Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
7. jan 2010

evit, ale oni tiez obsahuju alchemiku, takze ako sa beru?

janirea
7. jan 2010

ja sa tiez priklanam k tym femi kvapkam, tiez som ich uzivala ,,,,a vyhoda je aj ta, ze ich mozete uzivat pocas celeho cyklu bez ohladu kedy bude ovu

katlinn
7. jan 2010

Teraz som tiež googlila to imelo je tam pár odkazov, že čaj je dobrý na zosilenie maternice a na otehotnenie a tiež aj, že imelo obsahuje nejaké jedovaté látky...Tak si môžeme vybrať. Ale možno by stálo za to nájsť ten čaj a prečítať, čo píšu na krabičke a podľa toho sa zariadiť. Často čítam, že s bylinkami si treba dať pozor najmä pri tehu. Nie všetky sú vraj dobré.
A neochota v lekárni? To je slovenská špecialita, keď sa predavač tvári, že ho zákazník obťažuje...

evitkamalicka
7. jan 2010

katka beru sa normalne cely cyklus, zas tam nie je v takom velkom mnozstve

janirea
7. jan 2010

katka,,,mozu sa uzivat cely cyklus ,,,

katkamarek
7. jan 2010

Ok, uz som ich dala do kosika, idem dokoncit objednavku. Objednavam dve balenia a dufam, ze dopadnem ako ty evit, ze jedno darujem 🙂

evitkamalicka
7. jan 2010

katka snad ano, drzim palce 😉

katkamarek
7. jan 2010

inak este jedna otazka. Slovenska posta ti to doruci postarkou alebo kurierom kde si zadas? Lebo neviem teraz aky sposob dopravy vybrat

janirea
7. jan 2010

katka,,jedno ti bude dost 🙂

katkamarek
7. jan 2010

inak maju aj ten sarapis, tak rozmyslam ci objednam aj to. Citala som tu na koniku o tom temu

evitkamalicka
7. jan 2010

mne to doniesla postarka

katkamarek
7. jan 2010

ale nemaju ho na sklade, takze asi nic z toho 🙂

rosannar
7. jan 2010

čitala som teraz o tých femi kvapkách a som uplne vykolajená že čo teraz...či si kúpiť tie kvapky alebo čo spraviť 😖

katlinn
7. jan 2010

Poďme si hromadne kúpiť kvapky a evit si potom od nich zapýta províziu z predaja 😀

katkamarek
7. jan 2010

a co si o nich citala? Lebo mne uz treba len zadat objednavku 🙂

katkamarek
7. jan 2010

inak posluchla som janireu, objednavam iba jedny, tak verim ,ze bude stacit 🙂

evitkamalicka
7. jan 2010

katka aj podla mna jedny stacia, mali by vydrzat cca 3 mesiace

katkamarek
7. jan 2010

No ja som isla podla teba 🙂 A kedze mam PCO, tak myslim ze to nebude take jednoduche, ale verim si, tak sa budem podla toho aj spravat, a nebudem sa dopredu odpisovat, ked este neviem ako to vlastne u mne funguje. Jedny budu stacit 🙂

katlinn
7. jan 2010

baby pozerám, že afrodiziaká majú tiež 😀 Možno by sa oplatilo, keď manželíčkovi dôjdu baterky od toľkého snaženia 😀

janirea
7. jan 2010

kati,,,a urcite ich ani cele nevyuzivas 🙂 ,,,,mne tiez zostalo v tej jednej flasticke

baby, ja mam pocit, ze ma boli koža,,,normalne na nohach pri dotyku,,,akokeby som si chodila po modrine, ale ziadne nemam 😕 ,,,taky divny pocit,,,nemate niekto skusenost s niecim takym pri tehu?

jika80
7. jan 2010

jani - ja som len niekde citala, ze dlane a chodidla svrbia a su cervene u niektorych bab v tehotenstve

rosannar
7. jan 2010

katka....no len to že sú dobré pri dlhoočakávanom otehotnení...veľa tam toho nie je písané 😀 😀

katkamarek
7. jan 2010

tak uz som objednala 🙂

katlinn, zas prehanat to netreba a myslim ze moj mm ma az vela chute, to ja ho stale odbijam 🙂 no ale uvidime ako to bude, ked budem dobiedzat ja. Inak on si strasne veri, a ked sme sa milovali pred vcerom, tak hovoril, ze uz sme urobili babatko, som sa smiala, ze ano, ze jeho spermijky prebiju aj nedozrete vajko 😀 Ale tak bodaj by to tak bolo, lebo keby este aj on mal problem,tak to by az potom bola "sranda" 😒

katkamarek
7. jan 2010

rosa ale tak same dobre veci dufam 🙂 , ved tu mame aj konkretne pripady, takze ublizit nemozu

janirea
7. jan 2010

jika,,,praveze cervene vobec nic nemam, ani nic nesvrbi,,,,len ked si prejdem trebars po stehne, po lytku, hocikde, tak to pobolieva,,,ja musim byt vzdy ina 😅

rosannar
7. jan 2010

katka...my si zase povieme "šampióni do toho" 😀 ....

jika80
7. jan 2010

jani - som sa tu skusala prehmatkavat a tiez to citim na nohach, ale len tak slabucko 😀 ale doteraz som si nic nevsimla

katlinn
7. jan 2010

katka no s chlapmi je to zložité. Ten môj zase ťažko znášal, že som si kúpila knihu Chceme miminko. Lebo si to tak vysvetlil, že máme problém a my predsa problém nemáme. Darmo som mu vysvetľovala, že som si ju kúpila kvôli tomu, aby som si vedela urobiť graf BT a naučila sa aj nejaké tie veci o hliene atď.

katlinn
7. jan 2010

Baby nechápem prečo na tej mojalekáren stránke pri teplomeroch nepíšu, ktorý meria na dve desatinné miesta 😒 Neviete ktorý?

katkamarek
7. jan 2010

katlinn pise tam pri microlife, ze ma 4 ciselny display
teda mal by byt na dve desatinne miesta, idem ho aj ja objednat 🙂
stornovala som femi kvapky a dam to na jednu objednavku 🙂