Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
2. feb 2010

iva...je to zbytočné fotiť lebo je biely ako sneh...to len ja mám halucinácie 😀

ivanulienka81
2. feb 2010

aha rozumiem 😅

rosannar
2. feb 2010

iva..potom ked tam budú raz // tak ten určite odfotím 😀

lilix
2. feb 2010

lucy_lu to ma mrziiiiii 😔

ivanulienka81
2. feb 2010

mne je tak na figu, iba cakam kedy bude 10hod ze maleho nakrmim a pojde buvat

rosannar
2. feb 2010

iva..ja som tiež taká unavená ako nikdy...včera večer som sa len osprchovať šla o 22:20 a kým som šla spať bolo asi jedenácť hodín....a ráno som ledva ledva vstala 😀

ivanulienka81
2. feb 2010

no to poznam 😉
mne je tak ako keby mi bolo nonstop spatne, ide ma porazit, doobedu co dokazem dat do zaludka je pomaranc... nic ine, este aj banany mi smrdia

lucy_lu
2. feb 2010

lilix, no co narobime.. Tento mesiac sa to uz urcite podari.. Ty mas pekny grafik, mohlo by to vyjst. Drzim palceky. Ja by som uz tak velmi chcela to mimi.. :(

dijefcatko
2. feb 2010

ahojte, katka, tak ja stale neklesam pod ciaru, prsia stale citim a spinenie je o trochu silnejsie, ako slaba mrcha, ale nie je to jasna krv. myslela som si, ze s teplotami je to ako s LF, ze ak je ta stale rovnaka kazdy mesiac, tak aj teploty su take, ze bud ti klesnu kazdy mesiac pred mrchou alebo po nej. u mna to teraz vyzera tak, ze doteraz klesali pred mrchou a tento mesiac pocas mrchy/spinenia, ale stale su nad ciarou.
ale aspon pozitivom je, ze hormonalny profil mam ok, takze to vyzera, ze tie PCO fakt nemam a kolke roky som si myslela, ze ano... 🙂

katkamarek
2. feb 2010

dijef a neskusis testnut? 😉

katkamarek
2. feb 2010

dijef, malo by to byt aj s teplotami tak, ked si este neklesla, nemas normalne krvacanie ja by som urcite testla 😉

dijefcatko
2. feb 2010

katka, testovat uz nejdem, vcera to bolo velke sklamanie ☹ bolo to 14 DPO, takže niečo by tam už určite bolo. Prvýkrát sa mi pri testovaní brutálne triasli ruky, normálny stres a potom strašné sklamanie... Nevadí, teda vadí... ale ono to príde, ked bude ten správny čas 🙂

rosannar
2. feb 2010

dijefcatko...aj ja som si robila dneska ráno test na 11 DPO a nič tam nebolo ☹

katkamarek
2. feb 2010

dijef, ked sa ti mrcha normalne nerozbehne, tak to este nie je stratene, boli tu aj take pripady, ze zeny prisli v tretom mesiaci na to ze su tehotne, alebo jedna si myslela, ze ma zapalene slepe crevo, lebo stale ju pichalo v boku, testy si robila a nic, chodila aj na UTZ a nic nevideli a tesne pred operaciou jej urobili este UTZ a tam bolo babo 😉 A to uz bola v tretom mesiaci, proste nikto nechapal akoto ze mala negativne testy a ze na UTZ pred tym nic nevideli 😎

rosannar
2. feb 2010

ja zase poznám babu, ktorá bola tehotná, normálne mala mrchu a až v tretom alebo vo štvrtom mesiaci zistila že je vlastne tehotná, lebo začalo jej rásť brucho a nevedela prečo čo to je, lebo ved mrchu mávala normálne 🙂

sophie1981
2. feb 2010

dieta spi, pracka perie druhe kolo, pradlo vyvesane.....ech, ale mi je dobre..... 😎

len keby nebola taka zima von...

katkamarek
2. feb 2010

u vas je zima sophie? My mame pekne slniecko, myslim, ze ten sneh sa uz aj topit zacina 😠

ivanulienka81
2. feb 2010

aj u nas drobec spinka a ja varim a skerim sa

rosannar
2. feb 2010

sophie...aj u nas je zima a ešte v práci máme takého super kotolníka, že ked o 9tej vypne kurenie a zapne ho až okolo 1dnej pôbede 😀

sophie1981
2. feb 2010

baby...rano bolo uzasnych -18.....pred hodinkou som kuk na okno teploer a bolo ze -8..... 😕 .....tak dufa, ze ked madam vstane, bude okolo nuly a pojdee pred obedo trocha prdky vyvetrat na vzduch..... 😀

ros....ale kto setri ma za tri...co tam, ze polovica zamestnancov pomrzne.....hlavne je ze on ma normu a premie... 😀 😀 😀 😀

sophie1981
2. feb 2010

inac som si ratala, ze keby sme tehu...tak mam tp 20.10.2010.... 😀 .....ty koky......magicky den... 😀 😀 😀 😀 😀 ...to by sa rodilo... 😀

rosannar
2. feb 2010

sophie...no my nepomrzneme...lebo sme si trošku lízli z hrušky 😀 tak nás to trošku zohrialo 😀

ivanulienka81
2. feb 2010

ejha ros, a to len tak alebo aj nieco oslavujete?

rosannar
2. feb 2010

iva...to len preto, aby nám zima nebola 😀

sophie1981
2. feb 2010

ha ros....a si odhalena.....preco sa stale chechtas......promle to robi... 😀

rosannar
2. feb 2010

sophie...a najlepšie bolo, že som bola ešte aj hladná, tak mi to normálne stúplo do hlavy.... 😀

katkamarek
2. feb 2010

ros to ani nehovor, lebo keby vam teraz prisiel inspektorat prace na kontrolu a dal vam dychat, tak neviem ako by ste sa tvarili 😅

rosannar
2. feb 2010

katka..no ja viem, ale dal si aj vedúci, tak sa máme na koho vyhovoriť 😀

sophie1981
2. feb 2010

a sef cely den premysla, co posral, ked sa jeho zamestnanci tak tesia..... 😀 😀 😀 😀 .....

katka....naliali by aj inspektoratu....nech sa vsetci tesia spolu.... 😉

sophie1981
2. feb 2010

jasne....hodte to nanho.....vy ste mysleli, ze va pitny rezim dava.... 😀 😀 😀