Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
16. dec 2009

ivanulienka,na jednej strane mas pravdu,
ale prihladnuc na to, kolkym babam sa jedine vdaka meraniu podarilo otehu- celkom nemozem suhlasit. keby nemerali, prepasli by sancu..

ivanulienka81
16. dec 2009

lilix, suhlasim s tebou, ale ja len preto, pokial je uz niekto vycerpani z toho merania, neuskodi dat pauzu jeden cyklus, zmena niekedy prospeje

dijefcatko
16. dec 2009

lilix ma pravdu, ja osobne nie som az tak moc sexualne zalozena, povedala by som, ze som taky slovensky priemer (2krat do tyzdna), obcas aj menej, čiže je by som to veeelmi lahko prepasla 😒

evitkamalicka
16. dec 2009

dijefcatko tak ja sa potom vymykam priemeru, lebo keby sme sa nesnazili tak mne staci aj raz za tyzden alebo za dva tyzdne

sophie1981
16. dec 2009

ja suhlasim s ivanulienkou.......ja som pri prvom tehu merala ako blazon a aj tak to zle dopadlo.....pri druhom to iste....tak pri Katke som sa rozhodla ist bez ziadnych merani, stojkach po sexe, a pod akrobatickych cviceni......milovali sme sa ked bola chut a nie preto, lebo graf ukazal.....a otehotneli sme na 2 sup......a teraz si mozem povedat, ze sme ju spravili v romantikus ako delo..... 😀 ....skeste jeden-dva mesiace ist na to podla vlastnych pocitov a tuzob......mne mm povedal, ze aj ked nic nenamietal, pre neho to bolo dost deprimujuce, ked som po nameranej ovulke roboticky ocakaVAla jeho prichod s prace f stojkovala.... 😉

sophie1981
16. dec 2009

orry za preklepy, ale mala asistuje o dusu,.... 😝

lucy_lu
16. dec 2009

babeny, mna to meranie tiez nebavi, ale kedze spolu s drahym nie sme kazdy den, znizujeme moznost ze to prepasieme jedine tym,ze sa budem sledovat.. Skusim este dva mesiace merat a potom dam v marci pauzu ak to nevyjde dovtedy..

dijefcatko
16. dec 2009

vsak aj ja som na tom tak, len som to nechcela priznat narovinu, aby som nevyzerala blbo 😅 mam obdobia, ked je to aj castejsie a potom obdobia, kedy by som nemusela vobec. ale kedze nie som sama, tak som rada. som na tom s chutou rovnako ako ty. a co vy baby? 😎

evitkamalicka
16. dec 2009

dijefcatko u mna to je tiez tak, ze niekedy castejsie a niekedy nic

ivanulienka81
16. dec 2009

presviedčať vás samozrejme nechcem.... je to každého vec... ja som s mužom asi viac sexuálne založená, tak sa mi zdá normálne

sophie1981
16. dec 2009

dijefcatko....no ja to mam rozmanite...pred tehu sme to mali casto.....pocas dovoleniek, ked sme boli oddychnuty priznam aj kazdy den......ale priemer tak 3-4x tyzdenne...pocas tehu prve 3 mesiace nist, potom asi 3 x, ale brucho tvrdlo, tak nic...ku koncu sme mali zakazane.....no a po porode so zvedavosti po sestonedeli, ziadna slava, tak som odmietala ako som len mohla....no ale teraz sa uz ustalujeme a mame to ako pride..2-3x.....takze snad trafime aj plodne dni.... 😀

jika80
16. dec 2009

no u mna to bolo uuuuplne zle, ked som brala hak. chut takmer ziadna, tak sa teraz moc vytesujem, ze po vysadeni zase stupla a to poriadne, no a okolo plodnych dni mm zo mna zasne 😀 a to nielen pre to, ze sa snazime

ivanulienka81
16. dec 2009

veru sophie, my sme tiez nasho drobca splodili v romantikus a vasen ani nehovorim 😀
inac s tou frekvenciou je to aj u nas tak, niekedy kazdy den a niekedy aj 3 dni pauza... 😉

jika80
16. dec 2009

no a k tomu ci je to romantikus abo nie, no ja by som to na silu ani nedokazala - ze teraz musime, ale ked ja ma taku velkuuu chut, ked mam ovu, ze to nie je na silu a mm chce vyuzit situaciu, ze moze, tak ani pre neho to nie je na silu 😀

lucy_lu
16. dec 2009

No co sa tyka mna..Teda nas..Moj drahy by nenamietal keby to bolo aj kazdy den. Priemer je tak 3-5 x do tyzdna. Samozrejme to zalezi aj od toho aka je pohoda, ako sme unaveni/oddychnuti a pod. Ale to asi u vacsiny ludi hra dolezitu ulohu.. Takze niekedy to je castejsie, inokedy menej casto..

A myslim ze neexistuje nejake cislo ktore udava kolkokrat je vela a kolko malo.. Asi podla chuti, nie? 🙂

ivanulienka81
16. dec 2009

sakra, ja sa tie vysledky asi ani nedozviem... v pondelok este neboli, dnes som uz volala 2x: 1.x este tam nebol doky, 2.x dade vybehol.... hadam sa to do tretice podari

sophie1981
16. dec 2009

lucy_lu, pravda.......aka chut to najdolezitejsie.....

jika....ja tiez na silu neviem...ani divadielko nedokazem hrat.....jednoducho, ked to nepride, tak nepride, nebudem vzdychat chlapovi do ucha aky je uzasny, ked jednoducho nem.......aaaaaale zato ked dobre, tak juchuchu......este dobre ze v Uk sme nemali susedov..... 😀 ...teraz musime potichucky, bo rodicov by asi slak trafil...konzervatisti......ale ked sa konecne do svojho vytrepeme, tak stary ma po chlebe a on to uz teraz vie..... 😀 😀 😀

sophie1981
16. dec 2009

ivanulienka81....len skoda ze nevieme kedy sa to presne stalo..........len hadame..... 😀 .....kamoska presne vedela ze 15-teho...ked sa mna spytala, tak som len zagulala ocami, ze ja neviem, ale asi vtedy abo vtedy....som bola dost prekvapena, ze sa cudovala akoze to neviem..... 😀 ....ja som sa zasa cudovala akoto ze to presne vie..... 😀

nic padam von.....troska vymrznut...

dosnazilkovania....

lilix
16. dec 2009

tak toto by mal moj citat, 😀 ze tiez nie som jedina, ked to ma iba par krat v mesiaci.

jika80
16. dec 2009

baby, ja sa taaaak tesim, uz zajtra ficime na svk, budem sa citit ako jezisko, auto budeme mat plne darcekov 🙂

ivanulienka81
16. dec 2009

baby, jupiiii, jupiiii, jupiiii.... hormonalny profil je v poriadku... ziaden prolaktin nie je zvyseny ani nic ine
a vraj vajecniky pracuju ako maju a aj ovulucia prebehla.... jupiii... tak uz len vymaknut ten pravy cas 😀 😀 😀

edita84
16. dec 2009

ahojte babeny teraz som skončila mala som tvorivú hodinku vyrábala som malej meter na stenu lebo starý mi strhla kamoškina dcerka. inak s tym sexíkom je to tak ja by som mohla stále ja som taká mierna nynfomanka no a mm podľa toho ako je unavený ale je obdobie ked sa zhodneme a tak hop malú k mamke a ide sa na vec 😀 😝

jika80
16. dec 2009

ivu - super, blahozelaaaaam 🙂

edita84
16. dec 2009

ivu a to vyšetrenie si mala v rámci preventívky alebo ako? lebo aj ja sa chystám vo februáry ku gyn. ak sa dovtedy nepodarí baby.

ivanulienka81
16. dec 2009

jika, dakujem...
aj ked sakra ja som asi daky paranoik, ale uz premyslam, ze snad drzal moje vysledky v ruke 😅

ivanulienka81
16. dec 2009

edit, bola som sice na preventivke, ale ten hormonalny profil nebol v ramci preventivky, to len kvoli tomu ze sa neskoro dostavila mrcha po porode a kojeni a som mu oznamila ze planujeme dalsie babatko...

edita84
16. dec 2009

aha to mi raz už tuším robili.

evitkamalicka
16. dec 2009

baby ja som sa teraz tak rozculila az hruza, som sa tak pohadala s postarkou, ze keby som mohla tak jej asi jednu tresnem, kazdy den nonstop mi cez obed vyzvana z dola aj ked nic nedonesie, co som ja vratnik alebo co? furt mi zobudi maleho, dnes mi ale dosniesla....davam malemu obed a ona zvoni jak slahnuta, tak mi troska trvalo kym som otvorila, dosla hore a osopila sa na mna, ze ako mi to dlho trva otvorit, ze som spomalena a podobne tak som jej tak vynadala ze az

edita84
16. dec 2009

evit aspoň bude vedieť že k tebe sa zvoní raz a nie každý deň ale mala si pravdu

evitkamalicka
16. dec 2009

edit sak to neni normalne....taky cirkus som urobila, ze az suseda vysla, ze co sa deje a smiala sa jej za chrbtom