Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
18. máj 2010

babyyyyy, asi som cítila prvý pohyb drobca...najprv som cítila také kopanie asi 3krát a potom sa ako keby prevrátil 😀

evitkamalicka
18. máj 2010

ros jeeeej gratulujem

rosannar
18. máj 2010

evit...dakujem....hádam to už bol náš boxer 😀 a dúfam, že to spraví aj ked prídem domov, aby aj mužík si užil 😀

evitkamalicka
18. máj 2010

ros neboj, teraz to bude kazdym dnom intenzivnejsie

rosannar
18. máj 2010

evit...tak dúfam, že áno...len škoda, že som nestihla tie kopančeky, držala som si bruško ale nestihla som ich, ale boli vždy na tom istom mieste a potom sa aj na tom istom mieste ako keby otočil

sophie1981
18. máj 2010

ros....no...a uz je to tu...o chvilu budes stonat, nech aspon na chvilku nekope..... 😅 ...blahozelam.... 😉

rosannar
18. máj 2010

sophie...jaaaaj, ale sa teším...hádam to nebol len preľud 😀

rosannar
18. máj 2010

halooo halooo.....

rosannar
18. máj 2010

no vidím že kašlete na mňa, tak aj ja kašlem na vás 😀 😀 ...ale nie...už idem domov...konečne 😀 večer sem skočíím 😉

katkamarek
18. máj 2010

jeeej ros, tak to je pekne 😵 , az som ja zacala citit "pohyby" ako som si to predstavila 😀

sophie1981
18. máj 2010

katka.... 😀 ...si sa vžila..... 😀 😀

katkamarek
18. máj 2010

ahoh sophie, hej, uplne ma "zacalo babo kopkat" 😀

sophie1981
18. máj 2010

aj mna kope...hlavne vecer, ked sa napcham kadecoho a potom sa to v crevach prevaluje..... 😀 😀 ...co je dooost casto..... 😝

edita84
18. máj 2010

ahoj sophie hej to aj mňa zvykne kopkať

rosannar
18. máj 2010

noooo baby, ja som vás ale naladila 😀 ...som rada 😉 ...no len drobec sa odvtedy nepohol ☹

evitkamalicka
18. máj 2010

ros neboj, on sa rozhybe

rosannar
18. máj 2010

evit..no hovorím si stále, že tie kopance ho asi unavili tak oddychuje a spinká aby potom zase nabral sily a poriadne ma dokopal 😀

vejinka
18. máj 2010

rosa urcite sa tam vrti ako vrtula...alebo ako moje vcea na sone...a to som vobec ale vobec nic necitila a on tam robil akrobaticke kusky 😀

rosannar
18. máj 2010

vejinka...čaukooo.....no to dúfam...ale radšej nech si pekne oddýchne aby potom zajtra ráno mohol pekne kopkať aby aj ocinko videl že aký futbalista bude z neho 😀 (aj o tom malom hovorim ako keby som vedela, že to bude chlapček 😀 )....no ale zajtra som s mm len ráno a potom až na druhý den ráno, lebo ide na 2 do práce lebo má školenie a potom má nočnú...bude mi smutno ☹

vejinka
18. máj 2010

rosa sak nebudes sama...budete dvaja 😉 inak hodila som fotku brucha do albumu a zda sa mi mensie... 😔

vejinka
18. máj 2010

a nejake neforemne...capate 😅

rosannar
18. máj 2010

vejinka....čo trepeš že malé....ved ti dobre narástlo oproti tej poslednej fotky 😉 ...krásne sa gulatíš 😀

doooobre..idem hodím sprchu 😀 aby som stihla ordináciu 😀

vejinka
18. máj 2010

tak asi len ja som slepa jak patron 😔

sophie1981
18. máj 2010

caute....

ros, nechci do neho, aby kopal stale....daj mu oddychnut.... 😀 ...a to nic ze o nom hovoris, ako o nom....aj my sme hovorili on a narodila sa Katka.... 😀 😀 ...sme do konce nevedeli, co to bude...nechceli sme...a aj pri druhom sa necham prekvapit.... 😉

vejinka....trosku podrastlo......super, ze vsio ok....

edita....akurat ma kope to -moje- decko......ja.....som zozrala uhorkovo-paradajkovy salat s fetou.....tak to budu len kopanice.... 😀

inac som sa dala na Zumbu...som si taaak super vyvertrala hlavu.....a vyskakala, vypotila asi 2 kila.... 😀 😀 ....takze netehule, ak mate niekde v okolo odporucam..... 😉 😉 ,,,relax psycho a fyzicno rehabilitacny.... 😀 ....a este k tomu budete krasne stihle.....hotove herecky...a ked otehotnieme. budeme tie naj tehule na svete..... 😀 😀 😀 ....hotove sexice-hrosice.... 😀 😀

janirea
18. máj 2010

ahojte,
trosku som prisla na vas nazriet, nech nechodim len do tych pesimistickejsich tem,,,tak tu trosku od vas nacerpam energiu 😅
ja mam aspon trochu lepsiu spravu,,,,,dnes sme mali jednu konzultaciu s lekarom ktoremu doverujem a po vsetkych vysetreniach co zatial mame vyzera, ze sme ok,,,jednoducho sme boli len dalsie cislo do statistiky 🙄
mne sa uz maternica dostava na svoje miesto a doky odporuca vyskusat sledovat foliky a nasledne dostaneme zelenu na snazilkovanie a nemusime cakat pol roka,,,,ze to je uz zastaraly nazor,,,co ma aj potesilo aj nastrasilo, ze mozno este v tomto roku budem cakat dve ciarky 😅

ros,,,gratulujem ku kopancekom,,,je to radost 🙂

sophie1981
18. máj 2010

jani.....super sprava.....ze o chvilku mozte snazilkovat..... 😉 ....ale najviac bude zalezat na tebe, ci sa na to snazilkovanie budes citit......sama sa rozhodni, nenechavaj sa ovplyvnit....ty najlepsie vies kedy ja ten spravny cas..... 😉 ....a bude to dobre...uvidis....

janirea
18. máj 2010

sophie,,,to ano, to mas pravdu,,,ked bude ten cas, tak sa uvidi ako budem na tom,,,ale v konecnom dosledku ma aj to potesilo, ze nemusim zase na nieco dalsie cakat, pretoze mne prave to cakanie lezie na psychiku

rosannar
19. máj 2010

janirea...ahoooj, som rada, že si nás prišla pozrieť 😉 ....dakujem za gratuláciu, aj včera večer ma malé ako keby poškrabkalo na bruško 😀 a inak ako sa cítiš?

evitkamalicka
19. máj 2010

dobre ranko

rosannar
19. máj 2010

evit...ahoooj