Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
23. nov 2009

janirea
realitka ide proti nám a nie s nami...

dijefcatko, sabik
dakujem vám....ale asi zavolám tej majitelke a spýtam sa jej...

evitkamalicka
23. nov 2009

ros, ale podla mna je to len na vas ako to napisete do zmluvy, ako sa dohodnete

evitkamalicka
23. nov 2009

ja by som nikdy byt cez realitku nekupovala, zbytocne predrazene

janirea
23. nov 2009

no pravdu povediac,,,ja som mala s realitkou len raz docinenie,,,,a nikdy viac,,,isli mi na nervy,,,este za sluzby zhrabnu poriadne prachy a spravaju sa niekedy otrasne

evitkamalicka
23. nov 2009

co dnes budete papat na obedik?

sabik
23. nov 2009

evit, uvidime cim prekvapi firemna jedalen.. ziadna lakava predstava to nie je.. ☹

janirea
23. nov 2009

ja tiez pojdem nazriet do nasej jedalne,,,,ale ništ moc na vyber,,,,,radsej si z domu nosim

slibby
23. nov 2009

ahojte 🙂 , no ako pozeram poctivo sa vsetky snazite, uz aj my konecne teraz zacneme 😅 a snad sa aj rychlo zadari, ja som si doteraz v ramci ochrany robila len ovu testy kedze bt nie je pre mna, kedze moj spanok je kvoli robote dost nepravidelny, ale aspon viem, ze po tabletkach sa cyklus hned dostal do normalu.
a obed sa u mna zase nekona, kedze len pra mna sa mi varit nechce, maly ma obed v jasliach tak to zase isti vecera 😝

rosannar
23. nov 2009

evit...no my sme byt kupili na 33 000,-- eur a to je velmi dobra cena na to že sa to kupuje cez realitku...ináč u nas idu byty od 40 000,-- eur hore...

evitkamalicka
23. nov 2009

mne sa dnes nechcelo varit tak mam pizzu a Adamko mal ovsenu kasu so skoricou

cukruska1920
23. nov 2009

ja mam dnes dusene masko so zeleninkou

evitkamalicka
23. nov 2009

cukrus dnes mas volno?

janirea
23. nov 2009

masko s cesnakovou omackou sme my mali vcera,,,,,ja mam tak strasne rada cesnak,,len cez tyzden ho nemozem, aby sa v kancelarii na mna nestazovali 😀,,,tak aspon cez vikend

cukruska1920
23. nov 2009

evit...ee...tento tyzden mam poobednu 😝 od jednej...takze okolo pol aj pat pojdem..sa mi nechce...este mi je aj zle...som dostala

evitkamalicka
23. nov 2009

jani aj ja mam rada cesnak

janirea
23. nov 2009

cukrus,,,no nezavidim,,,a poobede neviem ako by som robila az do vecera,,,,fuu ha

evit,,,mne cesnak strasne vonia,,,,,,som ja šiši 😀

evitkamalicka
23. nov 2009

ja som dnes rano mala ranajky ako drevorubac, sama seba nechapem....slanina, horcica, chlebik, mala som taku strasnu chut 😅

cukruska1920
23. nov 2009

jeeezis dievcence nedrazdite...ja som sa dala na dietu...ale uz teraz pochybujem ze ju vydzim 😀

evitkamalicka
23. nov 2009

cukrus kasli na dietu, dobre sa najedz 😀

dijefcatko
23. nov 2009

ja este na obed iba pojdem, ale som fest hladna, myslim ze mam kuracinku alebo take nieco.
čo sa týka realitiek, my sme kupovali cez nich a nemenila by som. Ked si predstavim, kolko roboty by som s tym mala ja a ja by som nevedela, co a ako, asi by som sa zblaznila. Priprava predkupnej zmluvy, potom kupnej, behanie do banky a na kataster, vybavenie znaleckeho posudku, konzultacie s pravnikom, notarom, ja by som za zblaznila. Som rada, ze to urobili za mna. Jedine, co som urobila sama, bola ziadost o uver a podpis kupnej zmluvy. Este aj kolky kupovali za mna. Navyse som sa nemusela bat, ze ma predavajuci oklame...

lilix
23. nov 2009

avojte. evit slaninaa, dnes som mala aj ja na nu chut, ale v robote ziadnu okrem na pupku, stehnach a na zadku nemam 😀 😀 😝 😀 😉
ja som mala husacinku na obed. taky lajtik obed 😀
beby dnes mam skusku, tak na mna myslite prosim po 16h.

edita84
23. nov 2009

teraz som sa vrátila s našim malým Leom boli sme u zverolekára na inekciu a ocinko uspáva malú raplošku toto decko jednoducho nechce spať a oči jej klipkajú už mám z toho také nervy že by som len revala aj v noci sa k nám nasťahuje a ešte ona mi povie aby som jej dala môj vankúš kope a háda sa a to v noci o 3 juj neviem už čo s ňou robiť už som ju nechala aj revať a nič. ale teraz som nejaká citlivka lebo sa mi len plakať chce nad všetkým 😅

kojzarik
23. nov 2009

ahoj kocky tak uz mam po operacii zvladla som to celkom dobre az na to ze som im tam dva krat odpadla , este som trosku ubolena ale snad to coskoro prejde

evitkamalicka
23. nov 2009

edit u nas nastastie spanok nie je problem

edita84
23. nov 2009

kojzarik vitaj späť jasne to prejde
evit závidím ti že malý dobre spí

kojzarik
23. nov 2009

edita84 dakujem

jaj ale uz je to lepsie ako tie zachvaty

edita84
23. nov 2009

tak to verím aj mamka to hovorila po laparoskopii a odvtedy je ok a je tomu aspoň 10 rokov čo jej to robili.

evitkamalicka
23. nov 2009

kojzarik uz bude len lepsie

kojzarik
23. nov 2009

ach baby vecer uz konecne budem aj z malim az mi tazko bolo tak dlho bez neho

janirea
23. nov 2009

kojzarik ahoj 🙂
som na teba myslela, ze ako si to zvladla,,,tak nech sa rychlo zotavis nech si rychlo fit