Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
22. feb 2010

dievčatá idem uspať malú a som späť 🙂

dijefcatko
22. feb 2010

ok edit 🙂 PN ma svoje vyhody, mozem konikovat a este si aj pracu popritom robim 🙂

katkamarek
22. feb 2010

ok edit 😉

jika, u mna bolo v prvom cykle dolezite ci bude ovu, lebo som nevedela ci ju mavam, no vyzera to tak, ze zatial ju mam, a popri tom som sa naucila viac, lebo som zistovala moznosti, ako vyzera taky graf, ako onaky, hladala som podobne ako je moj, no a vela som sa naucila aj v teme grafy 🙂

jika80
22. feb 2010

no mne je dnes dobre - este som sa dnes poriadne nedostala z postele, cely cas tu za pc sedim, velka cokolada pri mne, no treba si dat obcas aj taky oddychovy den 🙂
katka - ja som zvedava ako mi teraz nabehne novy cyklus, od prvej MS si chcem zase zacat merat teplotku, nech viem na com som, tak snad zase budem fungovat bez problemov

dijefcatko
22. feb 2010

jika, určite to bude v pohode 🙂
katka a už vieš naisto, že máš PCO? Lebo to by si nemávala ovulku

jika80
22. feb 2010

dijefcatko - a ako to vlastne dopadlo u teba, to PCO ti diagnostikovali alebo nie? ty si mala tiez uz ovulku alebo sa mylim?

dijefcatko
22. feb 2010

jika, vyzera to tak, ze napriek predchadzajucim sonam PCO nemam. moj terajsi doktor mi uz trikrat robil folikulometriu a foliky sa tvoria v normalnom mnozstve a rastu, co by sa pri PCO nestalo, ani UTZ mu nedaval taky obraz, HP mam ok, takze klop, klop, vyzera to tak, ze toto ma obislo 🙂

katkamarek
22. feb 2010

dijef, neviem to naisto, k dr. idem na preventivku teraz v piatok, ale neviem ci chcem UTZ, kedze budem 8 DPO a vraj to nie je dobre robit UTZ tak skoro, musim sa s nim poradit, na endokrinologiu idem 18. marca a ked nebudem dovtedy tehu, tak si chcem dat urobit kontrolny HP. Ale co mi robili UTZ minuly cyklus, tak doktorka (ale ina, nie moj gyenkolog) vravela, ze mam normalne vajecniky, tak by som mozno aj chcela aby sa na to kukol aj on teraz v piatok, len pre zaujimavost ze co mi povie on. 🙂

dijefcatko
22. feb 2010

kati, myslim, ze bude mat pre teba dobre spravy 🙂

edita84
22. feb 2010

ták bábika spí 🙂

katkamarek
22. feb 2010

dijef tak ja necakam, ze tam uz nieco uvidi, mozno iba podla sliznice by mohol nieco naznacit, ale to bude taky este nijaky cas, ze na mrchu skoro, takze ani podla toho to nezisti, ale bodaj by si mala pravdu.

dijefcatko
22. feb 2010

myslela som to tak, ze ti povie, ze nemas PCO. na tehu by to bolo fakt prilis skoro 😉

jika80
22. feb 2010

jej baby, tak to je super, ze vam to nepotvrdili, tak teraz len sup sup dom prace 😀

dijefcatko
22. feb 2010

jikus, uz len dockat mrchu, lebo teraz mi to choroba total rozhadzala a uz pojdeme na istotu 😀

katkamarek
22. feb 2010

jaj dijef, dnes mi akosi nepali 😀

dijefcatko
22. feb 2010

kati, tym sa netrap, mne nepali casto 😀

dijefcatko
22. feb 2010

baby, kde ste? 😕

edita84
22. feb 2010

tu som akurát sme prišli domov boli sme pre mm v robote je to od nás asi kilometer a ešte sme sa prešli 🙂

dijefcatko
22. feb 2010

ako je u vas? tu bolo predobedom krásne, potom sa zamračilo aj par vločiek spadlo a teraz tuším mrholí, no fuj 😠

edita84
22. feb 2010

u nás je pekne ale ako pozerám začína sa zmrákať 😠

katkamarek
22. feb 2010

dijef, u nas asi taky isty priebeh az na to, ze sa to pokaslalo uz pred obedom 😠

dijefcatko
22. feb 2010

no, mna zacina boliet podbrusko zasa, dokonca som mala trosku eggu, ale bol ruzovy, tak zeby predsa len ovulka? mozno skusim ovu test, ale v tomto cykle som ich uz tolko minula... 😒

edita84
22. feb 2010

aj ja mám nutkanie spraviť test ale bojím bojím že tam bude len / 😨

dijefcatko
22. feb 2010

tak si zvaz, co je pre teba horsie, ci to nutkanie alebo potom to sklamanie, ale zase mozno aj radost. ako sa citis? mas nejake priznaky, ktore by niecomu nasvedcovali?

edita84
22. feb 2010

no neviem teraz sa cítim dosť zvláštne akoby na grc ale grc to nebude a podbruško cítim tak čudne 😨

dijefcatko
22. feb 2010

no bud to bude tehu alebo nervy z toho, ze nad tym rozmyslas. Ja by som testla, ale to som ja, uz ta nejdem presviedcat, aby som ti to nezakrikla este viac 😉

edita84
22. feb 2010

no je to možné že to budú len nervy ráno ked nebude mrcha tak testujem už to dalej nebudem naťahovať chcem už vedieť na čom som 😉

dijefcatko
22. feb 2010

dobry kompromis. tak uz teraz na to nemysli, ak sa to vobec da, lebo ak je tam drobcek, stres mu neprospeje 😉

edita84
22. feb 2010

ok tak myslime na iné 😀

edita84
22. feb 2010

idem zahrám sa s mm a malou potom sa ešte ozvem