Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
15. dec 2009

a co je jani?

lilix
15. dec 2009

janirea teraz som pozerala tvoje svadobne fotky, su prekrasne, krasna nevesta. pekny par ste, vazne..

janirea
15. dec 2009

geneticke testy krvi,,,,nieco tam nie je ok,,,len som bola soknuta, tak ani presne neviem,,,pojdem osobne, po papier, tak potom budem vediet viac,,,,takze uz sa mozem tesit na tu hematologiu 😔

lilix
15. dec 2009

a tie geneticke testy sa robia bezne? to ti gynekolog robil?
to mi je luto.. 😔
ale isto sa to da do poriadku

lilix
15. dec 2009

a kam sa vsetky podeli? pracuju, obeduju?

evitkamalicka
15. dec 2009

tak som tu....takze k lekarovi idem vo stvrtok, svokra mi postrazi maleho, teraz mi volala

janirea
15. dec 2009

lilix,,,dakujeme 🙂

evitkamalicka
15. dec 2009

lilix my sme uz po obede....mali sme zapekane cestovinky

lilix
15. dec 2009

jani tak ako? hore mas otazocku odomna 😕

janirea
15. dec 2009

lilix,,,ja uz fakt neviem, ze co je teraz bezne u tych lekarov,,,,ked som chcela od mojej gyn hned listok na hematologiu, tak povedala, ze po prvom MA sa to nerobi a ze tam to je velmi podrobne, ze to nepotrebujem,,,,a teraz mi ho sama dava, ked to zakladne vysetrenie mi vyslo zle,,,,,

to zakladne geneticke mi robila gyn,,,,teda ona mi brala krv a posielala,,,,
no a zatial som si vybavila tu hemato ale cez ineho lekara

no na nervy,,,vzdy sa len caka, kym je vacsi problem,,,,neriesi sa prevencia 🙄 😠

lilix
15. dec 2009

je to tak, niekedy nie su peniaze v zdravotnictve ani na tu liecbu, nie to este na prevenciu.. 😠

ivanulienka81
15. dec 2009

baby, neviete ako edit?

jika80
15. dec 2009

jani - to je mi moc luto, tak drzim palceky, nech sa to da rychlo do poriadku

janirea
15. dec 2009

baby,,,idem ja off,,,nemam naladu a nebudem vam to tu kazit,,,,,,pekny dnik este

lilix
15. dec 2009

janirea ale zajtra rano dojdi, som zvedava na nasu teplotku. na ovulku oki? ja budem za nas testovat.. 😉

rosannar
15. dec 2009

janirea...to bude v poriadku, uvidíš...

rosannar
15. dec 2009

lucy_lu....ja mám dneska 16 DC...takže sme uplne narovnako...

dijefcatko
15. dec 2009

pridavam sa, 16 DC a ovulka nikde ☹

rosannar
15. dec 2009

dijefcatko....no ja som s tou ovulkou v pochybnostiach...včera som mala aj taký vajíčkový výtok aj teplota bola dosť nízko...ale dneska stúpla len o jeden stupen...takže neviem...

dijefcatko
15. dec 2009

rosi, no ja som tento mesiac doslova "sucha", takze o vajickovom vytoku iba snivam 😒 dokonca aj pri milovani mam problem, ale to mozno preto, ze sa tak sustredim 😒

cukruska1920
15. dec 2009

Ahojte...kto tu?

rosannar
15. dec 2009

dijefcatko....no ja len posledné dni, najprv som mala len taký krémový výtok a od včera mám taký vajíčkový...

cukrus....ahoooooj...

dijefcatko
15. dec 2009

ahojte 🙂 na chvíľočku som tu a potom hor-sa na nákupy 🙂

cukruska1920
15. dec 2009

ahoj rosi..ako sa dari?

lilix
15. dec 2009

tak ja som testovala ovu a nic. a pritom jasne citim hlien cely den mokro. ako je to mozne? je tam taky duch, ale ani po dvoch dnoch to nezosilnelo. ☹

evitkamalicka
15. dec 2009

ahojte aj ja tu, drahy robi palacinky, lebo fazulke sa zaziadalo 😅 😀

cukruska1920
15. dec 2009

teda evit...ty sa teda nechavas rozmaznavat 😀 evit kuknes mi na graf?

evitkamalicka
15. dec 2009

cukrus a kde ho mas?

cukruska1920
15. dec 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/cukruska... asi ovu ani nebude...ale vajecniky som citila pred vcerom tak nechapem 😠

evitkamalicka
15. dec 2009

no ja neviem, ale ovu asi nebola, mas dost nizke poovulacne teploty na to aby bola ovulka