Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
4. jan 2010

evit...no vidíš...to je strašné....ako ma bolí celé telo tak už ani neuvažujem...už som 8 DC... 😀 ...treba ma teraz brať z rezervou, lebo mi to nejak ešte nechce myslieť 😀

katkamarek
4. jan 2010

rosa 1. DC si ked ti zacne mrcha, nie ked skonci, ci som len nepochopila co si napisala?

rosannar
4. jan 2010

katka....dobre si to pochopila, ja som to zle napísalala....nejak mi to teraz nepáli, tak som zničená... 😀

katkamarek
4. jan 2010

🙂

catrin1
4. jan 2010

ahojte neviete mi poradit ako bi som sa zaregistrovala na fertility?vdaka

rosannar
4. jan 2010

catrin...musíš dostať pozvánku cez e-mail...

ivanulienka81
4. jan 2010

ros, ako ze 1DC, vsak to sa rata od prveho dna poslednej menstruacie
katka, aj ja som pocula o tom lady testere, a som rozmyslala, ze keby sa teraz nezadarilo, tak si ho zadovazim

lilix
4. jan 2010

lady ovu tester- mikroskop je nanic. kup si cikacie testy.

katkamarek
4. jan 2010

ja som teraz 4. DC, pekne sa mi zacal rok... 🙂 , len dufam, ze to nebude tak po cely rok. Ja som tiez ovu testy zhanala asi v troch lekarnach, lebo ich nikde nemali, asi vela zien snazilkuje 🙂 No a hned som kupila aj Lady tester, ale pytam sa ci s tym mate skusenosti, a nakolko sa mu da verit, lebo som ho na novy rok len tak zo zvedavosti vyskusala a mi hned ukazalo take ukazkove plodne obdobie, ze som nechcela verit, lebo ved som mala 1. DC. Ale o chvilu nato som urobila test druhy krat a uz ukazovalo neplodne obdobie, teda tak ako to malo byt. Teraz neviem nakolko sa mu da verit.

katkamarek
4. jan 2010

kupila som si aj ovu cikacie testy, ale aj Lady tester, lebo 5 ovu testov stalo nejakych 7 eur a tento lady neobmedzeny 10 eur, tak som zainvestovala, aj kvoli tomu, aby som mala viac zdrojov a vedela to porovnat, teda bazalka, ovu testy, lady tester, hlien, to bude sledovania 🙂

jika80
4. jan 2010

baby, ovu testy sa oplatia kupit na inernete, aj ceny su ovela vyhodnejsie

ivanulienka81
4. jan 2010

jej baby, dobre vediet
a tie cikacie treba ako casto ocikavat?

katlinn
4. jan 2010

ivanulienka dufam že ťa nešľahne drahá 🙂 držím prst
jika myslíme na teba nech je všetko ok
katka vitaj
ivka gratulííííren 😉

Ja nič. Končí mi mrcha. Len tak zo srandy som začala merať teplotku už od jej začiatku. Tak som zvedavá, ako dopadne moja prvá teplotná krivka. Minule som kúpila knižku o snažilkovaní... asi som nemala, lebo keď si človek prečíta v čom všetkom môže byť problém.... ☹
A kočíky babenky mi nič nehovoria. snáď len, že som videla v akcii v autobuse vajíčko na troch kolieskach - prevrátilo sa aj s bábom, také stabilné bolo... Ale bábo ok len ľudia z dedini to mamine poza chrbát iste natreli 😅
Jani čakáme 😉 aj keĎ už tušíme

rosannar
4. jan 2010

ja som ešte nikdy nepoužila žiadny ovu test...tento mesiac bude moja premiéra... 😀 ..tak som zvedavá, či vôbec mám ovulku 😀

lilix
4. jan 2010

baby si ho nepochvaluju. ani ja mu neverim. ale nasla som pre neho ine vuzitie. som pozorovala draheho spermijky. 😀 😀

katkamarek
4. jan 2010

inak dievcata je jedno v akom case cez den berim Femibion? Lebo ma sa brat po jedle, ale ja sem tam zabudnem, vacsinou ho beriem na obed ale stane sa ze aj vecer. Myslite ze to nevadi? ved v konecnom dosledku su to len vitaminy.

katlinn
4. jan 2010

rosi ak si merala teplotku a máš luterálnu fázu tak ovulku máš. Fakt bez debaty 🙂 To ja čakám aká bude moja krivka, či sa dopracujem k onej fáze a či bude dostatočne dlhá 😕

katkamarek
4. jan 2010

Lilix dobry napad, a co ti to ukazuje? 🙂 Normalne vidno ako sa hybu?

jika80
4. jan 2010

jaja, baby, ja som sa tak tesila, ze ked budem tehu, budem si to tak uzivat 😉 no namiesto toho som nervozna ako pes, ci je vsetko v poriadku, ci sa ma emryko dobre, atd....
aj vy ste to pri prvom tak prezivali alebo to len ja som tak vadna 😀

evitkamalicka
4. jan 2010

jika to je normalne, neboj dostanes sa do stadia ked si to zacnes uzivat a havne nemysli na hluposti, musis si povedat ze je vsetko ok a tak aj bude

rosannar
4. jan 2010

katlin...ja som minulý mesiac podľa grafu len 10 dnovú LF....ale podľa mna to bolo 14 dní, len graf to zle ukázal....takže už mu tak menej verím, tak to tento mesiac skúsim z ovu testami...

katkamarek
4. jan 2010

Jika, myslim ze je dolezite mysliet pozitivne, aj ked take prvotne obavy su na mieste, lebo nevies na com si. Ale to o par hodin pominie a mozes si naplno uzivat tehotenstvo. Neboj vsetko dobre dopadne. 🙂

rosannar
4. jan 2010

lilix...ja som to nejak nepochopisla s tým pozorovaním spermií...môžeš mi to vysvetliť...díki 😀 😀 😀

rosannar
4. jan 2010

jika....neboj bude to dobre...ako baby hovoria, nemysli na to zlé ale na to dobréé....treba si to užiť naplno a nie si zaťažovať hlavu nejakými inými zlými vecami okolo tehotenstva...

jika80
4. jan 2010

baby dakujem, ste zlate
ale ja som hrozny pripad, ja si tie vsetky obavy vyrabam sama a potom som nervozna
ale pokusim sa polepsit 😅

lilix
4. jan 2010

ano bolo vidno ako sa hybu, ale len take maliiiiiiinkate blsky. skus 😀 😀

ludka_r
4. jan 2010

Ivka, gratulácia...

Jika, neboj sa, nie si sama, čo to zažívaš.. Nie je to veľmi dobré, lepšie je sa nestresovať, ale väčšina z nás stresuje.. 😖
Ja som pri prvom stresovala menej ako teraz.. Ale to bude asi tým, že moja dobrá kamarátka ma choré dieťatko...
Všetko bude OK 😉

evitkamalicka
4. jan 2010

jika nesmies byt nervozna, lebo potom aj babo bude nervozne....sa hovori, ze ked je maminka kludna aj babatko je kludne

jika80
4. jan 2010

evit - ok, tak uz som kludna maminka 😀
ludka - tak drzim pasticky, aby bolo vsetko ako ma byt

ivka1984
4. jan 2010

no jika ja som tak ista priatel ten uz dnes vyteseny ze som bola u doktora ale som ho hned schladila ze oznamovat sa to bude az ked budem mat sono a vsetko bude v poriadku chudak on uz by to najradsej vsetkym povedal 🙂