Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
5. máj 2010

ahoj kojzarik ako sa máš? evit halo ešte nie si doma?

evitkamalicka
5. máj 2010

tak som doma, je to troska zle naskenovane, lebo nam blbne tlaciaren, ale pohlavie uz vieme, poviem vam, ze teda ja som mala dobry citak 😀

katkamarek
5. máj 2010

evitka vidim, ze som dosla akurat, takze? Baba ci chlap? 😵

evitkamalicka
5. máj 2010

sme Oliver 😀

katkamarek
5. máj 2010

vazne? No tak bude mat Adamko aspon partaka na hranie 😉
a do tretice bude dievcatko. Ja som verila, ze to bude baba, ale moje tusaky asi nemaju nejaku vahu 😀

evitkamalicka
5. máj 2010

no tak budem mat doma 3 chlapov 😀

edita84
5. máj 2010

evit gratulujem nevadí aspoň nemusíš veľa nových vecičiek nakúpiť 😉 Oliver krásne meno

evitkamalicka
5. máj 2010

dakujem

katkamarek
5. máj 2010

a muzik co na to povedal? 🙂

evitkamalicka
5. máj 2010

muzik tam bol so mnou, tak na nom bolo troska vidiet sklamanie ked to lekar hovoril, ale ked sme prisli domkov tak mi povedal, ze ma lubi a dakuje za druheho synceka 😵

edita84
5. máj 2010

evit to je krásne

katkamarek
5. máj 2010

krasne evitka 😵
ja zase verim, ze prvy bude chlapcek u mna, tak uvidim ci sa mylim, ale mne by to bolo tak jedno, len nech uz je to tu 🙂

evitkamalicka
5. máj 2010

este som zabudla, mame 933g

edita84
5. máj 2010

evit to je super 🙂

vejinka
5. máj 2010

evit krasna vaha..a gratulujem k chlapcekovi..veru aspom nemusis toho vela kupovat 😉

vejinka
5. máj 2010

mne pre zmenu tvrdne brucho..sakra nejako skoro aj ked pri malom to tusim bolo take iste..ale preco uz teraz? niektorym netvrdne pomaly ani pri porode 😔

vejinka
5. máj 2010

5ty den berem tie vitaminy tak dufam ze konecne zacnu zaberat..je tam na mariu zeleza a b-komplexu a milion dalsich veci ktore by mali zabranit tvrdnutiu aj magnezko je tam cez 100% DDD.

rosannar
5. máj 2010

dobrý večer babulky....ja mám konečne voľno, idem, hodím spchu lebo sa lepím ako lepidlo čo bolo také teplo....a ideme spinkať....u nas teraz podvečer začalo hrmieť a to práve vtedy ked som už bola sama doma 😀 ako na potvoru 😀 ....pridala som fotky kupelky ako pokračujeme na modrústrechu...kuknite 😉

rosannar
5. máj 2010

evit....gratulujem k chlapčekovi, som rada, že konečne ste sa to už dozvedeli....som šťastná aj za vás 😀 a čo Adamko? vníma to, že bude mať už teraz bračeka? 😀

sophie1981
5. máj 2010

ahoj...

evit, blahozelam k chlapcekovi...hlavne nech je zdravucky.....

lucy....verim ze test bude pozitivny a budes dalsia tehulka.....zase nas je o jednu menej ale zasa o jednu viac..... 😉 ...

a zdravim vas vsetke.....som bola zasa bez netu..... 😝

janirea
5. máj 2010

ahojte,
evit, blahozelam k chlapcekovi

evitkamalicka
6. máj 2010

dakujem kocky

ros Adamko vnima, ze v brusku nieco je, tak od vcera mu uz hovorime, ze bracek 🙂

edita84
6. máj 2010

Ahojte kočky vyzerá to že včera bola ovulka a my nie aby se sexíkovali ale pohádala som sa s mm totálne mi preplo a začala som mu hovoriť či ma ľubi a či naozaj chce dieťa atd.. no hrôza a sexík jasneže nebol 🙄 ale ešte večer sme sa zmierili takže dúfam že dnes bude sex

evitkamalicka
6. máj 2010

ahoj edit, to je este skoro na ovulku, ale tak niektore baby maju aj takto skoro

edita84
6. máj 2010

no zatiaľ to tak vyzerá ale aj podla mňa ale vieš nechcem nič zmeškať

evitkamalicka
6. máj 2010

jasne treba vyuzit

edita84
6. máj 2010

😀

lucy_lu
6. máj 2010

Ahojte kocky,

evit...blahozelam k Oliverkovi...krasne meno ste vybrali.. 🙂

edit...ak nahodou bola ovu, musis pre istotu dnes mm znasilnt aby ste to neprepasli. A na kedy ti vysiel ten pozitivny den od Jonasa?

Inak, test som spravila a je to co vcera...uuuuplne slabulililinko viditelna ciarka (taky tienik) tak sa predcasne netesim, lebo sice mam este 1-2 dni do mrchy, ale som uz 14DC, tak sa mi zda ze by uz malo byt cosi vidno.. :(

Inak, neozvala sa vam niekomu dijef, ze ako je na tom ona? Mala pekny grafik..

edita84
6. máj 2010

ahoj lucy od jomáša je to na 16, 20 a dnes si testovala?
dijef sa neozvala čakám ju aj ja