Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

vtacatko2
1. dec 2009

najradsej by som si skopirovala ten evitkyn 😀 😀 keby to bolo take jednoduche vsak

jika80
1. dec 2009

vtacatko - tak potom drzim palceky, aby bola hypnoza uspesna 😀 😀 😀
ja som mala tiez ten isty problem - asi 2x v mojom zivote a pomohli mi cipky kadefungin3

evitkamalicka
1. dec 2009

vtacatko ja by som ti ho kludne darovala 😀

vtacatko2
1. dec 2009

v poslednych par dnoch som z toho dost zdepkovana strasne sa bojim ze kvoli tym mojim zapalom ani neotehotniem

vtacatko2
1. dec 2009

pocuvate telku prave hovorili ze tam bude ten novorodenec co sa rano rozoberal hrozne

dijefcatko
1. dec 2009

no my s mm prave spriadame plany, ako to urobit, aby nam to pod stromcek vyslo 😀

vtacatko2
1. dec 2009

no mi hovor ja uz som aj muzovi hovorila nech sa s tymi jeho porozprava ze nech uz sa hecnu 😀

mimuska77
1. dec 2009

Aj my pracujeme na tom aby pod stromček bol darček,tak uvidíme ako sme sa snažili,v nedelu mám dostat mrchu,ale dufam,že nepríde,dám vediet.... 🙂

vtacatko2
1. dec 2009

no ved aj my sme sa teraz snazili uplne presne do presnych datumov, velmi by som chcela keby to vyslo

vtacatko2
1. dec 2009

si tu vediem skoromonolog 😎 😀

evitkamalicka
1. dec 2009

vtacatko no je tu nejak mrtvo

vtacatko2
1. dec 2009

to hej zrovna ked mam cas, inokedy ked nemam cas tak popisete za chvilu tri strany 🙂

vtacatko2
1. dec 2009

a este zrovna ked si tu depkujem mi odpisujes ty a este aj teba nakazim, ale ty si teraz asi najstastnejsi clovek pod slnkom tak dufam ze nakazis ty mna

evitkamalicka
1. dec 2009

ja som si uz zvykla, ja vzdy ked mam takto vecer cas tak tu nikoho....maly o takom case uz spi, muzik je na svojom PC

rosannar
1. dec 2009

ahojteeeee.....konečne sedím a oddychujem...dneska som uplne grogy...

vtacatko2
1. dec 2009

ok idem si nieco vybavit ale za 10 min. spat

evitkamalicka
1. dec 2009

ros ahojky

mimuska77
1. dec 2009

vtacatko2,a ty si aj robíš nejaký ovu test,ked do presných dátumov?

rosannar
1. dec 2009

evit...už vyššie som ti gratulovala, len neviem či si si to všimla, tak ešte raz....som veeeeeelmi šťastna a rada, že ti to vyšlo a držím ti palce aby tie // tam boli nadalej 😉

vtacatko2
1. dec 2009

takze este som tu lebo idem kukat tie spravy

vtacatko2
1. dec 2009

nie ale znacim si BT na FF a podla toho viem

evitkamalicka
1. dec 2009

ros dakujem, nejako som to prehliadla v tom deliriu 😅

rosannar
1. dec 2009

evit...to je v pohode...ja by som na tom bola asi rovnako...jaaaaj sa nám to tu plní tehulkami... 😀 asi sa možno naplnia tvoje slova, ked si vravela, že do vianoc tu bude každá tehulka 😀

evitkamalicka
1. dec 2009

ros to si pis ze to tak bude

vtacatko2
1. dec 2009

ahoj rosa ty si tu tiez taka mladsia, aj tebe ludia hovoria ze ved mas este cas? ja by som ich bila

rosannar
1. dec 2009

evit...keby si tak mala pravdu...jaaaaaj mám novinu aj ja....podpísali sme už kúpnu zmluvu...takže už na 90% je byt náš 😀 a od 20.12. tam už aj môžeme robiť... 😀 😀 😀 ...

janirea
1. dec 2009

dobry vecer zienky, uz som aj ja konecne doma

vtacatko,,este ma napadlo, ohladne tych tvojich problemov,,,pouzivas tampony ci vlozky pocas mrchy?,,,,ze je lepsie nepouzivat tampony a dalsia vec je nenosit tangace,,,,,,
viem podla seba, ze ako som vylucila tieto veci, tak je to lepsie

rosannar
1. dec 2009

vtacatko...no čudovala by si sa ale nie...moji rodičia sa ma vypytujú, či ešte nie som tehu...a hovoria aj mojmu mužíkovi, aby ma nebil, lebo môžem ublížiť bábatku 😀 ...moji rodičia už chcú vnúča...tak sú len radi, že sa o to snažíme...a o starých rodičoch ani nehovorím...tí sa tiež už nevedia dočkať 😀 ...takže na to že mám 20, tak je to u nás super s týmto 😀

vtacatko2
1. dec 2009

tanga vobec nenosim a tampon tak raz za styri mesiace na jeden den ale dakujem

evitkamalicka
1. dec 2009

ros tak super ze uz mate bytik