Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
18. jan 2010

u nas sa netopi lebo je minus vonku

edita84
18. jan 2010

no uvidíme koľko snehu zostane tu ale aj tak pôjdem na obed s ňou von. jáj včera malá nespala na obed a večer smr ju položili o pol ôsmej a ona do trištvrte zaspala, takže asi nebude spávať cez obed 😒

evitkamalicka
18. jan 2010

my sme boli vcera v Nitre, troska sa pomotat po nakupnych centrach no a samozrejme aj v MC Donalde 😅

katkamarek
18. jan 2010

dobre ranko zienky, ja mam pocit, ze zima sa tohto roku Kosiciam vyhyba oblukom, vsade hlasia sneh, kalamity, len u nas nic 🙂 nie zeby mi to vadilo, lebo v podstate v meste je sneh pohroma, len tomu nerozumiem.

lilix a ine znaky nesledujes? mozno bude dnes, uz si dost dole, alebo zajtra.

ja som dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

som strasne zvedava co z toho bude

ivanulienka81
18. jan 2010

dobre rano,
tak test som dnes rano zopakovala, ciarocka pekne zosilnela... dala som aj do albumu 🙂
aj u nas nasnezilo, a keby ste videli tie zapchy 😝

evitkamalicka
18. jan 2010

ivanka videla som, super 😵

lilix
18. jan 2010

hlien som mala v sobotu rano. to nebol hlien ale hlienisko, bolo toho extremne vela vela a bol ako zelatina 😀 natahoval sa ako sopel. 😀 /s prepacenim/ take som v zivote nemala. mozno to robi ten gynastan caj.

lilix
18. jan 2010

katka ja by som povedala ze si mala ovu 14 a tebe to znova klesa.. 😨

katkamarek
18. jan 2010

nemala som vtedy ovu, tak to vyzera, ale nie je to tak, lebo ovu test bol negat, az dnes rano sa mi konecne ukazala druha ciarocka, do vcera to boli len neviditelni duchovia, a dnes ked mi tak klesla teplota, tak mi to nedalo a testla som ovu hned rano, cize LH stupa, uvidim co bude poobede, ale hlienik bol creamy, a vcerajsi ani neviem identifikovat. Takze ja musim este cakat.

Lilix tak to je jasne, ovu dnes ako vysita 😉 Dufam, ze ste snazilkovali a dnes este poistite, drzim prstiky

dijefcatko
18. jan 2010

ahojte babenky 🙂
ja som dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75 nechapem, vyznacilo mi "asi" ovulku, ale to asi iba podla hlienu, lebo teploty tomu nenasvedcuju a budem sa opakovat, nenasvedcuje tomu ani ovu test, ani folikulometria, iba hlien mam uz 3 dni vajickovy, to asi tie femikvapky mu pomohli...

katkamarek
18. jan 2010

ahoj dijef, no aj ti to dalo tak prerusovane, uvidis aka bude teplotka zajtra, ono sa to este moze zmenit, keby si si robila graf na wunschi, tak tam ti ju isto nevyznaci, lebo ja som si tak skusala davat teplotky dopredu, na FF mi vyznacilo a na wunschi nie, a to som davala take nejednoznacne teplotky (som sa nudila 😉 ), cize este vydrz, ovu testik tize nemusi este nic znamenat, lebo nie vzdy musis vystihnut peek (vrchol). V kazdom pripade to netreba zanedbat a snazilkovat 😉

dijefcatko
18. jan 2010

ja som to skusila na FF tiez, teraz som si dala namiesto dnesnej 36,6 iba 36,5, čiže iba o desatinu menej a už ovu nevyznačilo 😒 ale musím sa priznať, že ta folikulometria ma tento mesiac trošku znechutila a snažilkovanie zanedbávame. Ale to je aj tým, že robíme s bytom a večer padáme na huby unavení, nie je ani chuť...

lilix
18. jan 2010

nie, praveze sme nie.. sme po plese nejaki rozbiti.. nebola chut, ale dnes urciteeee . juuj dufam, ze uz nebude neskoro.. 😖 lebo ma porazi.
katka presne som to skusala aj ja davat tepltu dopredu. ono to asi vie, ze este nebolo 19, 20.1

katkamarek
18. jan 2010

chapem dijef, ja len som chcela povedat, ze nic nie je iste a ked "Boh da aj motyk vystreli" 😉

dijefcatko
18. jan 2010

kati, to je pravda, tomu verím, ale aj my by sme sa museli pričiniť, aby tá "motyka" vystrelila 😉

katkamarek
18. jan 2010

no ved, musite sa snazit a nezahadzovat sance 😉

janirea
18. jan 2010

ahojte
ivka,,,sice oneskorene ale este blahozelam k ciarockam aj ja 😵 ,,, uz to tu pekne zacina

katkamarek
18. jan 2010

ahoj jani, a ty ako ? zjatra ides k dokymu? 🙂

janirea
18. jan 2010

ano, zajtra,,,po 12-tej,,,uz nemyslim na nic ine 🙂

len dufam, ze mi nebude zle,,,lebo od piatka sa velmi od wecka nevzdalujem 😒

evitkamalicka
18. jan 2010

jani drzim palceky na zajtra

katkamarek
18. jan 2010

baby tu pred tym davali rady, co na to pomaha, teda malo by, a spominali nejake zazvorove lizatka z lekarne 😉 tak skus nieco v lekarni na to zohnat. Zas na druhej strane aspon vies, ze sa to niekam ubera a smeruje to k cielu 😉

janirea
18. jan 2010

ano, skusam uz aj ja vselico,,,dnes piskoty,,,da sa vydrzat, len horsie je, ze lieky ktore musim uzivat idu potom von 😒 ,,,uvidim, co povie doky zajtra

evit,,,dakujem 🙂

evitkamalicka
18. jan 2010

ach zeny, prave mi volal instruktor, ze 2.2. mam treti a posledny pokus, dufam len ze nebude sneh 😅

katkamarek
18. jan 2010

evit, tak drzim palce nech to vyjde, 😉

evitkamalicka
18. jan 2010

dakujem, snad do tretice vsetko dobre 🙂

janirea
18. jan 2010

evit, ano, do tretice vsetko dobre,,,,budem drzat vsetky co mam 🙂

ivanulienka81
18. jan 2010

pekny usnezeny den este raz prajem,
jani, dakujem, ozaj a od kolkeho tt ti zacalo byt tak zle, ja som zatial prekvapena, ale zatial mi nic nie je
😀 uvidime dokedy
uz som sa dnes aj objednala k dokymu, takze 6.2. klusam aj ja, joj, ci sa mi to zda dlho 😉
a vo stvrtok predsa len na to sono prsnikov idem
evit, drzim palceky, urcite to dopadne dobre 😉

evitkamalicka
18. jan 2010

ivka 6.2. je sobota, tvoj dr. robi aj v sobotu?

ivanulienka81
18. jan 2010

veru evit, robi aj soboty, chodim do sukromnej kliniky... mne sa nema kto postarat o Miska cez tyzden, len ked muz moze, a nechcem aby si kvoli tomu bral v robote volno

evitkamalicka
18. jan 2010

fiha, mna to napadlo len preto, ze ja mam poradnu 4.2. a to je stvrtok...a svokra alebo mama ti nepomozu?