Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
11. mar 2010

katka...musíš si to všetko skopírovať aj s tým enzo...

katkamarek
11. mar 2010

uz som ho nasla 🙂

evitkamalicka
11. mar 2010

ja som si aj dala zavazok, ze priberiem maximalne 8kg a tych 7-8kg mi doporuca aj lekar vzhladom k mojej vyske a vahe

ivanulienka81
11. mar 2010

evit ono je to tak, ze babo rastie a pribera ale ty o to chudnes... takze vaha ti stagnuje
ja som zatial este nic nepribrala... som zvedava kedy zacnem rast a priberat 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

ale vsimla som si, ze som schudla na zadku a bokoch, lebo mi letia nohavice zo zadku, takze asi mi vsetko ide len do bruska

ivanulienka81
11. mar 2010

a este nieco som zabudla, ja som posledny mesiac nepriberala, prave naopak asi tak pol kila som schudla

katkamarek
11. mar 2010

a ja chcem uplne maly a neprakticky, a este k tomu drahy stokke xplory 😅
ale vyzera podla mna bombovo, ale to je asi vsetko 😀

http://www.letsgostrolling.com/media/images/sto...

ivanulienka81
11. mar 2010

evit urcite je to tak... babo rastie ty chudnes... mne to doky hovoril, lebo ja som tiez v 20tt bola a prirastok na vahe nulovy

evitkamalicka
11. mar 2010

katka mne sa kociky s takym podvozkom veru nepacia, ale kazdy mame iny vkus

rosannar
11. mar 2010

katka...a ja som práve len na tú klasiku...mne sa páčia tie klasické, kde má dieťa aj prestor okolo seba 😀 ...

evitkamalicka
11. mar 2010

ja mam nas v albume....pri Adamkovi som sa dala zlakat, lahkostou a modernostou kocika a stal s prepacenim za hovno tak som rada, ze som sa ho tak rychlo zbavila

ivanulienka81
11. mar 2010

baby, ja som kociky vobec neriesila... hlboky od svagrinej, sportovy a bugina od segry 😀 nepotrpim si na cistonovom luxuse

katkamarek
11. mar 2010

No a ja by som chcela prave nieco ine, ja som ten kocik videla prvy krat asi ked ho zacali vyrabat, mala ho jedna u nas, chodila s babom do kostola a uz vtedy sa mi hrozne pacil, ale je velmi maly a k tomu este drahy. To by ma velmi mrzelo kupit kociar len preto, ze sa mi paci, no pohodlnost pre babatko je dolezita, a okrem toho nie je ani odpruzeny. Takze, to je kocik len do nakupnych centier 😀

dijefcatko
11. mar 2010

katik, no podla mna musi byt viac ako v 8tt! alebo robi reklamu na ten tehu test, ktory zazracne ukazal krasne ciarky, ked este babo ani zahniezdene nebolo! 😀 alebo to myslela tak, ze tyzden po oplodnenie, cize po uhniezdeni, co by uz bolo po vynechani menstruacie... odpisala ti?

rosannar
11. mar 2010

katka...asi tak ako píšeš...a ja ešte obdivujem také matky, sú tie kočiare aj také, že vajíčko tam vieš dať namiesto košíka a v tom kočíkajú deti, no chúďa dieťa, ved tam nemá vôbec pohodlie...to je len tíranie detí v takom, aspon podľa mna 😀

ivanulienka81
11. mar 2010

katka, kocik s malou vanickou a este ak sa ti babo narodi do zimy by som nikdy nekupovala
niektorym maminam sa 4mesacne baba nezmestia do vaniciek 😨

evitkamalicka
11. mar 2010

tak tak, my sme museli dat Adamka ako 4 mesacneho vo februari do sportoveho, lebo sa nam do toho ultralahkeho moderneho kocika nevopchal.....teraz mame vanicku o dost vacsiu a sirsiu prave preto, ze babo sa narodi v lete a v decembri uz bude mat 4 mesiace, tak aby sa tam pekne voslo aj s fusakom

evitkamalicka
11. mar 2010

aj tak po tomto druhom tehu budeme vsetko rad radom predavat, kedze uz to nebudeme potrebovat

rosannar
11. mar 2010

evit...no to sú tie moderné kočíky, výrobcovia nerozmýsľajú nad tým, že sa tam dieťa nezmesti, ked trošku podrastie, ale to je dobre len pre nich lebo si potom musíš kupiť väčší kočík a takto zle rozmýšľa veľa matiek, hlavne také mladšie, ktoré chcú byť moderné ale nerozmýsľajú do budúcna...ja taká nie som....mne sa tie moderné veľmi páčia, ale aj tie predné kolieska sú také tie čo sa ti točia dookola a môže sa stať že sa s kočím ani pohnúť nevieš, lebo sa tak sproste otočí, že s ním ani nehneš...preto ja taký nechchem 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

ros praveze otocne kolieska su velmi dobra vec, to si ja neviem vynachvalit a daju sa zablokovat ked nechces aby sa otacali

ivanulienka81
11. mar 2010

ja som Misinka nosila do pol roka v hlbokom a mal tam tolko miesta, ze tam mohol aj kotrmelce robit 😀
ale zase kocik bol velmi tazky, mohutna kontrukcia

katkamarek
11. mar 2010

ros ale ked je kocik prisposobeny aj na vajicko to nie je zle, jasne, ze nemalo by babo byt dlho vo vajicku, ale to je prakticke napr. ked ides na nakup, ale narychlo nieco vybavit, len vyberies babo s vajickom z auta, nacvaknes na konstrukciu a ide sa 😉 Ale to urcite nie na dlhu dobu.

dijef este neodpisala, ale ani tyzden po uhniezdeni by podla mna nemohla mat taku silnu ciarocku

rosannar
11. mar 2010

evit...no ja som teraz zakomplexovaná že ich nechcem tak ich nechcem 😀 ale ale nikdy nehovor nikdy... 😀

katka...no ja neviem, mne sa to zdá byť morbídne 😖 ...ale to je každého vlastná vec, ja im to doho nemôžem hovoriť 😀

rosannar
11. mar 2010

baby, v pondelok idem do prvej poradni, ale sestrička mi nič nevravela, či mám priniesť aj moč, alebo niečo také...netreba tam nič zobrať? poradte mi 😒

evitkamalicka
11. mar 2010

ros a za dalsie treba pozerat ci ti vojde kocik do vytahu a do kufra

evitkamalicka
11. mar 2010

ja nosim na kazdu poradnu moc, ale je mozne ze u vas budes cikat az tam do poharika, kazdy to ma inac

ivanulienka81
11. mar 2010

ros, ja moc nenosim, cikam tam a inac nic netreba, pripadne sa odvaz doma, ale tam maju vahu urcite

rosannar
11. mar 2010

evit..no do výtahu nevojde, lebo nemáme výtah 😀 no a to auto je fakt problém, lebo my máme škodu fabia hatchback, ciže krátku a tam je kufor len taký maličký tak som zvedavá, či sa donho nejaký zmestí 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

ros veru, fabia ma mensi kufor ako nasa felicia

rosannar
11. mar 2010

iva..no lebo ked som šla ku dokyni, že či som fakt tehu, tak som šla ako posledná pred poradnou a potom tam boli aj tehulky a pýtala od nich moč...a aj váhu ale ja sa vážim skoro každé ráno, tak to sa tam nebudem musieť 😀