Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
11. mar 2010

No ukaze az "prax" aka budem 😅

A vyvinove obdobia si musim este nastudovat ako vidim 😀

ivanulienka81
11. mar 2010

katka ja som si myslela, ze to bude jednoduchsie 😖
normalne sa teraz bojim aby som nemala take dieta ako boli tie, co chodila v tv Pestunka ☹

katkamarek
11. mar 2010

ivanka cosi pipi? Na take ani nemysli, ja ked som to pozerala, tak na vine boli dost aj rodicia, lebo vela dovolovali 😉

ivanulienka81
11. mar 2010

papam horku belgicku cokoladu vraj 86% ... no neviem ako si niekto moze na tomto pochutnavat

ivanulienka81
11. mar 2010

katka, ja uz mam stresy, lebo mne muz hovori, ze mu vsetko dovolim 😠

evitkamalicka
11. mar 2010

veru treba byt aj troska prisnejsi, lebo deticky su prefikane a velmi rychlo si na to zvyknu

katkamarek
11. mar 2010

ivanka, tak musis byt prisnejsia, aby maly videl, ze si nemoze robit co chce, a kto je autorita 🙂

katkamarek
11. mar 2010

inak, ja ake mam plany, tak ja mojmu dietatu nedovolim z domu vyjst asi do 18tky 😀 a potom len do desiatej vecer 😅 a bude sa hlasit kazdu hodinu

evitkamalicka
11. mar 2010

katka tak to ja zas nie, ale urcite napr. 10 rocny nebude von do desiatej

ivanulienka81
11. mar 2010

baby vsak ja mu kazdy den hovorim, ze ja som tu sef nie on, aj po prstoch uz dostal, ale zase som nazoru, ze vsetko mu predsa nemozem zakazat, ze som mu dovolila otvarat skrinku v kuchyni, noaco, vsak su tam len igelitove tasky a druhu som mu urobila s dozami a miskami.... nech sa hra, do ostatnych nemoze

ivanulienka81
11. mar 2010

baby my sme uz dohodnuti, ze ho v 15-ke posielame na intrak

katkamarek
11. mar 2010

evitka, tak ja jasne, ze prehanam, ale proste ja budem prisna 😅

evitkamalicka
11. mar 2010

ivka, ale to hranie je ok

ivanulienka81
11. mar 2010

no a muz mi hovori ze mu vsetko dovolujem, lebo krpcek sa tam chce pchat akurat vtedy ked ocko kraluje v kuchyni pri linke a on to tak nazyva, ze mu vsetko dovolujem, ja som inac sekera, aj s muzovym synovcom ked sa hrame napr. karty alebo damu, tak ho nenecham vyhrat, viete ako zuri vtedy, lebo vsetci ho nechavaju vyhravat stale ale na druhej strane viem aj velmi zmaknut... a tam mame tan kamen urazu, buvkanie v postielke

mateli
11. mar 2010

Ros: baby citam si vašu diskusiu o kočíkoch, súhlasím a tým, že tie najmodernejšie sú nie veľmi pohodlné pre bábo a voziť krpca vo vajíčku je blbosť, ale ros chcem ti len poradiť, premysli si ešte tie otočné kolieska, je to supervec, ja som take nemala a kvoli tomu som menil kočík. S hlbokým som ešte vydržala, ale ked bola vačšia a dala som ju do športoveho a ona už bola dosť ťažka, tak dvihat celý kočík aj s nou v každeh zakrute, bolo dosť nepohodlné. Neboj ked tie kolieska budu dosť veľké a budú sa dať zafixovať, tak nebudeš mať v terene vobec problem, ani v snehu. JA som ich na golfaci ani nikdy fixovat nemusela a nemala som v terene problem a to pohodlie pre mna, to sa nedalo ani porovnat, ako super sa mi kočíkovalo a malá mala rovnaké pohodlie, ako v tom bez otočných koliesok. Nechcem sa to do toho starať, chcem ti len poradiť z vlastných skúseností, mala som aj taký aj taký a ten bez otočných by som už nekupila. Aj kamoška si nechala poradiť a teraz si nevie vynachvalit. Mne nemal kto poradit a ze by mal mať kocik otocne kolieska, to ma nenapadlo, tak som to hepedo dvihala v každej zakrute, co mi islo dost na nervy.

jika80
11. mar 2010

babyyyyyyy, sa musim pochvalit 🙂 dnes mi dosla prva mrska po kyrete a uuuuuuplne presne na 28. den 😀 😀 😀
este dve a uz sa snaziiiiime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

tak tak otocne kolieska su na nezaplatenie

katkamarek
11. mar 2010

jika super, tesim sa s tebou 🙂

evitkamalicka
11. mar 2010

jika parada

jika80
11. mar 2010

katka - dakujem, ja som pomaly tak vytesena akoby som si nasla dve ciarocky 😀
ale tak som sa bala, ze zase budu nejake komlikacie a bude mi blbnut cyklus, tak preto sa teraz taaak tesim 😀
28. dnovy cyklus som nemala uz si ani nepamätam 🙂

katkamarek
11. mar 2010

jika, ved jasne, ze je to dovod na rados, ja sa aj z kazdeho pozitivneho ovu testu tesim, ako by to bol tehu test

mateli
11. mar 2010

Halo ste tu niekto? No Ivi, moja mala bude mat tri roky a doteraz ju uspavam len ja, s muzom nechce. Tiez som si ju zle naucila. A to spavanie o siedmej, no mne tak mala nezaspi, ani ked cez den nespi. Ak nespi cez den, tak zaspi najskor o deviatej.
Edit som si vsimla, ze mame rovnoko stare baby, beatka j tiez aprilova, kedy presne je narodena? Moja Natalka je dvansteho.

mateli
11. mar 2010

Jika to je super, ja som tiez tak dostala, presne 28 dni po kyrete, potom sme cakali dva mesiace, ako aj ty mas v plane a teraz sa nam od novembra nedari. Je mi to divne, mala bola na prvy suo, aj to druhe tehotenstvo a teraz nic a nic.

edita84
11. mar 2010

Ahoj mateli Beja je 18 aprila 🙂

jika80
11. mar 2010

mateli - no uvidime ako to bude u nas 🙂
edit - jeeeeej, bejka ma krasny datum narodenia - my sme mali 18.4. svadbu 😀

edita84
11. mar 2010

jój tak to je fakt krásny dátum 🙂

ivanulienka81
11. mar 2010

dobry vecer dievcata

edita84
11. mar 2010

ahoj 🙂

evitkamalicka
11. mar 2010

dobry vecer a zaroven hned aj dobru noc, odpadavam do postele 😀

edita84
11. mar 2010

evit to si tu dlho pobudla 😀