Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
4. nov 2009

slavu to ti musi niekto poslat pozvanku na mail, lebo inac sa tam nezaregistrujes, tam si zapisujes teplotky, hlien atd a samo ti to vyznaci ovulku....ja som chudla aj predtym, ale akosi sme to chceli skusit a kedze nevyslo, tak az buduci rok ako sme povodne planovali a idem chudnut dalej aspon mam motivaciu, lebo som si povedala ze ked schudnem tolko kolko chcem, pojdeme na to

evitkamalicka
4. nov 2009

pozvanku ti mozem poslat aj ja ak chces, len napis mailovu adresu, je to stranka v anglictine

slavulilienka
4. nov 2009

dík evit...poslala som ti ju poštou....no neviem či to zvládnem potom....nejaký postup by to chcelo... 😉

evitkamalicka
4. nov 2009

ked nebudes nieco vediet, tak sa popytas tu

slavulilienka
4. nov 2009

okiš šefe.... 😉 a ešte raz diky

evitkamalicka
4. nov 2009

ale prosim ta aky sef 😅 😀 ....a nie je zac 😉

slavulilienka
4. nov 2009

zlatík, ale nechudni veľa, aby si sa nám nestratila....opatrne si.....myslím si ajtak ,že Ti netreba. 😉

evitkamalicka
4. nov 2009

slavu no to by som netvrdila, ze netreba, keby som mala aspon 70kg tak by som bola spokojna, takze radsej ani nebudem pisat kolko mam, kedze mam este 10kg od porodu navyse+kilecka ktore som pribrala pocas 2-3 rokov no

slavulilienka
4. nov 2009

ále čo si robíš hlavu...hlavne že si zdravá......ale vidíš aký je to paradox, ja zas nemôžem pribrať....pchám, pchám do seba a akosi nič....ja som sa tak dobre cítila po pôrode, keď mi zostalo 5kg...ale aj tak zišli dole...a to mi každý hovoril , že priberiem keď budem kojiť....kojila som dva roky a prd..nič sa nenalepilo. 😒

evitkamalicka
4. nov 2009

veru zdrava som aj za desiatich klop klop, ale tie kila mi vadia, lebo este na vysokej som mala 57kg a teraz by som bola rada aj za tych 70....to je taka nespravodlivost, moj muz tiez moze jest od rana do rana a nepriberie ani gram a ja este aj z cistej vody a este taka hlupa som, uz som schudla 15kg a 7kg som nabrala naspat tak musim dohanat, ale ja to zvladnem 😀

evitkamalicka
4. nov 2009

inac ja ti kludne par kil dam 😀

slavulilienka
4. nov 2009

keby sa to dalo.... 🙂 no hádam si v čo najkratšej dobe nahonobím nejaké tie tehuľkovské... 😉

evitkamalicka
4. nov 2009

no a ja prave preto chcem schudnut, aby som v tehu nemala este viac

evitkamalicka
4. nov 2009

ozaj a teplotku musis merat v puse pod jazykom alebo v suske

slavulilienka
4. nov 2009

a čo Ty vieš...možno Ti bude zle, že Ti nebude chutiť papkať moc, tak to nebude také hrozné...ale neboj..určite dáš dole keď si si zaumienila...držím paľuch...idem off, bo mi treba navštíviť zubárku..tak zatim pa a pekný deň. 🙂

evitkamalicka
4. nov 2009

pa pa

janirea
4. nov 2009

dobre ranko, teda take neskorsie,,,,dnes sa mi akosi nechcelo vstavat do prace 😅

evit,,,,mi zacina hlodat chrobak v hlave o tom chudnuti,,,,,ja som pribrala od svadby,,,najhorsie je, ze ked mam stres, tak vkuse daco pcham do seba 😒

evitkamalicka
4. nov 2009

jani ja som pribrala velmi velmi a to som bola aj na vysetreni so stitnou zlazou a vsetko ok, tak nechapem z coho, ale musim so sebou nieco robit a ja mam pri strese to iste

janirea
4. nov 2009

evit,,ja od VS vkuse bojujem s vahou a od svadby som fakt spohodlnela
ja mam tiez obavu, ze pri tehu priberiem az vela a budem ako velryba,,,a potom to pojde tak strasne zle dole.
ono asi fakt plati len to, ze jednoducho "nejest blbosti a uz od tej 16tej vobec" aspon to plati na mna ale veselo to porusujem,,,,ja som sa velmi "pokazila" v robote,,,doobeda mi absolutne jedlo nechyba,,,,,horsie je to vecer 😒 ,,,,a este k tomu v novej robote vkuse sedim,,,no hroza,,,,

lilix
4. nov 2009

ahojteee. ziadna nova tehula? ja mam dostat zajtra +3 dni. prsia ma na dotyk este troska bolia, ale uz prestavaju. takze nic z toho. 😎

evitkamalicka
4. nov 2009

jani praveze vobec nie je dobre a zdrave nejest po 16tej, treba papat menej a pravidelne 5x denne a posledne jedlo 3 hodinky pred spanim a treba dodrziavat pitny rezim tak to aspon u mna funguje

lilix
4. nov 2009

moja kolegyna ma teraz taku "speci dietu" cely den nic neje, teda nic, co obsahuje cukor, ale nevidam ju vobec jest, a za odmenu vecer hodinu v kuse moze jest co chce.
nezda sa mi taka dieta, lebo navecer sa napraskat. a hocico 5 cez 9. a zase byt cely den hladna ako vlk, ze sa ani na pracu clovek nemoze sustredit..
a take ze uhlohydraty nejest, na to co hovorite?

evitkamalicka
4. nov 2009

lilix no ta tvoja kolegyna je dobra koza, jest treba vsetko a pravidelne 5x denne, netreba vynechavat nic len obmedzit sladkosti, lebo potom clovek priberie dvojnasobok naspat

janirea
4. nov 2009

evit,,,,no ked zaspim pri telke po spravach ,,,tak nemozem od piatej uz jest 😀 ,,,ale nie, myslim zo zartu,,,,mas pravdu,,,a hlavne tie tekutiny,,,tie su velmi dolezite

lilix,,,ja velmi neschvalujem take diety, kde sa vylucuje jedna dost vyrazna zlozka,,trebars uplna vegetarianska strava,,,,ale to je fakt subjektivne len co sa tyka mna,,,,ja by som tak nevedela fungovat,,,aj ked delena strava mi nevadi,,,,ale stiedam to,,,,aby bolo vsetko v strave,,,,
ono aj z uhlohydratov si treba vybrat radsej to lepsie 🙂 ,,,radsej musli a nie cokoladu

evitkamalicka
4. nov 2009

veru pitny rezim je dolezity, lebo zrychluje metabolizmus a tym vlastne napomaha chudnutiu, ja som pila velmi malicko, niekedy len jeden pohar vody denne takze si myslim ze aj preto som tak velmi pribrala

janirea
4. nov 2009

s tymto mam problem aj ja,,,,fakt sa niekedy musim nutit, aby aspon 2l som dostala do seba,,,a pokial nemam rovno pred nosom vodu, tak si ani nespomeniem, ze by som bola smadna

evitkamalicka
4. nov 2009

jani tak presne toto bol aj moj problem a tak mam pravidelne pred sebou flasu ktoru doplnam ked vypijem 😅

janirea
4. nov 2009

uz sa aj ja v tom polepsujem,,,,,od vcera kazde rano si davam zihlavovy cajik,,,,a aspon jednu flasu kym som v robote vypijem,,,,,a pomiesam to este s nejakym cajom aspon,,,,len aj kavu a ta zase odvodnuje viac, aj ked som uz znizila len na jednu cez den,,,,vynimocne dve

lilix
4. nov 2009

ta moja kolegyna ma na to taku teoriu, nevymyslela ju ona, ze pocas dna nemoze dat do tela ziaden cukor, ze potom sa nevyluci inzulin, ale ze sa spaluje zo zasob z tukov z tela. a na vecer, kedy sa raz za den ten inzulin uvolni, sa moze najest, ze to sa premeni v energiu. aj tak sa mi to nezda, v aku energiu, ked najvacsiu energiu vyvynie pocas celeho dna nie vecer. ale jej vec, som zvedava na efekt. lebo co ona uz diet drzala a stale je rovnaka 😀 😀 🤐
u mna zabera hybat sa cvicit, behat. len som dost zlenivela. este ten strecing ano, ale behat, bursaky auu 😅

evitkamalicka
4. nov 2009

lilix zial u mna ma cvicenie opacny efekt, ze vaha ide hore a svaly ziadne