
ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

foliky zatial ziadne dominantne, a dr. uz vcera opat na UTZ vyjadril podozrenie na PCO, takze predsa nie som z toho vonku 😖

edit super metoda, potom daj vediet ci pomohla 😀

edita84
16. mar 2010

no či tá saunujúca metoda pomôže to neviem ale malá nemá rada ked sa na ňu v lete lepíme takže dúfam že pomôže 😀
ivi takýto argument zvykol mať aj môj mm a podlamňa kludne môžeš začať s prevýchovou ked nebudete doma 😉

katkamarek
16. mar 2010

Ivi myslim, ze to pojde, ked nebudete doma, nove prostredie moze pomoct, len aby sa to potom, ked sa vratite domov nevratilo do starych kolaji, vies, ze maly zase zacne skusat a mm to opat nevydrzi.

ivanulienka81
16. mar 2010

edit, tak drzim palce nech sa vam to podari, dostat malu z postele 😉
a okrem toho jedneho argumentu a moj muz aj druhy argument, ze ja som ho to naucila...
a teraz uz kus inu temu... co sa dnes chystate varit? ja asi cestoviny s brokolicovo-syrovou omackou, dnes rano som chcela robit rybaciu pomazanku, ale kedze som sa vcera objedla ryby tak som urobila vajickovu, mnam ale je fajna 😅

janirea
16. mar 2010

ahojte dievcata,
to co je vonku,,,u nas sneh 😕

evitkamalicka
16. mar 2010

u nas nic, u nas v noci prsalo a teraz je fajn

janirea
16. mar 2010

baby, ked vas tak citam a pozeram doma na spalnu a detsku,,,no neviem ako to aj u nas bude s drobcom potom

jedna moja kamoska to este horsie poriesila,,,,ona s malym spia na manzelskej, a to maly uz bude mat v maji 2 roky, no a ocino spi v druhej izbe sam 😒

evitkamalicka
16. mar 2010

jani tak to ta tvoja kamoska je hlupa

janirea
16. mar 2010

no nechcela by som to tak absolutne, ale ona ma strasne pohodlnneho muza, ktory sa chce vyspat 🙄 ,,,,a to teraz planuju druhe babo,,,,tak to si uz neviem predstavit

ivanulienka81
16. mar 2010

boze baby ani nepiste, ja si teraz pripadam taka blba 😅

evitkamalicka
16. mar 2010

jani tak takeho muza by som veru nechcela, ved je to ich spolocne dieta nie len jej

janirea
16. mar 2010

ivi, to nie, tak som to nemyslela,,,,,len ja si neviem predstavit, ze by mm spal niekde inde dva roky,,,,to je o nicom

ivanulienka81
16. mar 2010

no to teda ani ja 😀
ale verte tomu, ze je viac takych parov, co to takto poriesili, zial

janirea
16. mar 2010

evit,,,ani nejdem pisat, to je take vselijake u nich

evitkamalicka
16. mar 2010

jasne, skoda reci

edita84
16. mar 2010

no aj tá bratrancova ženuška si to tak vyriešila oni majú 1 izbový byt s veľkou kuchyňou a ona ho vysťahovala do kuchyne a oni dve spia v izbe dobré nie ?

ivanulienka81
16. mar 2010

jaaaaj baby, moj syn akurat kontroluje sufliky a ulovil si varesku a ako pekne pomaly ho zavrel, aby nebuchol a prisiel mi ukazat varesku 😀 jaaaaaaaaaaaaaj, ci su tie deti niekedy take zlate 😅

edita84
16. mar 2010

moja mi akurát stavia dom 🙂

evitkamalicka
16. mar 2010

moj spi v postielke

edita84
16. mar 2010

komu lepšie aj ja by som si pospala moja je už hore od 5:45 🙄

evitkamalicka
16. mar 2010

edit aj on bol hore o 6tej, dostal papat a spi dalej, on je rano uplne tichucko v postielke takze velakrat ani nevieme kedy vstane

edita84
16. mar 2010

no zato moja ráno vstane a papulka sa jej nezastaví až do večera 😀 len kecá a kecá a kecá

evitkamalicka
16. mar 2010

moj keca a keca az po obednajsom spanku, doobedu je klud

ivanulienka81
16. mar 2010

mne sa moj uplne pokazil co sa tyka spanku...
este dva tyzdne dozadu mi spaval 2x denne bez problemov, doobedu a po obede...
teraz je od 6 hore a zaspi len na obed ☹
a neviem co sa s nim porobilo, on bol take dobre spiace dieta, som sa vytesovala a teraz sa to takto zvrtlo 😠
jaaaaaaaj som strasne velku chybu spravila ked sme boli na Orave, som nechcela aby tam vyskriekaval, tak som si s nim lahla, v noci som ho bravala k sebe a tak tu je teraz vysledok ☹
druhe dieta si inac poriesim

edita84
16. mar 2010

no idem variť pečienkový perkelt s ryžou 🙂

ivanulienka81
16. mar 2010

ja idem pokvackat pradlo, asi uz doprala pracka

evitkamalicka
16. mar 2010

moje dieta vcera vymyslalo, ze ako sa postavit na auticko, tak samozrejme spadol, udrel si nozicku a boli ho, takze dnes a zajtra ma kludovy rezim s hrackami v postielke