Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
29. dec 2009

no je pravda, ze som tam uz davno nebola. mne zistili zvyseny prolaktin, ale vraj ovulacia prebieha. folik mal 20 mm. aj hodnoty neviem coho jej ukazovali, ze ovulacia prebieha.
moj nemal dobry spg. neviem ci aj to nam brani. papa vitaminy

katlinn
29. dec 2009

MM je našťastie ok, takže mám "maslo na hlave" iba ja ☹ Desím sa to ho, že sa to nepodarí a zo všetkých tých vyšetrení ma potom trafí... Teraz čakám na mrchu, kríže ma bolia na zbláznenie.... Ja by som na tvojom mieste ešte išla za lekárom, či sa niečo nezmenilo,

slavulilienka
29. dec 2009

krásny dník všetkým dámam....ja dnes takto..: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6....baby mňa tie prsia fest bolia...fest.. 😢 ešte ma takto neboleli...myslíte že by som mala ísť k dokyne? čo ak mám rakovinu? 😖

ivka1984 ja som prisťahovalec , čiže nie som čisto Martinčanka....ja som z Oravy/Tvrdošín/, ale bývam v MT už tri a pol roka..bývam priamo v centre..

sophie1981
29. dec 2009

caute.....Ivankam dodatocne vsetko naaaaj.... 😉

tak u nas nic nove......mrcha by mala byt 15. januara, tak uvidime ci dojde....

k tehu nevolnostiam....ach jaj, ja som nebola ta stastna na klud....zvracala som od 6tt do 30tt.....pravidelne...potom uz len sporadicky, ked som skombinovala brutalne veci....to by sa asi aj netehu clovek zgrgal..... 😝 ...ale zvladlo a to....nejedla som maso, omacky.......iba ryzu, cestoviny(vsetko ciste)....tony paradajok a jablk........do 16-18tt som bola pozadu s kileckami oproti povodnej vahe...potom sa to robehlo.....pribrala som 11kg....co mi bohato stacilo a aj teraz 10 mesiacov po porode mam nejake 4 kila na sebe a nemozem sa ich zbavit ani za nic.... 🙄

ivka1984
29. dec 2009

slavulilienka nestras..... aku rakovinu? k dokyne chod ale rakovinu nespominaj.... jaj tak no ja byvam 16 km od MT

slavulilienka
29. dec 2009

Ivi ja asi počkám na termín mrchy čo je cca 5-6 dní, možno mám len tento mesiac taký predmenštruačný syndróm a potom uvidím...ak to ani potom neprejde, tak pôjdem...alebo klopnem susede a poradím sa...., ona je moja gynekologička a býva hneď oproti mne.. 😀 len ju nechcem pre každú blbosť otravovať... 😒

lilix
29. dec 2009

slavulienka presne tak. na rakovinu ani nepomysli..!

ivanulienka81
29. dec 2009

sophie, aj my necakame mrsku 15.1. :D
ja som cez tehu pribrala peknych 8kg, po porode som mala este o 2 kg menej ako pred otehotnenim, tak som sa fasa citila, ako som prestala kojit tak sa 4kg na mna nalepilo spat, ale je pravda ze aj vela nezdraveho papam, cokoladu a chipsy 😅

ivka1984
29. dec 2009

no tak kpotom kde je problem 🙂 zajdi za nou a uvidis.... nooooo a mozno si tehu 😉 ivanulienka urcite nedojde neboj

lilix
29. dec 2009

slavu mne nejde otvorit graf

slavulilienka
29. dec 2009

ivi ja už si dopredu nejdem nič namýšľať, lebo toľko sklamaní som už preto zažila...počkám na mrchu a keby nedošla, tak potom skúsim testnúť..., ale ak ju len tak náhodou stretnem na schodoch , tak sa opýtam.. 😉

evitkamalicka
29. dec 2009

slavulienka kludne mozes byt tehu ak ta velmi bolia prsia, mna tiez priserne bolia, neznesiem ani podprsenku na sebe a odkedy som tehu ani ju nenosim

lilix
29. dec 2009

slavu bude podla mna tehu. ale pssst. ja som bosorka, sak evit! 😀

slavulilienka
29. dec 2009

evit a bolia Ťa rovnako?,alebo Ťa bolí niektorí viac...., lebo mňa pravý bolel aj skôr aj viac a potom sa to vystriedalo.., no a momentálne je to na dotyk viac znovu citlivé na tom pravom....podprdu nenosím ani ja po dome, keď niekam idem si dám, ale predtým som nosila aj doma, teraz radšej nie... 😒

slavulilienka
29. dec 2009

lilix, dúfam, že si dobre pobosorila... 😀

evitkamalicka
29. dec 2009

mna boli troska viac lavy

ivka1984
29. dec 2009

no podla mna kludne mozes byt tehu... 😉

slavulilienka
29. dec 2009

a mala si aj taký pocit, že ťa bolia až kosti od prsníkov až po kľúčne kosti? nehnevaj sa , že vyzvedám, len porovnávam... 😉

lilix
29. dec 2009

slavu schvalne som zvedava, ak budes tehu, otvorim si vestiaren u lilix. 😀

slavulilienka
29. dec 2009

😀 no to by si mohla...., ale myslím si , že nie som....okrem tých prsníkov nič zvláštne necítim...žiadny taký ten pocit..., možno len nejaká hormonálna zmena sa u mňa deje, alebo nejaký zápal...uvidíme.

evitkamalicka
29. dec 2009

slavulienka aj hrudnik a chrbat ma z toho boli, lopatky no proste cely clovek ani spat sa mi poriadne neda, lebo ja spim tak na polobrusku

slavulilienka
29. dec 2009

☹ evit ja už som z toho magor...., ale jedno viem iste, že ma bolia... 😀 , včera si drahí položil hlavu len tak na mňa a chcel mi len tak jemne bozkať prsník, som myslela, že z kože vyletím....len sa tak šuchol nosom o ten pravý a hrozne ma to zabolelo...ten ľavý v pohode...bože toto predmrchovské čakanie je najhoršie.. ☹

evitkamalicka
29. dec 2009

slavulik no este to nejaky ten tyzden vydrz ked chces mat istotu

slavulilienka
29. dec 2009

evit viem...nič iné mi neostáva...musím sa niečim zamestnať, aby som na to nemyslela....asi sa idem prejsť do mesta..., na poštu, skrátka na čerstvý vzduch.

evitkamalicka
29. dec 2009

ja som zas rada, ze oddychujem a nikto ma nikam nedostane, cez sviatky som si absolutne neoddychla prave naopak, 26.12. sme mali este aj oslavu muzovych narodenin, vcera som este robila jednu tortu na objednavku a uz ma ani nehne nic robit, aj teraz pustil pracku muz 😅

jika80
29. dec 2009

dobre ranko
tu moj zaseknuty grafik 🙂 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
tak sme dnes s drahym testovali a ciarocka je pekne tmava 🙂 taaak sa tesim, som uz volala lekarke a som objednana na 4.1. 😵
ros - to je mi veeelmi luto, ze mrska prisla ☹
slavuli - mna tiez hrozne bolia prsia, raz viac jeden, potom druhy

evitkamalicka
29. dec 2009

jika super, tesim sa s tebou

ivka1984
29. dec 2009

jika no super aj ja idem 4.1. k dokymu

jika80
29. dec 2009

dakujem evit, je to naaaadherny pocit 😵

slavulilienka
29. dec 2009

moooooja, evit veď ale Ty máš právo byť unavená...piekla si pre celý Váš okres dobreženie, chystala si Vianoce a nezabúdaj , že si tehu, takže kašli na všetko a oddychuj...Ja som momentálne sama doma, tak mi už prepína, drahí je v práci, deti sú u ex až do Silvestra a kocúr sa už tiež so mnou nechce hrať, bo dostal od Ježiška myšku na hranie, tak ma má na háku.. 😀 kamošiek tu moc nemám, robota zatial v nedohľadne, tak sa už asi aj nudím či-čo.. 😒