Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
7. jan 2010

jika neboj, ono rychlo rastie

katkamarek
7. jan 2010

ahoj evit, takze ti trafila zilu na prvy krat? No tvoje malinke uz fakt vyzera ako cloviecik 🙂

Jika pekna bublinka 🙂 a o tyzden uz bude zase vacsia.

akurat vcera som pozerala take video ako sa vyvija embryjko, je to fakt zazrak zivota, ked za necelych 10 tyzdnov uz ma babatko aj rucky a nozky.

Rosa aj ja mam pocit, ze je pondelok, ale pozitivne na tom je, ze uz len zajtra a zase volno 🙂

rosannar
7. jan 2010

katka...no ved to je najlepšie...že už len zajtra a je zase voľno 😀 ....

katkamarek
7. jan 2010

rosa aj ja som uz o tom pocula, ja sa snazim zohnat teraz nieco na baze materskej kasicky, existuje pripravok Sarapis, ktory je pre zeny v prechode ale ze vraj pomaha aj pre snazilky, lebo stimuluje ovu a posilnuje vystelku maternice, vraj materska kasicka je velky zazrak, ale nikde v lekarnach to neviem zohnat, malo by to byt homeopatikum, ale nikde mi to len tak nevedia poradit, asi budem musiet najst nejakeho homeopata, aby sa na mna pozrel a poradil. No a okrem toho firma FLP ma tiez nejaky taky pripravok, ktory obsahuje 10 x viac materskej kasicky v jednej tablete ako sarapis, ale este som o nej nepocula v mojom okoli. Je to asi nieco podobne ako Herbalife.

No a snazila som sa najst aj Femi kvapky, ale kukaju na mna ako na blbu, ze co chcem. Takze to si asi objednam cez net.

katlinn
7. jan 2010

jika ja tam síce nič nevidím, ale je to krásne. Aj ja chcem taký obrázok 🙂 Len nech všetko pekne postupuje ako má.

evitkamalicka
7. jan 2010

katka trafila, ale zazrak ze sa jej to podarilo, lebo sla total na slepo, skoro polhodiny mi nahmatavala zily a nic

rosannar
7. jan 2010

katka....o tom som počula aj ja...len neviem, či by som to tu zohnala...ja pojdem dneska do lekárni a spýtam sa aj za tú alchemilku a som zvedavá čo mi povedia...či budú mať niečo takéé...

katkamarek
7. jan 2010

tak ja mam jednu taku super viditelnu, co by som si aj ja sama pichla, no a stale mi beru z nej, tak uz ich upozornujem, nech mi beru krv aj z druhej ruky, alebo inej zily, lebo mi ju velmi zjazvia 🙂

Aj moj mm ma take nijake zily, ze on ked ma ist na krv, tak ma uz den pred z toho nervy, no ale naposledy bol na odber u novej sestricky a ta mu hned na prvy krat trafila a trvalo to asi 30 sekund 🙂 povedal, ze bude chodit uz len k nej, lebo sa stavalo, ze mu nevedeli napichnut vobec az mu z toho zle prislo.

katlinn
7. jan 2010

katka materskú kašičku 100% nájdeš aj v takých medíkových obchodoch alebo u dedka včelára. My v PO taký jeden máme a je tam toho od výmyslu sveta.

katkamarek
7. jan 2010

katlinn kukni lepsie, je tam taka bublinka v hore 🙂

katkamarek
7. jan 2010

rosa alchemilku maju 100%, to je bezne, len moze sa pit iba do ovu, lebo tehotne by ju nemali pit

katlinn
7. jan 2010

katka to asi preto,že nemám okuliare 🙂 Ale nechce sa mi teraz o nich vstávať. Hlavné je, že tam je. Ja asi neuvidím ani vlastné 😀

katkamarek
7. jan 2010

katlinn no hej, akoze aj v lekarni maju tabletky so 100%-nym vytazkom materskej kasicky, ale ked som povedala naco to chcem, tak to hned vzala spat, ani mi k tomu nic nepovedala. Tak neviem, chcela by som sa na to niekoho spytat, ale nemam koho 🙂, ze ci mozu byt aj take tabletky, alebo cista materska kasicka. Chcem vyuzit aj ludovych liecitelov, len zase sa nechcem uponahlat, ved sme este len pred tyzdnom zacali.

evitkamalicka
7. jan 2010

strasne sa mi chce spat, ale musim este 2 hodky vydrzat kym ulozim maleho na obednajsi spanok a potom pojdem aj ja

rosannar
7. jan 2010

katka...no ale čo čítam na nete, tam píšu, že sa môže brať aj počas tehotenstva, lebo je dobrá pri možnom riziku potratu...ale pôjdem a spýtam sa, uvidím čo mi povedia...

katkamarek
7. jan 2010

katlinn neboj, uvidis, a v takom skorom stadiu je to fakt len bublinka na obrazovke a nic viac. Ja som tiez raz mala podozrenie na tehu, lebo som isla k lekarke s pichanim v podbrusku, urobila mi UTZ a videla bublinku, z coho som bola prekvapena, ale nevedela na isto potvrdit ci je to tehu alebo nieco ine, tak mi hned zobrali krv na HCG a na druhy den bol vysledok, ale nebolo to tehu ☹. Bolo by to necakane, ale velmi by som sa tesila. Nakoniec to bola nejaka tekutina, co sa potom vstrebala.

katlinn
7. jan 2010

Katka tiež myslím, že na "šamanov" je ešte skoro 🙂 Ale ja by som asi dala prednosť prírodnej produkcii s minimom úprav, prídavných látok atď., ak sa to dá. To je dosť blbé, že si si to pýtala, ona ti to nedala a ani nepovedala prečo. Tak teraz mi bude vŕtať hlavou prečo.

evitkamalicka
7. jan 2010

ros alchemilka sa v tehu nesmie, lebo sposobuje stahy maternice a predcasny porod alebo potrat

katkamarek
7. jan 2010

no praveze ja viem, ze sa v tehu nesmie, preto sa aj ma pit iba do ovulky, tak co ja viem

katlinn
7. jan 2010

No mne moja kamarátka odporučila na otehotnenie čaj z imela, ale čo ja viem...

rosannar
7. jan 2010

evit...no tak ja neviem čo to píšu na internete....

katlinn...no o tom imelu som počula aj ja....skúsim niečo prečítať aj o tom... 😀

katkamarek
7. jan 2010

Katlinn isla som do lekarne, kde ma poslala ina lekarnicka, ze vraj tam maju homeopatika a budu mi vediet poradit, ale neporadili a este aj zneistili. A bolo tam za mnou uz dost ludi, videla som neochotu, tak som sa otocila a isla prec. Caj z imela, to som este nepocula. Ja by som radsej vyskusala prirodne produkty, lebo to ak nepomoze tak by nemalo ublizit, samozrejme ak vies ako to brat a hlavne na co presne. Lebo ked citam o Duphastone, Clostylbegyte a Pregnyle, tak ma uz chut prechadza, ano ale ked nebudem mat inu moznost, tak preskacem vsetko, len nech je to so stastnym koncom. No a duphaston uz aj tak mam, tak uz len cakam na ovu 🙂

evitkamalicka
7. jan 2010

baby a co tak skusit Femi kvapky, su cisto prirodne, ja som ich tiez zacala brat prave v tom cykle co som otehotnela

katkamarek
7. jan 2010

ano Evit, idem ich prave objednat, lebo v lekarnach tiez na mna kukali ako na zjavenie, ze co som si to vymyslela. Vies poradit najaku stranku, kde sa to da objednat?

rosannar
7. jan 2010

no ja už neviem čo si mám pýtať v lekárni...strašné...o tom imelu strašne málo píšu a neviem sa nič také zaujímavé dočítať...

katkamarek
7. jan 2010

ros radsej necitaj, lebo zase precitas milne infosky 🙂

evitkamalicka
7. jan 2010

katka ja som objednavala tu a za 2 dni boli doma http://www.mojalekaren.sk/jv-kvapky-femi-50ml/

janirea
7. jan 2010

ahojte,
ja som sa uz konecne dohodla s mojou doktorkou,,,a mam este aspon 10 dni vydrzat, kym bude nieco vidiet
vypisala mi listocek na sono a pojdem k tomu lekarovi, co mi predtym robil zakrok 😒 ,,,ako nic proti, je to fajn odbornik,len asi mi stuhne krv 😕

teraz to bude asi tych mojich najdlhsich 10 dni

evitkamalicka
7. jan 2010

jani zbehne to, uvidis

jika80
7. jan 2010

ahoj jani
ja musim vydrzat este 8 dni 😉