Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

jika80
15. feb 2010

dijefcatko - ja by som vydrzala, co ti povie dr., potom budes urcite mudrejsia
drzim moc palceky

lucy_lu
15. feb 2010

ahoj jika, som rada ze uz ti je trosku lepsie. a bytik uz mate najdeny, ci este len hladate?

dijef a kedy ides k dokymu? neboj, foliky urcite budu a ovulka sa dostavi. a potom uz len posnazilkovat, 🙂

rosannar
15. feb 2010

jika...no neviem či sa mi zväčšilo, lebo ja mám od prirody také väčšie bruško lebo moja váha presahuje ideál a tak si to neviem porovnať či je väčšie alebo nie...ale je o niečo tvrdšie 😉 ...a k lekárovi idem vo štvrtok, tak som zvedavá čo tam bude... 😅 a foto hned ako budem mať tak pridám fotku 😉

jika80
15. feb 2010

rosi - tak to tam urcite uz uvidis krasne drobceka, bo tento stvrtok je stastny den, to mam narodeniny 😀 😀 😀
lucy - no bytik este nenajdeny, bo sme teraz hladanie prerusili, sme mysleli, ze to predsa len odlozime, ale teraz cez vikend sme sa rozhodli, ze hladame dalej a ze do takej polky marca uz musi byt najdeny, aby sme sa potom tak v juni mohli stahovat 🙂

katkamarek
15. feb 2010

jika, a do noveho bytiku sa vam postasti, uvidis, tak ako rosa, prestahovali sa a hned sa aj zadarilo 😀

rosannar
15. feb 2010

jikaa....jeeej aj ty...aj moja mamina má vo štvrok narodky...to je náhoda 😀 ...

katkamarek
15. feb 2010

ja idem k dokymu na preventivku 26.2., na buduci piatok, ale to dufam, uz budem po ovulke, tak som zvedava co mi povie na moju maternicu, ci sa zvacsuje 😀

ros, tak to pekny darcek mamine prinesies 🙂

katkamarek
15. feb 2010

moja svagrinka ma narodky v piatok, tak dufam, ze ja budem mat aspon ovu test pozitivny 😀

rosannar
15. feb 2010

jika...presne ako katka hovorí, ako sme sa snažili v starom byte a až v novom ked sme tam aj spali sa nám zadarilo 😀

dijefcatko
15. feb 2010

no uvidim, co doky povie, minuly mesiac ziadny folik nebol, ale ovu krivka bola ukazkova. tak rozmyslam, ci sa ho na to opytat, aby sa nenahneval, ze spochybnujem jeho slova... lebo ak nahodou teraz folik naozaj nebude a on si bude mysliet, ze je to tak uz druhy mesiac, nasadi lieky a mozno zbytocne. ale sice z horm. profilu sa to asi dozvie. no uvidime 🙂

rosannar
15. feb 2010

katka...to je pekný darček....my máme v piatok výročník s mužíkom...boože koľko osláv je tento týžden 😀

lucy_lu
15. feb 2010

jika,ako hovori katka,v novom bytiku sa urcite zadari a coskoro budete traja. drzim palcek.🙂

kati, ja idem zajtra na kontrolu - 4DPO. nechcem sa tak blbo pytat, ale maternica sa zacina zvacsovat v pripade ze by sa podarilo..? myslis ze ak sme boli uspesny,da sa na to nejako tak skoro prist ?

baby,ja som strasne netrpezliva.. :(

katkamarek
15. feb 2010

dijef, je to tvoje zdravie, a nech si dr. mysli co chce, ja by som sa nedala a opytala, aj by som zobrala graf, akoze nie ze spochybnujes, ale konzultujes ako je to mozne, a tak, a lieky by som este nechcela, pockala by som este ako bude dalej, ci bude ovu tento cyklus a dalsi, ale zase to je vsetko na tebe, to je len moj nazor.

lucy_lu
15. feb 2010

fuj, aka chyba.. uspesni tam malo byt..

katkamarek
15. feb 2010

lucy ja neviem ako to presne je, 4 dpo je este skoro, ja len, ze po ovu by mala byt maternica pekna vysoka, minule som mala 7,5 cm 2 dpo a dr povedala, ze je pekne vysoka. No ale keby si isla v case mrchy tak vtedy by to uz dr, asi vedel posudit, ze ci sa nieco deje alebo nie, na maternici to uz pomocou utz vedia zistit, asi nejak inak vyzera, aj ked bublinku este nevidno.

dijefcatko
15. feb 2010

lucy, tym sa netrap, hoci ja som jazykárka, už som sa zmierila s tým, že gramatika na jednotku nie je vsetko a tu su dolezite ine veci 😉 hoci obcas sa objavia take chyby, co ma pobavia. 🙂

katkamarek
15. feb 2010

ono ked sa uhniezduje, tak strktrura maternice sa meni, teda po ovu, aby sa vajko vedelo uchytit, a ked sa neuchyti, tak vystelka odchadza s ms, no a samozrejme musi byt dostatocne velka.

katkamarek
15. feb 2010

lucy to je chyba z rychlosti, aj mne sa to stava, a ked kuknem co som napisala, tak sa az zarazim 😀

jika80
15. feb 2010

jaj baby, ja som mala gramatiku vzdy super, no odkedy byvam v zahranici, tie novotvary co vytvaram, chuda Stur by sa v hrobe obratil 😀

rosannar
15. feb 2010

lucy...ja som mala uhniezdnenie na 8 DPO...a dovtedy som nič ani necítila 😉

lucy_lu
15. feb 2010

kocky, no aj ja sa niekedy az zlaknem, ze ako som take cosi mohla napisat. :D pritom s gramatikou nemam nejaky problem. aj to ma trochu pletie,ze ja s vami pisem z mobilu - teda cez mobilny internet a viac sa sustredim na to aby som to rychlo vytukala. 🙂

kati, moja doky je moja kamaratka, tak zajtra sa jej povypytujem ze ako to je a dam vediet potom. myslim si aj ja, ze 4DPO je este moc skoro na akekolvek pripadne zmeny..

katkamarek
15. feb 2010

ros ty si mala ukazkovy IP 😉

ok Lucy, joj tak to je super, ze mas kamosku za gyndu, to ja by som ju stale otravovala otazkymi, 😀 len nech je dobra, lebo potom by to bol trosku aj problem, ak by si s nou nebola spokojna a chcela od nej odist.

rosannar
15. feb 2010

katka...no neviem či ukážkový ale bol vyditeľnéé 😀

katkamarek
15. feb 2010

no ved prave, to sa ani pomylit neda, ani pochybovat o tom ci to bol IP 😀

rosannar
15. feb 2010

katka...no ved som na to aj patrične hrdá 😀

rosannar
15. feb 2010

halooooo...už nejedzte toľko....uškodí vám to 😀 😝

katkamarek
15. feb 2010

ros ja teraz tiskam do seba pecene stehno 😀

rosannar
15. feb 2010

katka...tak dobrú chuť...ja som dneska na kexoch...chcela som si ísť niečo kupiť do mesta ale pravdu povediach, som lenivá 😀

katkamarek
15. feb 2010

no ja by som tiez bola iba na jogurte keby kolegyna nesla do obchodu 😀

rosannar
15. feb 2010

katka...no vidíš...to je tá lenivosť...ale ja mám aj jogurt v chladničke, no ale na ranajky som mala jogurt, nemôžem aj obedovať jogurt..ja teraz radšej len tak málo zobnem a doma si dám dobrú večeru...svokrovci robili také mäsko s kapustou a zemiakmi zapečenéé a bolo to supeeeer...tak sa teším na to 😀