Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
11. mar 2010

Ahoj kočky http://www.fertilityfriend.com/home/edita84
u nás je sneh 😕

dijefcatko
11. mar 2010

Dobré ránko dievčatá! 🙂 tak ja sa zasa tesne na konci mrchy drzim dost vysoko
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75
uz budem zapisovat iba po poklese, lebo ked mam tie uvodne vysoke, tak mi to nechce vyznacovat ovulku, lebo to dviha ten priemer 😒

ivanka85
11. mar 2010

aj u nas snezi,ani sa mi nechcelo verit ked som pozrela z okna,ale uz je mozne vsetko🙂nech pride jar!!

edita84
11. mar 2010

no už by mohla prísť jar 🙄

dijefcatko
11. mar 2010

no, aj tu snezi a celkom slusne 😠 uz nech je sneh fuc, lebo toto mi odobera energiu a ja chcem ist cez vikend na krasnu jarnu prechadzku! 😠

edita84
11. mar 2010

včera sme akurát o tom rozprávali s mamkou že min. rok na narodky malej sme už chodili v tričku bolo super teplúčko uvidíme ako bude tento rok

dijefcatko
11. mar 2010

no predvcerom, co som pocasie pozerala, tak Jurcovic hovoril, ze este 20. marca ma snezit, ze bude velkonocna lyzovacka! to sa mi prave nechce velmi 😒

edita84
11. mar 2010

nechcem už sneh 😢 😝 lebo znova chytím depky 😠

dijefcatko
11. mar 2010

evit, ziadne depky nie su povolene! 😉 takze bacha na vec! 🙂
inak, ja som si tak vcera uvedomila, ze toho svojho mužíčka ľúbim čoraz viac, jaaaaaj, krásne mi bolo pri tomto zistení 😵

lumimi
11. mar 2010

zdravim dámy,
aj u nas sneží ☹ ale aspon neni taka kosa ako bola vcera-predvcerom.
dijef - do BT by sa nemal rátat priemer - ono to ten pocitac robí podla iného - pokles a následný výstup teploty min.3 dni.

ivanulienka81
11. mar 2010

dobre ranko dievcata,
tak aj u nas sneni, neviem naco
takze, vcera sme boli v tom MC a velmi sa nam pacilo, boli sme tam 2 hodinky a Misinko ani domov nechcel ist 😅
a inac, pamatate sa ked som vam spominala tu podprsenku co som si kupila v obchode a na nete ovela lacnejsia? ... no tak muzicek mi ju objednal cez net ale nechcite vediet kolko kusov 😅

slavulilienka
11. mar 2010

ahojte žienky...
to akože čo je vonku? 😠 JA CHCEM JAR.. 🙄
no a mne bolo včera teda inak zle....som si nemyslela, že to budem tak zle znášať..., ale dnes to vyzerá už lepšie...vypila som včera asi tri fľaše minče... 😒

evitkamalicka
11. mar 2010

ahoj zienky,

vonku nam krasne snezi

edita84
11. mar 2010

ivi koľko?

rosannar
11. mar 2010

ahojteeee....toto počasie sa muselo asi zblázniť....večer som kukala bez hlasu na jojke počasie a tam dávali sneh no ale pomyslela som si, že ten ujko zase len klebetí a nič z toho, no a ráno otvorím balkon a sneh....a stále sneží....to nie je féér, ja chcem jaaaar ☹

jika80
11. mar 2010

dobre ranko
nam snezilo cez vikend, tak teraz mame klud a svieti slniecko 😉 ale je hrooooznaaaaa zima

ivanulienka81
11. mar 2010

aj ja chcem jar
edit 11

evitkamalicka
11. mar 2010

ivka to mas uz na cely zivot 😀 😀 😀

rosannar
11. mar 2010

len verím tomu, že bud večer alebo niekedy začne pršať a zase bude všade plno vody, no fuj....

evitkamalicka
11. mar 2010

ros jasne poobede ma uz byt dazd so snehom

rosannar
11. mar 2010

iva....no tak to musel byť potom veľký rozdiel v cene v obchode a v cene na nete 😀

jika80
11. mar 2010

ivka - dobre zasoby 🙂))

edita84
11. mar 2010

ivi 11 to ťa zásobil aby si si už drahé nekupovala 😀 a to mali takú super cenu?

rosannar
11. mar 2010

evit...bože, až mi je zle, ked sa kuknem cez okno, no fuj 😠

evitkamalicka
11. mar 2010

ja milujem sneh, ale tomuto sa sneh neda povedat, do zajtra po nom nezostane nic

ivanulienka81
11. mar 2010

on ich kupil preto tolko, lebo od 150 eur bolo postovne zadara, ale aspon ze v troch farbach su ale ten isty strih
ano edit, aj dobra cena v porovnani s obchodom

edita84
11. mar 2010

to je super že sú rovnaký strih ja si vždy obľúbim jeden strih a potom ho už nedostanem v obchode 😒 inak ja podprdy nenávidím kupovať 😠 mne ich kupuje mamka 😀 a vždy kúpi super 😎

slavulilienka
11. mar 2010

lumimi diky za link....keby som možno vedela aké sú riziká, ktovie či by som do toho vôbec šla....tiež ma mohla dokyna trochu upozorniť...napr. že mám veľa piť...ale už mi je dobre 😉

evitkamalicka
11. mar 2010

ja to mam s kupovanim podprd velmi tazke, kedze mam taky nepomer kosikov a obvodu tak tuto u nas v obchode neexistuje, aby som kupila a na nete sa mi obcas podari natrafit tak vtedy kupim aspon 2-3

jika80
11. mar 2010

ja tiez nenavidim kupovat podprsenky 😒 mam totiz velky obvod hrudnika, ale male cislo kosikov 😠 to je vzdy zabava, ked poviem predavacke, ze chcem obvod 80 a ta ma presviedca, ze mi musi stacit 75, ze ved prsa nikde 😀