Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
22. jan 2010

mne tu ovulu zase nevyznacilo! 😠
na porazenie.. 😀

edita84
22. jan 2010

pekné ránko ja od dnes znova meriam ale v šuške a nie v puse som zvedavá aké budú takto teploty začínam teplotou 36,8 😉

evitkamalicka
22. jan 2010

ahoj kocky

dijefcatko
22. jan 2010

ahoj edit, ja som tiez zacala tento mesiac v suske a hned boli vyssie teploty 🙂 akurat obcas mam problem rozospata sa trafit, presne ako lilix pisala 😀

edita84
22. jan 2010

dijefcarko to ti verím a ja to musím robiť inkognito lebo ráno už mám malú v našej posteli 😀

ivanulienka81
22. jan 2010

dobre rano....
ja asi umriem, mne sa pokazilo dieta ☹

evitkamalicka
22. jan 2010

ivka ze pokazilo 😅

edita84
22. jan 2010

pokazilo?

ivanulienka81
22. jan 2010

evit, som taka nestastna.... misinko tak krasne spaval od malicka, celu noc mi prespal, ani necekol, ani na mliecko sa nebudil.... a uz take dva mesiace cez noc mrnkame, budi sa mi, niekedy sa zobudi uz hodku po zabuvani vecer, samozrejme s placom.... iba na mne chce byt.... rano o 6 je uz hore, zo zaciatku som si myslela, ze zubky, ale uz nie som si ista.... neviem co s tym mam robit ☹

edita84
22. jan 2010

ivi možno sa mu začalo snívať

ivanulienka81
22. jan 2010

edit ani nehovor... to sa mu asi horory snivaju. lebo on ma zavrete ocka a tak si mrnka.... niekedy mu staci, ze ho vezmem na rucky, trocha pohojdam a dam spat do postielky a je ok... ale niekedy je na mne pricucnuty ako kliest ked ho vyberem z postielky a nedaj boze ho polozit, plaaac... a toto robi 2-10x za noc.... niekedy aj cez den, ze sa zobudi s placom a potom este zadrieme
nemam s tym ist ku doktorke?

edita84
22. jan 2010

ivi podla mňa to sníva ale radšej jej zavolaj a spýtaj sa jej na to.

edita84
22. jan 2010

jaj hodila som zopár fotiek zo včerajšej sankovačky mm sa s ňou spustil z takého veľkého kopca že aj on sa bál či sa neprekoprcnú ale našej malej sa to lubilo a chcela ísť ešte rýchlejšie 😀

ivanulienka81
22. jan 2010

ej sa vysantila bambula mala 🙂
jaj, ja som vcera bola na tom sone prsnikov a taka mila doktorka 🙂
inac ja este ziadne priznaky tehu nemam, ani spatne mi nie je, ani nevolno a dokonca ani prsia ma uz nebolia, iba trocha take napatie v nich, ale to je take zanedbatelne...

edita84
22. jan 2010

ivi to je super že nemáš tehu príznaky aspoň si lepšie užiješ tehu.

katkamarek
22. jan 2010

ahojte babulky, ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

a konecne bol ovu test negativny 🙂

dijef, ja som ti vravela, ze nehadz "flintu do zita" 🙂 kazdy sa moze mylit, a mas krasnu ovulku podla grafu, aj podla hlieniku, takze nabuduce ma musis viac pocuvat a byt optimistka 😉

Lilix musime pockat na zajtrajsiu teplotku, dnes si dost klesla, takze musis len cakat 😖

Edit idem kuknut fotky, lebo som este nestihla.

Inak neviem ci som vam pisala, ako som dopadla u DR. Takze ovu nevedela uz potvrdit, nic uz nebolo vidiet, cize musim sa spoliehat na teplotky a verit, ze to je dobra metoda 🙂 Ale co ma tesi viac, podla nej som v poriadku, ziadne zmeny na vajecnikoch, aj ked povedala, ze z toho HP sa to tak javi, ale ze toje strasne tazke vystihnut spravny okamih na odbery, cize viac menej som v poriadku. Podla nej mam vypustit vsetko z hlavy, ani nemerat, len si uzivat milovanie a nemysliet na to, ze chceme urobit dieta. Mozno ma pravdu, ale ked mam podozrenie na PCO, tak musim vediet ako mi funguje cyklus, cize meranie aspon na teraz nevypustim. Maternica mala 7,5 cm, co je vraj dostatocna a pekne vysoka. Duphaston podla nej neublizi, ale ak ho nechcem tak ho nemam brat, a teraz ani nebudem, zatial nevidim dovod. Cize vcelku som spokojna 🙂

lilix
22. jan 2010

kati a je to normal ze som tak klesla? ze mi to tak skace?
kati drzim silno paste. aj nam vsetkym ostatnym..

ivanulienka81
22. jan 2010

ahoj katka...
a so mnou tu vacsina bab nesuhlasila, ked som navrhovala, aby isli prvy cyklus na novy rok bez merania BT 🙂
no co uz, kazdy robi ako uzna za vhodne
ja nechcem byt premudrela, ale podla mna radsej sa castejsie pomilovat ako sa zatazovat meranim 😀

dijefcatko
22. jan 2010

katka, vidis, si presne ako ja, HP ma znaky PCO, ale sono nie, ako keby som o mne citala. Ja som zvedava na moj aktualny HP, vysledky budem mat v utorok, doky povedal, ze potom uvidime, co dalej 😉 ja si vsak stale myslim, ze ovu nebola, sama som videla UTZ minuly mesiac, ked tam folik bol a teraz som tiez videla, ze nebol... vsak to je jedno 🙂
suhlasim s ivkou, ze milovat sa treba, ked je chut a babo sa podari, ale co mam robit, ked ja az tak casto nemusim? ved by som presvihla ovulku ani by som sa nenazdala. Mozno to dokazu baby, ktore uz babo maju, ze nesustredit sa na to. a zase si nemyslim, ze sa to sustredenie znizuje sancu. ked len meriam a robim ovu testy, aby som vedela, na com som, to nepovazujem za nejake vypate psychicke sustredenie na konkretny ciel. ak by mi uz z toho zasibavalo, ze by som robila testy kazde dve hodiny a preliala potoky slz, ked pride mrcha, to by som uz povazovala za faktor, ktory by mohol brzdit otehotnenie. som sa rozpisala, sorry 😀

katkamarek
22. jan 2010

ivanka, mna to mozno po case prestane bavit, a keby som vedela, ze mam HP v poriadku, a ze by mi ovulka nemala haprovat, tak by som vobec nemerala, ale takto potrebujem zistit, ako to so mnou je a ako a ci vobec mi ovulka chodi, zatial tomu davam tri mesiace merania, uvidim potom (mozno nebudu 3 mesiace ani potrebne 😀 )

lilix bol to vyrazny pokles, aj ked sa moze jednat iba o jednodnovy vykyv, na IP to je este asi skoro, ale kazda sme individualna a jedinecna, takze nemozeme sa pridrziavat idealnych grafov. Neostava nam nic ine ako cakat, lilix trpezlivostou sa musis obrnit 😉 Uvidis ake budu teplotky najblizsie dva dni, a potom budeme spekulovat co to moze byt. Oki? a nemysli na to a nestresuj sa, fakt to nema zmysel, musis byt v pohode 🙂

slavulilienka
22. jan 2010

čafteeeeeee...ako ide život ha? Vonku je riadna kosa...sa mi nechce ísť ani do obchodu, ale budem musieť...môj kocúr sa vyvaľuje na parapete a privoláva asi jar....som zvedavá kedy mi zase zhodí nejaký kvetináč... 🙄 a inak ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

lilix
22. jan 2010

kati dakujem.. no ale zajtra ideme trsat na bal.. tak ani merat nebudem. v sobotu rano este hej, ale v nedelu urcite prideme okolo 4h rano domov. to nema vyznam.. ale kaslat na graf, ked sa to ma podarit, graf nepotrebujem. no nie?

slavulilienka
22. jan 2010

pravdu hovoríš lilix...ak sa má podarí sa aj tak.... 😉

katkamarek
22. jan 2010

lilix, ani nevies ako si ma tym pristupom potesila, spravne 😉

slavuli, zatial dobre 🙂

evitkamalicka
22. jan 2010

baby uz nestresujte s tym meranim, ja keby sa nam nepodarilo na druhy sup tak treti mesiac by som uz isto nemerala

slavulilienka
22. jan 2010

Ja inak asi tiež meriam posledný cyklus....zbytočne som potom nervná, keď mi posunie ovulku... 😒 veď ak sa má podariť, podarí sa aj bez merania..ako hovorí lilix. 😉

katkamarek
22. jan 2010

evit tebe sa lahko hovori, ked si uz tehu a si v poriadku, ako som uz pisala, keby som bola ok, tak nemeriam, ale chcem sa odsledovat, ja sa vobec nepoznam, tak aspon tri mesiace si dam, potom ma to prestane bavit 🙂

ivanulienka81
22. jan 2010

inac katka, aj ja som sa trocha viac spoznala vdaka tomu, ze som vas tu citala a ze som sa o tom rozpravala aj s kamaratkou... 🙂
take nieco ze ovulacia, nad tym som nikdy v zivote predtym nerozmyslala, a teraz uvazujem, ze sa do buducnosti aj vykaslem na HAK a budem sa riadit ovulkou, ...no co, pripadne budeme mat tretie dieta 😅

katkamarek
22. jan 2010

ivanka pekny pristup 😉 len ci ta to bude bavit stale merat, takto sa sleduju veriace zeny a urcuju si plodne a neplodne dni, teda i ja som veriaca, ale tak s mierou, cize v ich ociach som hriesnica, ale ja to tak neberiem 😉
Ale ja sa v buducnosti asi HAK nevyhnem, kedze mam podozrenie na PCO, tak pri tejto diagnoze je dobre brat HAK aby sa ti netvorili cysty, co sa mi velmi nepozdava, ale to budem riesit az potom v buducnosti 🙂

ivanulienka81
22. jan 2010

katka, kto tu hovoril o merani???? ja som nikdy nemerala! ja idem na intuiciu 😅