Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lumimi
11. feb 2010

ros ako každý na niečo verí - ja nosím so sebou taký jeden gaštan čo mi dala jedna pani vo vlaku ked som sla na skusku a priniesol mi štastie, tak verím že ked ho mam tak je dobre 🙂 podla mna funguje to na čo sa verí - inak by nebola homeopatia 🙂
to s tou červenou stužkou ani nepoznám...

krisruska
11. feb 2010

Ale neviem pochopiť, ak má pravidelnú menštruáciu, tak ako nemôžem mať ovuláciu?!

katkamarek
11. feb 2010

kris to neviem ani ja pochopit, ako je to mozne 😒

rosannar
11. feb 2010

lumimi...no červenú stužku dávajú malým detom aby ich neuriekli...a tak som si ju dala aj ja, aby neuriekli ani mna a ani to malé v brušku 😉

lumimi
11. feb 2010

krisruska možno tvoja hladina LH (luteinizačného hormonu) nedosahuje dostatočných hodnot - robili ti už testy na funkciu hypotalamu?

rosannar
11. feb 2010

dobre babulky, ja sa pomalicky chystám domkov, zajtra mám dovolenku, tak si to tu užite, ak neprídem cez víkend, tak prajem každej krásneho valentína, pekne si to užite a snažilky narobte detičky a tehulky, nech vás vaše detičky v brušku poslúchajú...majte sa krásne a pekný víkend..paaaa 😉

lumimi
11. feb 2010

ros-no vidiš, to ani neviem, ale ako hovorim, doležite je čomu veríš. tak ju pekne nos aby mimi bolo OK 🙂

lumimi
11. feb 2010

ahoj ros, pekný víkend aj tebe 🙂

krisruska
11. feb 2010

Zatiaľ nie, lekár ma poslal hneď do Gyn fivu. Som tam objednaná a musím čakať, čo tam so mnou porobia. Majú veľa pacientov, tak termín mám až o mesiac.
Ak by to mala mať nasvedomí hladina LH, tak liečba je aká?

lumimi
11. feb 2010

kris - to zaleží kde je porucha, ale ak maš pravdelnu menstruaciu ako si pisala tak možeš mať "normogonadotropnú anovulaciu" a to znamená že hladina FSH a LH su rellativne v norme ale je porucha v sekrecii hypotalamom - ktorý si robí čo chce a vypušta ich hociako a nie v pulzoch ako by mal - a lieči sa to antiestrogenmi napr. klomifencitrat - ktorý sa dáva aj ženám s polycystickými ovariami.potom sa kontroluje či dochádza k dozrievaniu folikulov.
ale však ta vyšetria a prídu na to. a tvoj doktor ti nerobil ani hladinu prolaktinu? alebo všetko nechal na to centrum?

lumimi
11. feb 2010

ale naozaj je to individualne...

krisruska
11. feb 2010

Hej všetko nechal na nich, že ma nechce trápiť a tam mi budú vedieť poradiť. Čiže po absolvovaní liečby, by malo byť všetko v poriadku. Nikdy by som si nebola pomyslela, že budem mať taký problém otehotnieť. Teraz keď počujem tie baby, ktoré sú zabezpečené, otehotnia a chú ísť na potrat...tak mi je strašne smutno. Ten to chce nemá ten kto nie, tak... 😒

evitkamalicka
11. feb 2010

tak som si pospala, hlava troska lepsie, ale aj tak furt pobolieva, tak som aspon troska pozehlila a za hodinku sa chystame na velky nakup

lumimi
11. feb 2010

neboj, ja si myslim že tam bude len malý problém ktorý sa upraví. daju ta dokopy a do roka budes mat drobca.

lumimi
11. feb 2010

evitka, mna bolela hlava v utorok, som si musela dat paralen aby som mohla fungovat...

evitkamalicka
11. feb 2010

lumi ja som v noci zozrala dva, prvy zabral a druhy uz nie

lumimi
11. feb 2010

moja uboha... tak snad už mas len dozvuky. možno ti čerstvý vzduch vonku pomože.

evitkamalicka
11. feb 2010

no snad, potrebujem sa poriadne vyspat, ale dnes vecer este musim varit a zajtra okolo obeda dojdu nasi, ale poprosim muzika aby dal malemu rano papat a ja budem spat

janirea
11. feb 2010

pekny vecer zienky, klabosite ? 🙂

my sme dnes boli na krv a potom som bola v robote cez vychadzku, bolo treba par veci odovzdat kolegyni. Boze baby, v kancli bol totalny chliev, bordel ako v tanku, moj kolega je neskutocne prasa,,,pohare nepoumyvane, kvety napoly uz uschnute,,,rozhadzane papiere, šmiraky, krabice, no brutal,,,,porobila som co bolo treba a odisla,,,ja sa mozem na to vykaslat,,,,iba co by som sa bola nastvala a nastastie tam ani kolega nebol

lumimi
11. feb 2010

damy, pridala som si brucho do albumu, uz sa zvacsuje - ale mam pocit že na fotkach to menej vidiet než je to v skutočnosti 🙂

sophie1981
11. feb 2010

caute...mala uz spinka...sme dnes postavili mini snehuliaka...sa mu mala tesila ako diva...poobede sme slinodprevadit babku na vlak, sla za sestrou do BA.....tak mame troska 'klud'... 😀

ja napisem svoju osobnu skusenost o oznamovani...teda nechcem nikoho odhovarat alebo nech si nikto nemysli, ze s niekym nesuhlasim...kazdeho osobna vec...

pri prvom tehu som bola cela het, ze som tehu....len co mi vysiel test som to oznamila nasim a svokrovcom a da sapovedat ze sa to rychlo roznieslo...... a ako rychlo to zacalo, tak rychlo to skoncilo.....a nebolo velmi prijemne stretavat ludi po potrate, ktory sa s radostou informovali, ako a ci pekne rastieme....povedat im, ze uz nemae babiku.... 😔 😔 😔 ...pri druhom som uz bola opatrnejsia.....oznamila som to hned po krvnych vyslekoch rodicom, ak by sa nahodou nieco stalo, nech nepadnem do predosleho kolotoca.....a kedze aj to skoncilo, ledva to zacalo, bolo to lahsie v tom zmysle, ze ludia sa uz len dozvedeli, ze se o babatko prisli.....lebo to sa roznesie hned, staci ze vas suseda vidi v nemocnici.... 😖 ....ked som ostala tehu s Katkou, bola som v UK....domov na dovolenku som dosla v nejakom 8tt...vtedy som to oznamila mame....ale nikomu viac....sla som k doktorovi a svokrovcom a zvysku sme to oznamili v 10tt....ked sme sli spat do Londyna....a ak sa podari dalsie tehu, tak urobim to iste.....do 3 esiaca poviem len mame, ak by sa nahodou nieco stalo, nech je v obraze....zvysku az po 3 mesiacoch.... 😉 .

dijefcatko
11. feb 2010

lumimi, krásne bruško, aj ja chceeeeem 😀

janirea
11. feb 2010

lumi, brušino uz pekne rastie 🙂
sophie,,,ja som s tym oznamovanim tiez opatrnna,,,,o prvom potrate neve nik okrem teda manzela a dvoch kamaratiek a tak to aj zostalo
no a teraz to vedia stale zatial len moji rodicia, zvysok tiez az po sone v 12 tt

sophie1981
11. feb 2010

lumi...pekne rastiete...celkovo, tehule, tak rychlo vam to leti....o chvilku budete na salach a my tu budeme cakat, ze co vytlacite.... 😀 ....snad uz budeme cakat ako tehule..... 😕 😲

dijefcatko
11. feb 2010

no fakt, ved len teraz aj evitka pisala, ze ma dve ciarky, janirea tiez, sakris to leti. ale najprv sa budeme tesit, ked nam prezradite pohlavie, potom budeme nervozne, kedy pride vas den 😅

lumimi
11. feb 2010

do konca marca tu budeme tehotne vsetky skrz na skrz - a to hovorim ja - stará bosorka 🙂

sophie1981
11. feb 2010

a co taka ludka...ona uz taha po dvadsiatom tyzdni.... 😀 😀 😀

ech, lumini...ako sa tu uz pisalo...clovek mieni, pan Boh meni..... 😨

ja som tento tyzden zacala s odstavovanim malej...ale je to tazke...nedokazem to urobit zo dna na den.... 😔 ....

dijefcatko
11. feb 2010

takže týmto pasujem lumimi za "BOSORKU témy" a pokiaľ jej prognóza nevyjde, budem ju brať na zodpovednosť 😀

lumimi
11. feb 2010

takže baby snažte sa snažte ja budem intenzivne bosorovat, nech ma potom nahodou neupalite 🙂

janirea
11. feb 2010

baby,,a my budeme potom zase na vas mysliet, ze ako je vam fajne v takom 20 tt, ked my budeme pred porodom s myslienkou na porodnu sala 😕 😀