Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
9. dec 2009

veru aj ja by som uz prijala sneh, milujem sneh

edita84
9. dec 2009

aj ja ho milujem idem niečo navariť

evitkamalicka
9. dec 2009

ja idem varit polievocku - paradajkovu

rosannar
9. dec 2009

našťastie aj u nas prestalo pršať, uvidíme dokedy to vydrží... 😀

evitkamalicka
9. dec 2009

tento tyzden nema byt bohvie ake pocasie

rosannar
9. dec 2009

evit...asi tak nejak...a už od piatka aj sneh a ja som ešte bez zimných topánok...nejak nemajú v obchodoch také čo by sa aj mne páčilo 😀

rosannar
9. dec 2009

haaalooooo, nacháádza sa tu niektooooo? 😀

evitkamalicka
9. dec 2009

ros ani ja este nemam zimne topanky

rosannar
9. dec 2009

evit...no to som rada, aspon nie som sama... 😀

evitkamalicka
9. dec 2009

jeeej u nas vyslo slnko 😀

janirea
9. dec 2009

ahojteee,,,,idem vas citat,,,,aj tu je slniecko,,,celkom fajne je 🙂

evitkamalicka
9. dec 2009

jani ahoj

rosannar
9. dec 2009

evit...no u nas sa pomaly ale isto vyjasnieva....

janirea....ahooooj 😀

janirea
9. dec 2009

uuuuzzz,,keby ma nevyrusili, tak aj skor by som precitala 😀

baby, nebudte smutne z jednej ciarocky zatial,,,,,december bude plodny,,,citim to v kostiach 😀,,,,ide sa do dalsieho kola,,,,mz sme doma akurat s mm hodili rec, ze snazilkujeme tento mesiac o 106 a snad vsetko dobre dopadne

a na tej hemato dnes som sa objednala na 21.12.,,,,sestricka nebola velmi vludna, ale aspon som ju ukecala, ze v tomto roku, aby ma objednala

rosannar
9. dec 2009

janirea...aj my sme s mužíkom povedali, že tento mesiac sa do toho vrhneme naplno...no zatial na snažilkovanie ani čas nebol...furt niečo do toho padlo...a drahý má aj nočné, tak je to ešte ťahšie... 😀 ale už dneska nám to dúfam výjde 😀

janirea
9. dec 2009

ros,,,musis ho pritlacit,,,nic sa neda robit a hotovo 😉 ,,,nech si aj nase polovicky uvedomia, ze to nie je len take lahke,,,hop a hned bude,,,,nech sa pekne posnazia,,,,,my este musime vynosti a porodit mimčo, tak nech muzickovia pri tejto faze "priprav" nefrflaju 😀

jika80
9. dec 2009

janirea a rosi - my sme si tiez povedali, ze tento mesiac vyuzijeme, ale tiez v kuse nieco, tak dufam, ze dnes si uz najdeme cas, aj ked ovu este nie je 😀

evitkamalicka
9. dec 2009

baby tak sup sup na to znasilnit muzikov 😅

xxveronikaxx
9. dec 2009

Ahojte neviem či píšem do tejto témy či moja otázka patrí tuto.Chcela by som sa spýtať že keď som po porode 3 mesiace a chcela by som brať antikoncepsiu či mi budú robiť nejake vyšetrenia ďakujem.

jika80
9. dec 2009

jani - moj nastastie nefrfle, ten by sa rad snazil aj 30 x do mesiaca, ale to su vsetko len jeho predstavy, ci by to aj vladal je uz nieco ine 😀

janirea
9. dec 2009

jika,,,,ved presne toto som myslela 😀 ,,,my tiez ked sme zacali, tak hrrrr do toho,,,,a o cas sa m tvaril, ze spí a ze si musi dobit baterie 😀 ,,,,,

takze dnes sa ma po chlebe 😀 ,,,aj ked ovu este tiez nieje,,,ale co ak nahodou 😅

jika80
9. dec 2009

ved to, treba tak skusobne 😀

janirea
9. dec 2009

treba poistit,,,co ak teplota je klamliva,,, 🙂

jika80
9. dec 2009

presne tak, hoci ja som testovala i ovu testikmi a nic, ale o tom manzelik vediet nemusi 😀

janirea
9. dec 2009

veronika,,,s tymto ja nemam skusenosti,,,ale nemal by byt problem predpisat ti HAK, ak je vsetko ok.

rosannar
9. dec 2009

janirea...no mužík by aj chcel, ale fakt ten čas na to vôbec ale vôbec nebol...

jika...ani ja ešte nemám mať ovulku ale zato snažiť sa treba stále 😀

evit....už aj dneska som radšej na obede doma nebola, len aby sa vyspinkal po nočnej a potom o tretej ked prídem domov, aby bol ako rybička...

janirea
9. dec 2009

no mne sleduje graf,ze ako ide teplota,,,,,ovu testy som este teraz neskusala,,,no uvidim, ci bude treba
predtym som testovala ako divá, tak sa tomu chcem teraz vyvarovat,,,mam jeden tehu test v zasobe, co mi este zostal, tak si hovorim, ze az ked bude mrcha meskat,,,no ale zvedavost bude asi silnejsia

rosannar
9. dec 2009

janirea...ja preistotu žiadny test nemám...a ani nehodlám kupiť...aspon ma to nebude lákať a podobne...a ked mi ten graf vypíše, aby som si spravila test a mrcha ešte nebude, tak vtedy si spravím...aby som potom zase nebola sklamaná ako teraz naposledy...

jika80
9. dec 2009

ja som si nakupila testiky uz davnejsie, bola super ponuka na ebay, tak ich chcem aj vyuzit, ved naco by mi mali lezat v skrini 😀 ale ja som tak ci tak testovaci maniak, tak sa nebojim, ze by som ich nevyuzila 😀

janirea
9. dec 2009

jika,,,ale ked naďabíš na take, ktore ukazuju len // ciarky, tak si aj ja objednam 😉

a to som aj ja taka,,,,ak budeme cely mesiac poctivo snazilkovat, tak uz ma bude ani nie 10 dpo trhat po teste 😀
a este k tomu budem mat cez vianoce a na novy rok dovolenku, tak mysel odbremenena od praci bude vymyslat