Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ludka_r
30. dec 2009

Ahojte, tak sa konečne ozývam po sivatkoch. U nás nič nové, včera sme boli u doktora, ale žubrienka ma zas nahnevala, keď som na sone takmer nič nevidela.. 😒 Tak už ju začínam presviedčať, nech ma nehnevá a začne aspoň kopať, lebo je akási tvrdohlavá..
A vy sa ako máte???

lilix
30. dec 2009

ludka ahoooj. sme radi, ze si na nas nezabudla. 😅

sophie1981
30. dec 2009

cau zeny.....nooo......vonku bielo...zatial....uvidime ako bude zajtra....nam sa pokazilo auto....a este stale nieje opravene, tak tcime doma.....teraz, ked mame kde ist na navstevy tak nemozme.... 😝 🙄 ...no co uz

ivanulienka...to si nepribrala skoro nic....ja som dokazala pribrat 8kg, ked sme sli domov na sviatky a 10 dni som len zrla ako prasa..... 😀 😀 😀 😀 😀 .....

inac ja sa citim ako o 10 kg vacsia ako pred tehu a porodom.... 😝 ...a teraz po svitkoch.....aj dobre ze aj vaha nam odisla....aspon nemozem depkarcit.... 😝

sophie1981
30. dec 2009

co robite na slivestra?

evitkamalicka
30. dec 2009

bibka u nas je uz po snehu, dnes sa vsetko roztopilo a doobedu prsalo a na Silvestra budeme doma gaucovat len ja, muzik a Adamko, ale ten bude urcite spat

jika80
30. dec 2009

caute babky
my budeme tiez na silvestra sami doma, nieco dobre si navarime,spravime peknu romanticku atmosferu, o polnoci pozrieme vonku ohnostroj a pojdeme hajat 🙂

lumimi
30. dec 2009

zdravim dámy,
nejako nestíham toho koníka cez sviatky.
ale mam otazku, tak som sem kukla - bola ste niektorá už na NT ultrazvuku v ružinove?

kojzarik
30. dec 2009

ahojte tiez akosi nestiham a kedze zajtra nepridem urcite tak chcem zazelat vsetko dobre do noveho roku

my ideme na silvestrovsku zabavu , este pokial niesom tehotna , aspom sa trosku odreagujeme

edita84
30. dec 2009

ahoj kojzarik aj tebe aj ostatným dievčatám prajem všetko dobré do nového roku a hlavne aby všetci boli zdravučký a snažilkám aby už neboli snažilky ale tehulky.

slavulilienka
30. dec 2009

ahoj edit....aj ja TI prajem všetko dobré, hlavne zdravíčko a pozitívne testíky... 😉

lilix
31. dec 2009

helou

edita84
31. dec 2009

ahojte kde strávite silvestra?

lilix
31. dec 2009

ahoj edit, dobra otazka. v praci. ble 😝

edita84
31. dec 2009

aj dnes ešte robíš júj to ti nezávidím a čo pracuješ ked sa môžem spýtať?

jika80
31. dec 2009

dobre rano babulky
tiez vam vsetkym zelam pekny silvester a nadherny novy rok 2010 plny splnenych priani 😉

lilix
31. dec 2009

pohoda, uz som si zvykla. ved sa nejdem pretrhnut. troska porobim, troska s vami popisem, troska pofacebookujem. a padam dom.

lilix
31. dec 2009

ahoj jika. tak ako sa citis? priznaky?

edita84
31. dec 2009

lili to je super.
ahjoj jika ako sa máte?

jika80
31. dec 2009

ahojte
citim sa v pohodicke - zatial, len som hrozne unavena, v kuse ma pobolieva podbrusko a prs sa nemozem ani dotknut, v pondelok idem k lekarke, tak uz som hrozne zvedava, ci uz bude vobec nieco vidiet
posielam do noveho roka cerstve tehu virusiky " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " 🙂

lilix
31. dec 2009

no konecne nejake tehu virusiky.. v poslednej dobe ich zabudli baby rozdavat. dakujeme. 😅

edita84
31. dec 2009

diki jika už ich chytám " " " " " " ale nechám aj ostatným snažilkám 🙂
🙂

snow.angell
31. dec 2009

chci se zeptat 2 dny bazálka 37,3, předevčírem 37,1, včera 36,6 a dneska 36,9 myslíš že by mohlo jít o zahnizďování vajíčka?

edita84
31. dec 2009

snow a kedy čakáš mrchu?

snow.angell
31. dec 2009

4.ledna ☹

lilix
31. dec 2009

a co tak smutne snow? ja ti to takto neviem, musela by som vidiet graf cely

snow.angell
31. dec 2009

lilix
průšvih je v tom že sem teprv začala měřit ☹ měřím 4 den ☹

evitkamalicka
31. dec 2009

dobre ranko

aj ja posielam cerstve tehu virusiky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

edita84
31. dec 2009

Ahoj evit ako sa dnes máte?

katlinn
31. dec 2009

Ahoj baby. Tak ja mám konečne dva bodíky v grafe 🙂 Slávnostne ich spájam čiarkou 🙂 🙂 🙂 Ale inak prišla som na to, že svoje tušáky a očakávania mrňúsika by som pred MM mala maskovať lebo on tento mesiac ozaj čakal, že z toho niečo bude. Som mu zbytočne hlavu poplietla ☹
A inak už celkom od veci ale pri dnešnej dobe kadejakých pedofilov ja nepochopím baby ktoré dávajú do verejných albumov nahé fotky svojich detí ešte aj s detailami (ak mi rozumiete). Možno sa do zdá niekomu chutné, ale ...

evitkamalicka
31. dec 2009

mame sa dobre, len troska unaveno.....dnes som sa postavila na vahu a dokonca sa mi podarilo cez Vianoce schudnut co je teda velky uspech, takze mam -1,5kg zatial od zaciatku tehu