Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
5. mar 2010

bola by som rada keby si odvykol od plienok kym sa narodi druhe

rosannar
5. mar 2010

evit...no to by bolo super.... 😉

evitkamalicka
5. mar 2010

no ale to ma este cca 5 mesiacov tak snad sa podari

rosannar
5. mar 2010

evit...no ved ked už teraz vie ukázať chce ísť na "vecko" tak tomu ešte dávam tak mesiac dva a už ťa nebude ani potrebovať, už mu to pôjde aj samo 😀

evitkamalicka
5. mar 2010

uvidime, do leta to hadam zvladneme

rosannar
5. mar 2010

evit...jasnééé, ved je to chlap, nemôže sa nechať zahanbiť pred dievčatami že by sa pocikal alebo dokonca pokakal 😀 ...no nie, 😀

rosannar
5. mar 2010

dobre..zas sa vzdialim a potom ešte dobehnem...držím Adamkovi palce, aby si rýchlo navykol na nočník..ppaaaa

katkamarek
5. mar 2010

evit tvoj Adamko je velmi mudre dieta 🙂
ja si tiez myslim, ze kym sa druhe narodi, tak on uz nebude plienku vobec potrebovat

rosa ja som femi kvapky presne v den ovu rozbila, takze teraz nemam 😀 Skusim jeden mesiac bez,ale ja si myslim, ze mne pomahali, aspon som riadne citila ovu a viem, ze bola, no uvidime co bude teraz, budem chodit na folikulometriu, uz som sa objednala na buduci piatok, zacinam 8 DC a potom sa uvidi, ze kedy zase 🙂

jika80
5. mar 2010

caute baby
katka - to mi luto ☹
ja som tak nazurena, ze keby sa mi moja krava obvodacka dostala do ruk, asi ma dnes zavru 😠
no dala mi ziadanku k tomu endokrinologovi, ja som si ju ani nepozrela; idem dnes do nemocnice a oni, ze na zaklade takej ziadanky ma nemozu vysetrit, bo je rukou napisana diagnoza, bez mena a peciatky lekara, co ma posiela
no ked som si tu ziadanku este raz pozrela, to vyzeralo vazne ako by som si to doma ja vypisovala 😠 😠 😠

katkamarek
5. mar 2010

jika ahoj, nevadi, ide sa dalej 😉

ja by som tiez zurila, a to v nemecku tiez tak funguje, ze mozes len s odporucenim k odbornemu?

jika80
5. mar 2010

katka - tak drzim paste, aby bolo vianocne babätko 😉
no vaznejsie ta beru, ak tu ziadanku mas a do nemocnice potrebujes vzdy
ja som sa s tou lekarkou uz tolko krat pohadala, ja k nej uz nejdem, vyslem manzelika, nech to s nou vyriesi 😠
uz nech mame konecne ten novy byt, aby som vedela, v ktorej casti mesta za nu treba hladat nahradu - nejaku ludsku bytost a nie kus ladovej kocky a to som tu kocku este urazila 😠 😠 😠

katkamarek
5. mar 2010

jika a to si nemozes vybrat inu dr. sama, musis sa drzat miesta bydliska?

jika80
5. mar 2010

katka - vybrat si mozes, koho chces, ide len o to, aby som potom, ak nahodou budem chora, nemusela letiet na opacny koniec mesta, cize ide iba o pohodlnost 🙂 teraz mam vsetkych lekarov takmer pri dome a je to fajn 😉

katkamarek
5. mar 2010

aha 🙂
a uz sa vam nejaky bytik crta?

jika80
5. mar 2010

no uz sme volali s maklermi kvoli dvom bytom, tak este treba termin dohodnut a ideme si ich pozriet 🙂 som moooc zvedava, ci su take ako na fotkach 🙂 hlavne jeden z nich sa nam velmi paci, aj ked ta suma za podnajom je viac ako sme ratali, ale ak sa chceme stahovat, nic ine nam nezostava 🙄

katkamarek
5. mar 2010

Jika, tak drzim palce, aby sa vam cim skor podarilo nieco pekne a vhodne najst 🙂

jika80
5. mar 2010

dakujem 🙂

rosannar
5. mar 2010

jika a nemáš link a tie byty, že by som si ich kukla...neboj sa nevyfúknem ti ich 😀

jika80
5. mar 2010

rosi - 😀 😀 😀
no a ze ti tak verim, ze mi ich nevyfuknes, tu je zatial jeden link, druhy musim este pohladat 😀
http://www.sz-immo.de/search/exposee.asp?id=407...

edita84
5. mar 2010

ahoj kočky ja som už doma od očnej a 22 mám volať že čo vybavila ale zatiaľ si budem musieť dať spraviť slnečné okuliare s dioptriami (80 € sú najlacnejšie) 🙂 to sa teším 😅
katka to mi e ľúto že tá mrchana predbehla //

katkamarek
5. mar 2010

jika velmi pekne, cize taky najom na mesiac vas bude stat 580 eur? To nie je zas az tak vela, na taky bytik, nie? To u nas bezne take sumy su za 3izbove byty. Ale predpokladam, ze kuchyna tam je 🙂

Edit nabuduce jej to uz nedovolim 😀

jika80
5. mar 2010

katka - hej 580+ elektrina, ja nehovorim, ze je to drahsie ako na slovensku, skor to, ze pre mna s manzelom je to drahsie, kedze zijeme len z jedneho platu, kedze ja studujem 😅

katkamarek
5. mar 2010

jika, ja len preto, ze som si myslela, ze to je drahsie v nemecku, neviem preco som mala taky pocit.

jika80
5. mar 2010

katka - my sme vychod, tu su ceny porovnatelne so slovenskymi, teda az na sluzby, ale v zapadnom nemecku su ceny o dost vyssie, ale aj platy 😉

sophie1981
5. mar 2010

caute zeny.....ospravedlnujem sa, ze som bola dlho mimo, ale bolo toho dost...dosla sestras rodinou Katka mala narodeninovu oslavu, kopec zhanaciek, strazit dieta, aby neublizilo sestrinmu syncekovi, potom strazit psa, aby nesiel domov bez oci......a tak dookola....

co nove??.....nejake tehule????/...sa tu malo vo velkom testovat pre tym, co som sa odmlcala...tak hop-hop, kolko vas pripudlo??? 😉

katkamarek
5. mar 2010

ahoj sophie, tak dodatocne vsetko naj pre tvoju Katusku 😉

No tehulka je slibby a cukruska 🙂 Ked som niekoho zabudla, tak ma doplnte, no a ja som sa do vcera tak tvarila, dva dni som mala ducha na teste, ale mrsula dnes dosla, takze ideme dalej 😀

ludka_r
5. mar 2010

Ahojte.
ďakujem za pochválenie bruška, či skôr brušiska. Veru, mám ho dosť statočné, a to mám ešte tri mesiace čas... 😀 Nechápem, čím to je, že mám vždy také veľké brucho. Ani sa neprejedám, ani nič... Keby som bola štíhla v páse, tak by som to možno pochopila.. No čo, nevadí. Len nech je zdravé..
Evit, ja by som tiež bola rada, keby sa malý odnaučil od plienok, kým sa druhé narodí. Ale vôbec ho do toho netlačím, ani nemienim.. Tak budeme načas kupovať tých plienok viac... 😉 Nášmu malému sa vôbec nechce ukázať, že v plienke niečo má, ani keď je pokakaný... To len dymová clona za ním ide.. 😀

edita84
6. mar 2010

Ahojte dievčatá ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84
evit malý je šikovný určite sa odnaučí rýchlo od plienok 😉 , ludka nezúfaj v lete to pôjde rýchlejšie aj malá sa odnaučila min. leto a to už mala dva roky netreba to siliť lebo potom sa to piškanie do šerbla zhnusí malému a nepôjde to malej sa strašne ľubilo ocikávať stromčeky a asi aj vdaka tomu sa tak rýchlo odnaučila toto leto nás čaká odnaúčanie z nočných plienok 🙄

edita84
6. mar 2010

no dievčatá od rána tu nebol nikto? hrôza 😔

cukruska1920
6. mar 2010

Ahoj edit...ja som tu