Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
22. feb 2010

dijef ako že sa tvrdý krčok nehodí k môjmu grafu? 😒

kathrin17
22. feb 2010

Ahojte babule....dobré ránečko :D

Jooooj mne je dnes strááášne divne....boli ma v podbrušku, včera som dopadla tak isto ako evitka...tiež som lietala o sto dvesto na wc :( nepríjemné a dnes mám z hlavy hotový kolotoč, nechápem čo sa to deje 🙂

dijefcatko
22. feb 2010

edit, ak sa nemylim, momentalne tvoj graf vyzera na mrchu, takze krcok by si mala mat makky a ty ho mas tvrdy...

edita84
22. feb 2010

dijef možno zajtra dojde ale fakt pred mrchou zvyknem mať krčok mäkký a mrcha prichádza u mňa za vysokých teplôt 😕

dijefcatko
22. feb 2010

pisala si, ze ho vies lepsie nahmatat, takze je zrejme dole a tvrdy, to sa k mrche vobec nehodi. ale on sa meni zo dna na den, tak uvidis. ja som minuly mesiac mala tiez cudny, namiesto LF 12 bola 13 dni a namiesto poklesu pred mrchou som klesla az po nej... cize momentalne zasa neviem, co je pre mna "standard", aby som mohla porovnavat

edita84
22. feb 2010

no áno my ženské sa meníme zo dňa na deň 😀

jika80
22. feb 2010

caute babky
pozeram vase grafy a neviem sa z toho vysomarit, tento mesiac je nejaky divny 😖
evit - prajem skore uzdravenie
ja som dnes po dvoch tyzdnoch sama v byte, tak sa snazim rozptylit hladanim bytu, 3 sympaticke som uz nasla, tak tam dnes volame 😉

dijefcatko
22. feb 2010

keby len tak, ale z minuty na minutu! 😀 najviac je soknuty mm, ako sa s nim dokazem chytit z minuty na minutu, volame to moj "samonasieraci reflex" 😀

edita84
22. feb 2010

ahoj jika no to je suúer zábavka dúfam že aspoň 1 vám bude vyhovovať inak ani my sa nevieme vysomáriť 😕

dijefcatko
22. feb 2010

zisla by sa lumimi, ta je doktorka, mozno by nam to objasnila... hladanie bytiku, to je super! my uz mame a stale obzerame realitky a hladame inspiraciu na rekonštrukciu 🙂

kathrin17
22. feb 2010

waw tak to je paráda....byt by som aj ja rada hľadala, to je dobre rozptylenie....my sme dlho hladali, skor dom ako byt, ale nakoniec sme zostali v rodičovskom a tiez je to celkom pohoda...vacsinou byva doma iba babka, tak je to tak v pohodke

jika80
22. feb 2010

edit - ja som taaaak zvedava, co z toho tvojho grafu vzide, ved sa ti to meni kazdym dnom
dijefcatko - no som aj ja zvedava, co objavime a hlavne sa uz neviem dockat novej postele, bo tato stara uz total prelezana 😀

edita84
22. feb 2010

jika aj ja som zvedavá 😅

dijefcatko
22. feb 2010

ja uz nehovorim nic, lebo ja som zly vestec 😅

edita84
22. feb 2010

dijef hovor som zvedavá na tvoj názor

dijefcatko
22. feb 2010

edit, uz fakt neviem, mala som na tvoj graf jednoznacny nazor a bojim sa, ze som ti to zakrikla, ved uvidime, ako budes zajtra. ale ten krcok zatial ku grafu fakt nesedi. videla som uz aj take grafy, ze v den, ked mala prist mrcha, teplota klesla na ciaru a potom vystrelila naspat hore, lebo bolo tehu. skusim to najst...

edita84
22. feb 2010

ale to mala IP 11 dpo dijef nelám už hlavu uvidíme zajtra ked ráno nebude teplota pod čiarou testnem asi to do tej stredy nevydržím 😅

dijefcatko
22. feb 2010

nemyslim, ze to bolo IP na 11 DPO, lebo to by sa nestihlo vyprodukovat HCG aby potom mohla mat pozitivny test hned, no ale uvidis, bola tam este jedna zaujimava krivka, pockaj 😉

dijefcatko
22. feb 2010

a IP je predsa jednorazovy prudky pokles, ako si mala ty, tejto to klesalo postupne.

edita84
22. feb 2010

síce hej máš pravdu to by potom nemala // vidíš to som si ani nevšimla 😵

dijefcatko
22. feb 2010

a hned na druhy den mala pozitivny tehu test, to by sa HCG nestihalo takto vytvorit, tomu treba par dni

katkamarek
22. feb 2010

edit, suhlasim s dijef, po IP sa HCG da detekovat najskor po troch dnoch, niekedy je to az 5, a 11 dpo je na IP dost neskoro 😉

dijefcatko
22. feb 2010

baby, z nas budu take expertky na ff, ze az. pani, kolko sa clovek nauci! 😀
my sme teraz snazilkovanie opat prerusili, mam antibiotika, tak to radsej necham tak, zvyknem na ne reagovat mykozami. ani ovu neviem, ci bola, ak aj ano, tak posledny sexik bol dobre nacasovany

jika80
22. feb 2010

baby - vy ste ake odbornicky - mi potom rozanalyzujete moj grafik, ked sa zacneme v maji znava snazit 😀
to vy uz vtedy urcite grafiky potrebovat nebudete, to budete uz tehulky 😉

edita84
22. feb 2010

no veru už začínam tomu rozumieť min. som to vysvetlovala mm a on len čumel o čom mu to kecám 😀

katkamarek
22. feb 2010

jika jasne, ze rozanalyzujeme a dovtedy sa uz aj ty naucis 🙂

dijefcatko
22. feb 2010

no moj sa pri prvom grafe snazil tomu venovat pozornost a kazde rano sa pytal ako? co nove? bohovsky bol, ale uz ho to prestalo bavit, on ma ten spravny pristup, ked to vyjde supeeer, ked nie, ideme dalej. on celkovo berie zivot ako pride a zbytocne neriesi 🙂

katkamarek
22. feb 2010

inak ja ked som prvykrat kukala na tie grafy, tak tiez som nechapala o co ide, sa mi vsetky zdali "rovnake", nic som z toho nevedela vycitat, ale teraz je to uz v pohode, aj ked by som si asi netrufala robit nejake "odborne" analyzy 😀

jika80
22. feb 2010

katka - no zaklady uz mam, jeden grafik som si uz robila, ale tam bolo pre mna len dolezite, aby teploty po ovu boli hore, ine ma nezaujimalo 😀