Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
9. mar 2010

tak som zas tu, bola som postavit kapustnicu na obed, hodila som do seba ranajky a teraz tlacim studenstku pecat 😅

katkamarek
9. mar 2010

evit mnam kapustnica, ja kyslu kapustu milujem, pridem na obed 😀

evitkamalicka
9. mar 2010

aj my kyslu kapustu milujeme....kludne prid

katkamarek
9. mar 2010

no len to by som uz mala vyrazit, aby som stihla dojst 😀

a co torta? slubila si link 😉

slavulilienka
9. mar 2010

juuuuj eviiit, akú si mi chuť urobila....mňáááám kapustička...dnes už nestihnem, ale zajtra....zajtra si uvarím aj ja.... 😎

evitkamalicka
9. mar 2010

mam ju len na facebooku tak ak ste niektora tam tu je link http://www.facebook.com/?sk=ff#!/photo.php?pid=...

evitkamalicka
9. mar 2010

slavu ty to az tak daleko nemas tak dobehni na obed 😀

cukruska1920
9. mar 2010

Ahojte....zacala som spinit 😔

evitkamalicka
9. mar 2010

cukrus tak sup k lekarke cim skor

katkamarek
9. mar 2010

cukrus velmi? utekaj k dr. necakaj

ivanulienka81
9. mar 2010

dobre rano dievcata,
fuha ale ste toho popisali 😅
joj, kapustnicu mam aj ja rada

cukruska1920
9. mar 2010

nie vela... v nedelu sa to objavilo prvykrat... jednorazovo... bolo to take ine ako vtedy ked som to mavala v tehu pred tymto... vcera cely den nic a teraz rano ked som isla prvykrat na wc zas.... a odvtedy zas nic... k dokymu idem zajtra mam ist aj na kontrolu

rosannar
9. mar 2010

slavu...ja ako? no dobre...cítim sa dosť dobre...žiadne ťažkosti, niekedy cítim ako keby som chcela ranajky dostať von 😀

evitkamalicka
9. mar 2010

cukrus ak je to len tak malinko, tak to nemusi znamenat nic zle, ja som to tiez tak dva dni mala

cukruska1920
9. mar 2010

neviem co to moze byt..ani ma nic neboli..nemam krce nic... vcera som mala take pichoty ale len take slabucke to neviem ci mohlo mat s tym suvis... ja sa bojim uz vsetkeho ked mam take zle skusenosti... ☹

katkamarek
9. mar 2010

cukrus evitka ma pravdu, ale opatrnosti nikdy nie je dost a hlavne u teba, takze podla mna keby sa to este objavilo tak necakaj a ked nestihas dr, tak chod na pohotovost, a ked to ustalo, tak uz pockaj do zajtra. Drzim palce, len lezkaj a nic nerob. A nemas Duphaston alebo nieco? Alebo ty si budes pichat nejake injekcie?

cukruska1920
9. mar 2010

kati... dal mi utrogestan tak som si dala rovno dve.... nie pichat nebudem ..zatial...vcera som bola na kontrole na hematologii a mam to v poriadku

rosannar
9. mar 2010

cukrus....jooooj moja, dávaj si pozor a ak si myslíš, že to neustúpi, tak chod radšej k lekárovi 😉 ...drž sa moja 😉 ☹

cukruska1920
9. mar 2010

rosi...ja to neviem ovplyvnit...proste neviem preco sa mi stale opakuju taketo veci...som uz z toho nanervy ☹

slavulilienka
9. mar 2010

evit....ale mi nechajte za tanierik...bo kým prídem, bude po nej.... 😀
cukruš...fakt radšej choď...nemusí to byť nič vážne,ale pre istotu.... 😕

evitkamalicka
9. mar 2010

cukrus neboj dobre bude, len klud a pekne oddychuj a nemysli na zle 😉

cukruska1920
9. mar 2010

evit.. nemyslim na zle ale myslim ze to co ma byt clovek neovplyvni...a ty si to spinenie mala teraz v tomto tehu? ako to vyzeralo? a potom ti to preslo?

katkamarek
9. mar 2010

cukrus, tak to je fajn, ze mas utros, to je asi silnejsie alebo lepsie ako duphaston, no neviem, ale zaklad je, ze ho mas, tak len pekne oddychuj a nemysli na zle, aj ked chapem tvoj strach. Fakt ked chces mat istotu tak skoc k dr. uz dnes.

rosannar
9. mar 2010

cukrus...len bud radšej v klude, pekne si lahni, poprípade chod radšej k tej doktorke, aby si mala takú istotu

evitkamalicka
9. mar 2010

cukrus ano v tomto tehu, mala som take do hneda, jeden den trosku, dalsi den trosku a potom uz nic asi okolo 6tt

cukruska1920
9. mar 2010

porazi ma z toho uz fakt a najhorsie je ze ked sa to objavi tak ani doky nevie z coho to je... ono sa to asi ani neda vediet

rosannar
9. mar 2010

cukrus...ale zato vie zistiť, že je dieťatko v poriadku, nie?

slavulilienka
9. mar 2010

babule idem sa ja trošku poflákať po meste...idem si urobiť nejakú radosť...bol síce včera MDŹ, dostala som kvetinku, ale idem si ešte kúpiť niečo čo mi padne do oka...niečo malililililnké...🙂 a pôjdem na kávičku ku kamoške, lebo drahí mi dnes ráno šepkal do ucha, keď odchádzal do práce, aby som oddychovala, nič nemám robiť, ani upratovať, ani variť, lebo zajtra mám náročný deň a on chce aby som bola v čo najväčšej pohode...tak ho idem poslúchnuť... 🙂 kašlem dnes na domácnosť... 😠 a idem si spraviť pekný deň..tak čafteeeeeeeeeeeee zatim...a všetky Vás mám rada...keby ste chceli vedieť... 😀

katkamarek
9. mar 2010

slavuli presne tak 😉

cukruska1920
9. mar 2010

idem si lahnut ☹